Home סיפורים אישיים סקס ישראלי בניו יורק
סקס ישראלי בניו יורק

סקס ישראלי בניו יורק

0
0

סקס ישראלי בניו יורק – מאת זכות העמידה

הנסיעה השנייה שלי לניו יורק הייתה מטעם מקום העבודה. נסעתי למשך שבועיים. הייתי אמור לבקר מספר פעמים במפעל הנמצא מחוץ לניו ג'רזי, אולם ביקשתי מהפקידה המטפלת בסידורי הטיסה והלינה להזמין לי חדר במלון בלב מנהטן. רציתי להעביר, כמיטב יכולתי, את חיי הלילה בלב מרכז הבידור בעיר הנחשקת כל כך. היא הסבירה לי כי לפי התקציב לא תוכל להזמין לי מלון סמוך לכיכר טיימס, אלא במרחק של כמה גושים צפונה משם. "שתי תחנות ברכבת התחתית מכיכר טיימס." הסבירה לי. הסכמתי, העיקר שאהיה במנהטן.

אני נמצא בניו יורק זה היום הרביעי. אתמול קבעתי פגישה עם אלעד, קצין במילואים, כמוני, חביב ונאה ששירת עמי בצנחנים. אלעד שוהה בניו יורק זה שנים אחדות, הוא נכנס כשותף בחברה המפזרת עגלות בקניונים ומוכרת מוצרים בעיקר מישראל. מוצרים מים המלח ועוד. אלעד מתגורר בברוקלין והציע כי נפגש בפאב סמוך לגרנד זירו, מקום "מושבם" לשעבר של מגדלי התאומים., קרוב לשפיץ הדרומי של מנהטן.
את אלעד לא ראיתי כשלוש שנים והייתי די נרגש להיפגש עמו. ידעתי שהוא עושה חיל בעסקים, הוא התחיל מעט אחרי השחרור מהצבא כמוכר מן המניין בעגלות וטיפס בסולם הדרגות עד למשרדים של החברה. הוא הזמין אותי לאחד הפאבים בו הוא אוהב לבלות בתום יום עבודה.
מזל שהחלפנו מספרי ניידים, כי ממש לא הכרתי אותו. הוא היה לבוש בז'קט יוקרתי, ענוב בעניבה אופנתית. שיערו השחור היה סדור יפה בקוצים, למרות היותו לאחר שעות עמל כה רבות. הזיפים השחורים בפניו צמחו מעט, אך הוא לא שכח לבשם את פניו לקראת הפגישה. הוא חיבק אותי חיבוק אז. נשקתי לו על הלחי והוא התעקש שנתנשק על השפתיים.
"ארז, אחרי עשרות שעות הסקס שהיו לנו בעבר אתה מתייחס אליי כאל דודה שאתה מתחמק מנשיקותיה." העיר כנעלב.
הבטתי בפניו הנאים. הוא נראה לי יפה מתמיד, תמיד כשהיינו גומרים אחרי סקס מענג הייתי מחבק אותו ואומר לו, "אם אתחתן אי פעם עם גבר זה יהיה רק אתה." המראה שלו תמיד הקפיץ לי את הזין לדום מתוח.
את אלעד הכרתי בקורס קצינים. ברור שהבחור החתיך משך את תשומת לבי מהרגע הראשון. אבל מאוד נזהרתי בקשר עמו בכל הקשור לעניין האישי – מיני. ההכרות העמוקה החלה דווקא בגלל אחותו, שהיא יפה לא פחות ממנו. פעם, בשבת, בעת ביקורי משפחות, ראיתי את אחותו היפיפייה. תחילה חשבתי שהיא החברה שלו, עדיין לא ידעתי שהוא גיי.
"לא תכיר לי את החברה שלך?" שאלתי בנוכחותה.
"זו לא חברה, זו אחותי – לילך." צחק.
"מצאת לך מי שתהיה לו חברה." התערבה לילך, לאחר שלחצתי לה את היד בחום.
"מה ז'תאמרת?" לא הבנתי את ההערה שלה.
"מה אלעד? החבר'ה כאן לא יודעים שאחי המקסים הוא גיי?" פנתה אליו לילך .
את לילך לא השגתי כחברה, אם כי נפגשנו פה ושם, אבל ההערה שזרקה סללה לי את הדרך אל לבו, ובעיקר אל ישבנו, של אלעד. כבר באותו הערב תפשתי אותו לשיחה בארבע עיניים והסברתי לו שאמנם אני דו, אבל בהחלט בקטע. באותו הלילה התפרקתי לראשונה בישבן המקסים והחלק של אלעד.
הפנים של אלעד מהממים ביופיים וגופו החלק משיער, למעט במקומות הנכונים, ריגשו אותי בכל פעם ששכבנו צמודים בעירום. אלעד הוא וורס אך העדיף להיות פסיבי, מה שהתאים לי מאוד. הוא אהב במיוחד כשליקקתי לו ארוכות את חור הישבן, החלק כול כך, לפני שחדרתי אליו עם הזין הרעב שלי.
מאז אותו ערב מקסים, בו קיוויתי לקבל את אחותו החתיכה וקיבלתי את אלעד, היינו מוצאים פה ושם מעט פנאי להתמזמז, להתייחד באיזו פינה נסתרת ולהגיע לאורגזמות מטורפות.

ישבנו בפאב הקטן והחמוד, בקצה מנהטן. כצפוי היה זה פאב של גייז. אמנם פה ושם ישבו כמה בחורות "לסביות" הוא הסביר לי, אבל בעיקר נראו גברים בגילאים שונים. דפקנו כמה בירות והחלפנו חוויות מכל שלוש השנים בהן לא התראינו. אלעד השתחרר זמן מועט לאחר שסיים את השירות הסדיר ואני המשכתי לקבע. הבירה גרמה לנו להתחמם. הוא פשט את הז'קט והסיר את העניבה, ואני העזתי לבקש ממנו לפתוח כמה כפתורים בחולצה היקרה, על מנת שאוכל להביט, לגעת וללטף את החזה והפטמות שאהבתי כל כך. הזין שלי לא נותר אדיש והתרומם במכנסיי הצמודים. "התגעגעתי לחזה הנפלא שלך." ליטפתי את החזה החלק כל כך.
"עזוב ארז, אתה דלוק רק על הישבן שלי." הקניט אותי ואני הבטחתי שאוכיח לו שאני עדיין אוהב כל חלק בגופו. למרות שדי התחרמנו לא גלשנו אל מעבר לנגיעות אחדות. "אתה חייב לבוא אליי בסוף השבוע ונוכל להתפרע כמו בימים הטובים." הזמין אותי.

אלעד ליווה אותי לתחנת הרכבת התחתית. התחבקנו והתנשקנו כמו גברים אוהבים ונפרדנו סמוך לחצות. ירדתי אל תחנת הרכבת, מעט אנשים היו בתחנה.
הרכבת הגיעה כעבור דקות בודדות ואני קפצתי לתוכה מבלי לבדוק או לברר אם היא מגיעה לנקודת היעד שלי.
הקרון היה די ריק. התיישבתי על ספסל. מולי ולידי לא ישב איש. כעבור תחנות אחדות הגענו לכיכר טיימס. ידעתי כי בתחנה השנייה מכאן עליי לרדת. ממש כאשר הדלתות החלו להסגר נדחק פנימה לקרון כושי בעל מימדים ענקיים. הוא התנשף והתיישב מולי, הוא היה גבר די נאה, אם כי עצום במימדים, מה שקצת הלחיץ אותי. נזכרתי בסיוטי הילדות של אמי, ילידת דרום אפריקה, שמראה של כושים תמיד הפחיד אותה. כנראה חינוך מהבית.
הוא היה לבוש בגופיה שחורה שהבליטה את החזה השרירי שלו. לבש ג'ינס מרופטים מלאים בחורים. הוא תקע בי מבט חודר וארוך, יכולתי להבחין שהנחש שלו בין הרגליים מתחיל להתארך. הוא שיחק לעצמו בזין ולפתע ראיתי את כיפת הזין השחורה והענקית מציצה אליי מאחד הקרעים במכנסיו באזור המפשעה. זה נראה לי כמו גור קנגרו שמציץ מכיס הבטן של אמו. העיניים של הכושי היו תקועות בי כל הזמן. הוא לא ניסה להסתיר את הזין העומד שלו, שנראה ענק ומפחיד לא פחות מהבעלים שלו. היד שלו עברה על המכנס לאורך מתווה הזין וחיוך דקיק עלה על פניו וחשף שיניים צחורות. ידעתי שמיד אני יורד ושאשאיר את הכושי החרמן לאונן על הלבן שמצא בקרון, קרי אנוכי. קמתי ועמדתי, מוכן להתקדם לקראת הדלת. הוא פנה אליי באנגלית אמריקאית כבדה: "לאן זה?"
חייכתי אליו. שתקתי, אך בידי עשיתי סימן שאני יורד כאן.
הוא צחק ואמר, "אין כאן תחנות עד מרכז הארלם. זו רכבת האקספרס של חצות."
היה לי קשה להבין אותו אבל כאשר ראיתי שהרכבת חולפת במהירות בתחנה בה הייתי אמור לרדת, הבנתי כי הרכבת הזו לא תעצור בדרך. נלחצתי.
"אל תדאג. אני אעזור לך." אמר ועוד יותר נלחצתי "בוא, שב. יש עוד זמן."
החלטתי להיות ידידותי עמו, כי באמת הייתי זקוק לפחות להדרכה איך להגיע למחוז חפצי, כאשר תוכנית הרכבת השתבשה לי. חשבתי אמנם להרים טלפון לאלעד, אבל חששתי כי שיחה בעברית ליד הכושי הענק תגרום לניכור יתר מצידו, אז וויתרתי.
התיישבתי שוב על הספסל. מולו. הוא התרומם. נעמד. הזין שלו השתחל בעד החור והפעם לא רק הכיפה הציצה אלא חלק ניכר מהכלי העבה בטירוף בלט מולי. זין ענק, עבה ושחור. לא יכולתי להסיר את העיניים מהכלי הנפלא.
הוא חייך, העביר אצבעות על הזין שלו, "זין יפה. הא?" חייך.
בלעתי את הרוק. המלים נעתקו מפי אך באילוץ רב שחררתי חיוך קל.
הוא התיישב לידי. באופן אינסטינקטיבי זזתי אל כיוון החלון והוא, עם המימדים העצומים שלו, נלחץ אליי. הבטתי עמוק אל תוך הקרון. בחנתי אפשרות לעזרה, אבל פרט לאישה כושית אחת שישבה בקצה האחר, לא היו נוסעים בקרון. הזין שלו היה עדיין בחוץ. עמד לתלפיות. לא יכולתי להסיר את עיניי מהכלי האדיר.
"בא לך למצוץ לי?" שאל והכניס אותי ללחץ אדיר.
"זין יפה." פלטתי, מחמיא אך מנסה להתחמק.
"אתה לא אמריקאי." פסק. מה שהיה ברור מהמבטא שלי.
"לא. לא. אני תייר." זרקתי.
"גם תייר יכול למצוץ לי ת'זין." המשיך להעביר את אצבעותיו הגרומות-השחורות על הכלי המתוח שלו והביט לתוך עיניי ממרחק אפס כמעט.
כחכחתי בגרוני. הגרון שלי היה יבש לחלוטין. נכנסתי לחרדה, בדמיוני ראיתי שהכושי הענק גם אונס אותי וגם שודד אותי.
"יאללה גבר תמצוץ." דרש בתוקף, "אני יודע שאתה גיי." הפתיע אותי.
"אני סטרייט." זרקתי לו, "איך אתה מחליט שאני גיי?" תהיתי.
"אתה כל הזמן ממולל מפית של הפאב של ג'רי. זה פאב של גייז." החזיר לי. "גם לי קוראים ג'רי." אמר והושיט ידו ללחיצה. התעלמתי. לא ידעתי אם אמנם זה באמת שמו או שתפס טרמפ על הפאב של ג'רי.
לא ידעתי שהמפית שלקחתי אתי מהבר תסגיר את שייכותי המינית.
הוא אחז בעורפי ודחק את הראש שלי לעבר הזין שלו. ציפיתי לריח שתן עז, אבל להפתעתי הריח היה של סבון ריחני ונעים. העדפתי שלא להתנגד ולהתעמת עמו. ידעתי שהוא יגבר עליי בקלות ובחרתי לצאת עם הכי פחות נזק שאפשר. בדמיוני ראיתי עצמי נחטף ונעלם כאשר עליי להיות למחרת בבקר במפעל ליד ניו ג'רזי. הכנסתי את כיפת הזין הענקית של הכושי בין שפתיי והתחלתי למצוץ לו. הייתה לו כיפת זין שבקושי נכנסה לתוך הפה הרחב שלי. הוא החל לגנוח.
"אתה טוב, בייבי." החמיא לי כשהוא מלטף את שיערי.
הוא שלף נייד מהכיס והתחיל לדבר עם מישהו. יכולתי להבין רק קטעי משפטים, מילים בודדות. הבנתי שהוא אמר שיש לו "לבן", כך כינה אותי, שמענג אותו ואמר שאנחנו תכף מגיעים. הבנתי שהוא לא יסתפק רק במציצה ברכבת האקספרס הלילית, אלא יגרור אותי למשהו הרבה יותר עמוק, תרתי משמע. די שקשקתי, אבל בחרתי לזרום עמו ולא להתנגד. הטיפול בזין של הכושי לא היה קל. זה כלי ענק שדורש הרבה תשומת לב ובעיקר פעילות לשון ושפתיים, שעה שהגרון שלי היה ניחר, כנראה מהפחד.
לפתע הוא קם. עדיין לא הספיק לגמור. הכניס את הזין פנימה. אחז בכתפי ומשך אותי עמו.
"הגענו." אמר ויצאנו מהקרון בתחנת המרכז של הארלם. יכולתי להבחין בשלט "רחוב 115"
"אל תדאג, אתה תגיע הביתה." ניסה להרגיע אותי.
הייתה לי תחושה שהוא לא יכניס אותי מיד אל הרכבת המחזירה אותי לתחנה בה חפצתי. הרגשתי שאני הולך לשלם תחילה על ההדרכה.
יצאנו מהמנהרה אל הרחוב. למרות שהיה זה אחרי חצות, הרחוב המה מאנשים. חלק מהעסקים היו פתוחים. רק כושים נראו בסביבה. בעיקר גברים.
הכושי "שלי" עצר ליד אחת החנויות שנראתה לי כמו פיצוציה. הוא העמיס לתוך שקית כול מיני חטיפים וקנה 2 בקבוקי משקה חריף. הייתי בטוח שהוא ידרוש שאני אשלם, הרי בדמיוני כבר ציפיתי לגרוע מכל, אבל הוא הפתיע אותי ושילם בעצמו. לאחר כשלוש דקות הליכה, שאמנם נראו לי כנצח כאשר הלב שלי דופק בקול, הגענו לגרם מדרגות ממתכת וטיפסתי בעקבותיו לקומה הרביעית. הוא נקש על הדלת ובחור כושי נוסף, פחות גדל ממדים, פתח את הדלת. הם התחבקו, הכושי החדש חיבק גם אותי. בתוך הדירה היה כושי נוסף. הם פתחו את בקבוקי המשקה ומזגו לכוסות. גם אותי כיבדו.
"אני צריך למלון. מחר יש לי פגישה בבוקר." ניסיתי לקצר את המסיבה. תחילה התעלמו ממני, אבל לאחר שהערתי מספר פעמים הכושי שהביא אותי אמר, "אל תדאג אני אביא אותך למלון." לא ממש סמכתי עליו. האמת, די דאגתי.
הכושי שלי החל להסיר את בגדיו. הוא היה חלק בחזה. את הזין עצום המימדים שלו כבר הכרתי, אבל הפעם, ללא הבגדים, הוא נראה ככלי עוצמתי ומאיים. גם הביצים השחורות שלו נראו מרשימות. הוא ניגש אליי והתחיל להפשיט אותי. היה ברור כי אין טעם שאתנגד מול שלושת הכושים ועוד בבית ובשכונה שלהם. הוא החליק ידיים על החזה והישבנים שלי. נגס לי בפטמות. השניים האחרים התחילו גם הם למזמז אותי.
"פעם ראשונה אני נוגע בגבר לבן." אמר אחד מהשניים האחרים.
הוא היה עם תלתלים על החזה ושביל שיער סמיך ירד לו אל המפשעה. הזין שלו לא ממש עמד, ברור היה שהוא לא נימול, סביר שכל השלושה לא נימולים, אך בזין עומד קשה להבחין בכך שהעורלה לא הוסרה עד שממש נוגעים ומוצצים לאורך הכלי.
אותו כושי התחיל לבחון את גופי כאילו גילה אוצר. הוא שיחק לי באצבעותיו בזין הלבן ובאשכים הוורדרדים, מחייך ונהנה.
"יש לו זין חתוך." זרק לחבריו. בארה"ב אין זה סימן דווקא ליהודי הואיל ורבים מהאמריקאים עושים ברית מילה מסיבות היגייניות ולאו דווקא דתיות.
הכושי שלי, ג'רי, זה שהביא אותי לכאן, תפס בי בחוזקה. הוא השכיב אותי על הבטן על שולחן האוכל, שהיה מטונף משאריות ארוחה. הגוף שלי נגע בכל הפירורים ושאריות המזון. הבנתי שבעוד שניות יחדור לי זין אדיר לישבן.
"רגע!" צעקתי, די חרד.
תחילה הוא נבהל. ניגשתי לשקית שנשאתי עמי. היו בה שתי חפיסות קונדומים שרכשתי בראשית הערב בחנות סקס באזור המלון, לקראת המפגש שלי עם אלעד. הקונדומים שבחרתי לא היה רגילים, אלא משוננים ובטעמים, כיאה לגבר שרציתי לפנק ולהשקיע בו. עתה יהיו אלה קונדומים שיחדרו לישבן הבתולי שלי.
"אתה מוכרח לשים קונדום." דרשתי בתוקף.
שלושת הכושים השתעשעו בקונדומים שהבאתי אבל הסכימו לגלגלם על הזין. הכושי הענק ניסה לחדור לישבן שלי, זה לא ממש הלך. אני די בתול, רק לפני שנים ניסיתי לקבל זין בישבן, אך העדפתי תמיד להיות אקטיבי בלבד. הוא ניסה בכוח ואני צרחתי. הוא לא התרגש מידי, אבל כיפת הזין השחורה והענקית שלו, למרות הצינור הקשוח, לא הצליחה לחדור לישבני. הוא התחיל לקלל וזרק לחבריו משפטים לא ברורים. אחד הכושים הביא בקבוק שמן מטבח ושפך על הזין של הכושי הענק ובכף ידו מרח לי בפתח הישבן תוך כך שהוא חודר עם אצבעותיו המשומנות לישבני. הכושי הענק ניסה שוב. שני חבריו אחזו בירכיים שלי ופשקו אותם לצדדים. זה כאב ואני צרחתי, אבל הם לא התרגשו. הכושי הענק החדיר לתוכי את הזין הענק שלו, שנבלע בתוכי אט-אט בתנועות משגל.
הכאבים הרגו אותי. לא הפסקתי לצרוח. הרגשתי כאב נורא שהזכיר לי את הפציעה שלי בצבא, כאשר חייל פלט צרור במטווח ושני כדורים פגעו בגופי.
שני החברים האחרים עמדו משני צידי. הם עודדו את הכושי המזיין. מפעם לפעם מישהו מהם הכניס את הזין שלו לפה שלי ודרש שאמצוץ. מצצתי בחפיף כי הייתי מרוכז בישבן הבוער שלי. הם התחילו להעיף לי סטירות על הפנים, שעה שהכושי המזיין סטר לי את העכוזים.
"תמצוץ, בן זונה!" קראו לי שוב ושוב ואני הזעתי, נאנחתי, גנחתי, מנסה בקושי לספק את היצר שלהם. הייתי די מותש, היה לי יום די קשה וארוך במפעל בניו ג'רזי, אחר כך המפגש המרגש עם אלעד וכעת התקרית הנוראה רק כיוון שלא שמתי לב לרכבת התחתית הנכונה.

הכושי הענק שלי עם הזין שהרגיש לי בישבן כמפלצת המשיך לדפוק אותי בחוזקה, כשכל שולחן המטבח רוקד לקצב המשגל שלו. לפתע הוא יצא מתוכי. הרגשתי הקלה עצומה. הוא ניגש מול פניי, הסיר את הגומי וזרע כמות אדירה של שפיך שמילאה לי את הפרצוף והפה המתנשף שלי. הוא ניגב את כיפת הזין שלו על הלחיים שלי והלך להתיישב על הספה.
קיוויתי למנוחה, אבל הכושי הקטן, זה עם תלתלי החזה שהתלהב מהזין הלבן שלי, נשכב על השולחן, על גבו. דרש שהעלה על השולחן ושאשחיל את הישבן שלי לתוך הזין הזקור שלו.
חשבתי שהשולחן יתפרק, אבל העץ המסיבי החזיק מעמד עם הגופות המתנועעים שלנו. הלבשתי לכושי גומי על הזין. תחילה התנגד, אבל הבהרתי לו שאני לא מזדיין בלי קונדום. הוא היה כל כך חרמן שהסכים לוותר. השחלתי את החור לתוכו והוא התחיל לקפץ על השולחן בגבו, חודר עם הכלי שלו לישבן שלי. הזין שלו היה פחות עבה מזה של הראשון, אבל כל כך שרף לי בישבן שמהירות החיכוך שלו בערה בי כלבה רותחת. 'לפחות זין נורמלי.' חלפה מחשבה במוחי.
הרגיעה הייתה קצרה ממה שקיוויתי. הכושי השלישי קפץ על השולחן, היינו עכשיו שלושה גברים על שולחן המטבח. ראיתי שהוא כבר גלגל גומי ביוזמתו על הזין שלו, הוא נצמד אליי מאחור ותוך שניות הרגשתי את הזין שלו מנסה להצטרף בדאבל לזין של הכושי שכבר דפק אותי.
"רק לא זה." צעקתי בעברית והרגשתי את הזין שלו נכנס בפראות לתוכי ומצטרף כתאום לזין של חברו.

הם קרעו אותי. האחד דופק מלמטה. השני דופק מעל ואני קרוע, מתנשף, כמעט בוכה מרוב כאב.
'איזה מזל שהכושי שלי, ג'רי, לא מזיין אותי בדאבל.' ניסיתי לראות את הטוב שבגרוע.
ג'ו, כך הבנתי שזה שמו של מי שדפק אותי מעל, מיהר לגמור. הוא הסיר את הגומי מהכלי שלו וריסס אותי ואת הכושי שמתחתי. שוב רווח לי מעט. רק זין אחד היה תקוע בישבני. אך לא לאורך זמן. ג'רי, הוא "הכושי שלי", נעמד מולי כשהזין שלו חצי עומד. הוא ביקש שאמצוץ לו ולאחר שהזין שלו התארך והתקשה, הוא שם לעצמו קונדום, קפץ על השולחן, שכמעט קרס מכובד משקלו, והחדיר את הכיפה האדירה שלו לתוכי. לא האמנתי זה קורה לי. בקושי יכולתי לסבול את הזין של ג'רי כאשר דפק אותי סולו, והנה הוא מצטרף לזין של השלישי, שאת שמו לא קלטתי כל הערב.
"הו, בבקשה ג'רי, רק לא אתה." כמעט בכיתי. אבל ג'רי חייך חיוך ממזרי ונכנס לתוכי עם הזין האדיר שלו לצד הזין של השלישי והרביץ זעזוע של דפיקה. חשתי כאילו הזין שלו יוצא לי מהגרון. זה היה נורא.
הזין שלי עמד רוב הזיונים מרוב חיכוך בישבן. הם כמעט התעלמו מהזין שלי לחלוטין. כאשר ג'רי דפק אותי בדאבל וחדר עמוק, עוד ועוד וקרע אותי, הזין שלי התחיל להשפריץ מעצמו שפיך על הבטן והחזה של השלישי ששכב על שולחן המטבח. אמנם גמרתי אבל הכאב בישבן שלי לא ממש נתן לי תחושת הנאה מהאורגזמה שחוויתי.
ג'רי המשיך לדפוק אותי גם אחרי שגמרתי. השלישי, ששכב על הגב התחיל לקלל אותי בגלל השפיך שמילאתי אותו אבל תוך שניות שניהם גמרו וריססו אותי בשפיך לבן מהזין השחור שלהם.

ירדתי מהשולחן כמעט ממוטט. רציתי מים, אבל המטבח נראה מטונף כול כך, שרק אחזתי בבקבוק משקה, טעם דומה לערק ולגמתי ממנו כאילו היה זה בקבוק מים. זרקתי עצמי על הספה נושם בכבדות. ג'ו ישב לידי והתלהב מהפטמות שלי תוך כך שהוא משחק בהן. חששתי מסיבוב נוסף.
"ג'רי, הבטחת להביא אותי למלון שלי." כמעט התחננתי בפני ג'רי. התלבשתי.
"ג'ו, תיקח אותו לתחתית לכיוון הגרנד זירו, אבל שלא יעלה על האקספרס." הזהיר אותנו מפני הטעות שקרתה וגרמה לי להגיע לכאן.

הגעתי למלון ב- 4 לפנות בוקר. למרות שהייתי עייף ומת לישון קרצפתי את עצמי כחצי שעה במקלחת, משפשף שוב ושוב בסבון את הישבן הלוהט שלי. בקושי יכולתי לישון 4 שעות.
למחרת בבוקר הישבן בער לי. הרגשתי שאני הולך כאילו מקל תקוע לי בישבן.
חשבתי – חששתי בדאגה לקראת הפגישה שלי עם אלעד בסוף השבוע המתקרב. 'לפחות את אלעד אני אזיין.' חשבתי וקיוויתי.

 

LEAVE YOUR COMMENT

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *