שלושה במיטה אחת

0
0

טובים השלושה מהאחד
הם אוכלים ארוחת בוקר ביחד, גרים באותה הדירה וגם חולקים את אותה מיטה ענקית מספיק לשלושתם. וכעת ניר, גיל ודן רוצים להתקדם במערכת היחסים הפוליאמורית שלהם ולהרחיב את המשפחה.

ניר גיל ודן אראל היו חיים יחדיו בזוגיות כמו שכולנו מכירים אילו לא היה אדם נוסף במערכת, בן זוג בדיוק כמוהם: גיל פלג. השלושה, שעובדים כאחים בבית חולים במרכז הארץ, חיים יחד כשלישיה כבר 3 שנים ולא נראה שהם מתכננים להפסיק בקרוב. ניר וגיל הכירו שנים קודם לכן במועדון לילה בתל אביב שבישראל, שם הם גרים עד היום. הם התחתנו וחיו חיי נישואים מאושרים עד שפגשו את דן – באותו מועדון לילה בדיוק. אבל אם אתם נשואים ומאושרים, להוסיף עוד אחד לא יקשה על מערכת היחסים?
אז השניים התגרשו והוסיפו עוד גברבר למערכת היחסים שעכשיו נהייתה מורכבת ואפילו די נדירה. "התגרשנו רק כדי להשוות את המעמד של כל השלושה בקשר, "מספר שיין ומוסיף: "אנחנו מאושרים מאי פעם ואנחנו מוציאים את המיטב אחד מהשני. גיל מסכים איתו: "לא רצינו שדן יהיה מודר או ירגיש כמו גלגל שלישי, אז גיל ואני התגרשנו כדי שנוכל לחדש את ההתחייבות שלנו בין שלושתנו."
השלושה ישנים יחד במיטת קינג-סייז עם עוד שני כלבים, טוטו וטאקס. אחרי שלוש שנים בזוגיות, הם מעוניינים להרחיב את משפחתם ולהביא ילדים לעולם. כמה? ניחשתם נכון, לפחות שלושה. "יש לי שתי אחיות", מספר גיל, "ושתיהן הציעו לשמש כפונדקאיות לילדים שלנו ומוכנות לתרום את הביציות שלהן. האחיות שלי אפילו מתווכחות ביניהן מי תהיה הראשונה. אני מרגיש בר מזל".
לשלושתם זו הייתה התנסות הראשונה בפוליאמוריה והם טוענים שהם בדיוק כמו כל זוג אחר רק בשלישייה. למרות שהם מצפים להרחיב את משפחתם, לניר גיל ודן אין כוונה לצרף אדם רביעי למערכת היחסים שלהם, אבל יהיה מעניין לראות את זה קורה.
זה אולי נראה לנו מעט משונה מהצד, אך כיום מבנה הזוגיות ומערכות היחסים המוכר לנו מהעבר עובר שינויים נרחבים: יותר ויותר מערכות יחסים סגורות גם בין סטרייטים הופכות פתוחות והאהבות כבר לא רק בין שני גברים או שתי נשים. אז אם קיימת אהבה לאדם נוסף, שלישי, למה להתנגד לה? לכו בעקבות הלב שלכם ואולי במקום לחפש בחור נחמד לצאת לדייט, תמצאו שניים!

LEAVE YOUR COMMENT

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *