סקס בשיחים רכבת מרכז תל אביב

0
0

רכבת מרכז תל אביב

תל-אביב, כמו הרבה ערים אחרות מציעה להומואים אפשרויות לחיי מין פרועים, מכיוון שאין לי בן-זוג לחלוק איתו את החוויה, אני מרגיש צורך לחלוק את חיי המין שלי איתכם.

מיקום:

נקודות מפגש – מסומנות במיספרים, הסבר על כל נקודה בהמשך:

1. חניון אופנועים

בחניון כולם נפגשים, זה האיזור אליו אתה רוצה להגיע כדי לראות מי נמצא.

מהחניון יוצאות שתי מערות שיחים שבהן תוכל לפגוש אנשים נוספים.
הגדולה בקצה בחניון, שם בדרך כלל מסתובבים אנשים נוספים, יש שם כמה פינות טובות לזיונים.
מכיוון שהאיזור הזה מלא באנשים, לא פשוט למצוא שם פינה שקטה ואינטימית, אבל אם אתה בעניין של סקס מרובה משתתפים או סקס מול קהל מאוננים, אז בהחלט תוכל למצוא שם שותפים לעניין.
המערה השנייה באמצע החניון, שם יש פינה יותר שקטה, לידה תוכל למצוא אנשים יושבים ומחכים שייכנס מישהו חתיך.

2. כניסה ראשית לתחנת הרכבת
כמובן שהכניסה לתחנה מלאה במאבטחים ולכן היא בוודאי לא מקום מפגש, הסיבה שציינתי את הכניסה הראשית במפה שלי היא כנקודת ייחוס, זו נקודה שקל מאוד למצוא מהסיבה הפשוטה שתוכלו לשאול כל אחד איך להגיע לכניסה לתחנת הרכבת.

בנוסף, בתוך התחנה, ממש מימין לכניסה הראשית תוכלו למצוא מדרגות שיורדות לשרותים ציבוריים, שם כמובן תוכלו להזדיין בשקט מאחורי דלת נעולה עם מישהו שפגשת בחניון האופנועים.
השרותים האלה גם נוחים כדי לשטוף ידיים ופנים אחרי זיון בשיחים, וגם מדי פעם מצאתי גם שם איזה זיון.

3. הגדר הטובה

נקודה שקטה ואינטימית, קצת רחוקה מההמולה שבחניון האופנועים, שם הזדיינתי עם הרבה גברים שהיו ביישנים מדי בשביל לזיין אותי מול כולם

4. עץ השפיך

עוד נקודה שקטה, מומלצת רק אחרי החשיכה.

איך זה עובד?
באיזור חניון האופנועים יש אנשים שבאים והולכים ומסתובבים הלוך ושוב, לעומתם, יש אנשים שמתחבאים עמוק בשיחים ומחכים שמישהו יבוא אליהם. אם אתה מעדיף להסתובב ומישהו מצא חן בעינייך, אתה יכול פשוט לגשת, להגיד "מה המצב", ובדרך כלל תישאל מייד "מה אוהב", הכוונה כמובן לא לספרות עכשווית שקראת לאחרונה אלא האם אתה אוהב למצוץ, להימצץ, ואם אתה מחפש זיון בתחת אז עדיף שתציין אקטיבי או פסיבי. אם ענית "זורם" אז כנראה שכל האופציות פתוחות בפניך. יש כאלה, כמוני, שלא אוהבים לפטפט, אלה בדרך כלל יחייכו אליך או אפילו ישלחו ליטוף קצר לזיין או לישבן שלך וימשיכו הלאה לשיחים, אם הבחור מצא חן בעיניך, אתה אמור להיכנס אחריו.

נכנסים לשיחים, מה עכשיו?
בדרך כלל הכניסה לשיחים תהיה איטית, גם כדי לא להבהיל את את השני וגם כי כל צד לא תמיד בטוח מהרגע הראשון שהוא בעצמו בעניין. אם התקרבת אחד לשני למרחק נגיעה, אתה יכול לשלוח יד לזיין, לישבן או לכל איבר אחר שבא לך לתפוס. אם לא ביררת מראש מה הוא אוהב, אני ממליץ להבהיר עם הידיים מה אתה אוהב, אם אתה אקטיבי, שלח יד לתחת שלו, אם אתה רוצה למצוץ, פשוט תכניס את הזיין לפה.

מה לא לעשות?

  • אל תשאל אף אחד איך קוראים לו, ממילא תקבל שם בדוי, אז בשביל מה לשאול.
  • אל תבקש מספר טלפון, אנשים לא באים לשם כדי להכיר אנשים או כדי לשמור על קשר, אם היה לך זיון מעולה ואתה רוצה לפגוש את הבחור שוב, תציע לו את מספר הטלפון שלך.
  • אם אמרו לך "לא מתאים", או רמזו לך בתנועת יד להוריד את הידיים, אני מאוד ממליץ לא לשלוח ידיים שוב, הישראלים חסרי סבלנות וכבר נתקלתי במישהו שחטף מרפק לפנים ומישהו אחר שנדחף באלימות לתוך השיחים.
  • אם אתה ביישן, אל תזדיין באיזור חניון האופנועים, ואם בכל זאת אתה מזדיין שם, אז תן לאנשים לצפות, אחרת במקום להזדיין אתה תהיה עסוק כל הזמן בלגרש אנשים והשותף שלך פשוט ישתעמם וילך.

מתי כדאי לבוא?
שעות השיא הן בין שמונה בערב לחצות, אבל המתחם פעיל בכל שעה, לא קרה לי שהגעתי לשם והייתי לבד, אבל באופן טבעי מספר ההומואים גדל ככל שמתקרבים לשעות החשיכה.

מה עוד כדאי לדעת?

  • יש שם יתושים, כדאי לבוא במכנס ארוך.
  • גברים מגיעים לשם באופן ספונטני, בדרך כלל בלי קונדום, אם אתה מחפש זיון בתחת, כדאי שתביא קונדומים.
  • הומואים באים בשביל זיון קצר ומהיר, אם אתה לא מסתפק בשפשוף של דקה והשפרצה אז פשוט תזדיין עם כמה אחד אחרי השני, אל תצפה מאף אחד לחכות לאורגזמה שלך, הם פשוט ישתעממו וילכו או ישפריצו וילכו.

מה אני אוהב?
אני לא דברן גדול, אני גם לא אוהב שמדברים איתי, אני בדרך כלל מסתובב בין השיחים השונים ומחפש מישהו שמוצא חן בעיניי, אם אני רואה מישהו כזה אני בדרך כלל ארמוז לו בחיוך, בתנועת ראש או בנגיעה שיבוא אחרי.
אם מישהו נכנס איתי לשיחים, אם הוא לא שולח לי יד לישבן דיי מהר אני מרים את המכנסיים והולך.
אני אוהב אורגיות וגם אוהב שמסתכלים עלי מזדיין ולכן אני מעדיף את השיחים באיזור חניון האופנועים, שם כבר קרה לי שמצצתי לכמה ביחד, או שכמה זיינו אותי בתורות אחד אחרי השני.

 

 

את המיקום הזה קיבלנו מבחור ששלח למערכת את הקישור ,תודתנו לקורא הנחמד .

LEAVE YOUR COMMENT

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *