Home סיפורים אישיים סיפור אישי ואמיתי שהיה לי בחוף געש
סיפור אישי ואמיתי שהיה לי בחוף געש

סיפור אישי ואמיתי שהיה לי בחוף געש

0
0

סיפור אישי ואמיתי שהיה לי בחוף געש

אחרי כל כך הרבה מפגשים מאכזבים בהם דני התימני הרזה עם העיניים הירוקות שלי, אכזב ולא זרם, לא ממש האמנתי שיקרה משהו. במיוחד כי זה היה יום די קריר שאומנם השמש זרחה בו בשמיים נטולי עננים אבל היה קריר והרוח החלה לנשב שעה אחרי שהגענו לחוף געש באותו יום חורפי בצהריים. היינו קצת ערומים, אבל מהר מאוד לבשנו שכבה אחר שכבה ונשארנו על החוף לבושים בטרנינג.

יש משהו שמחרמן אותי במיוחד בבחור לבוש טרנינג. הקלות הנהדרת בה אפשר להפשיל את מכנסי הטרנינג ולחוש את ישבנו המדליק חירמנה אותי מאוד. לא ידעתי אם הוא במצב רוח של "אל תיגע בי" כמו שהיה בפעם הקודמת בה היינו בגעש, אבל החלטתי לנסות. אחרי שעה שרק דיברנו שתינו ועישנו כמה ג'וינטים והתמסטלנו כמו שצריך, משכתי אותו אלי לחיבוק ונשיקה חמה טובה ועמוקה כשהוא שוכב עלי. ידו נשלחה לבד לאחוז בזין השקור שלי שהיה טמון בטרנינג וגם ידי נשלחה מתחת לטרנינג לחמם קצת את הזין שלו ויותר מכך לחוש את החור החם והמזמין שלו.

פה ושם עברו אנשים על החוף שהפריעו וכל אחד כזה גרם לנו לעצור ואז נאלצנו להתחיל הכל מהתחלה. בפעם האחרונה שזה קרה הענינים כבר החלו להתלהש, המכנסיים כבר הופשלו קצת ופיו והם והמתוק החל למצוץ לי את הזין במיומנות של מישהו שמכיר ויודע את זה כבר יותר מחמש שנים. כבר ראיתי בעיני רוחי את הרגע שאני מסובב אותו ומתחיל לטפל בישבן הקטן השעיר והחם שלו, שדווקא באיזור החור שם הוא די חלק, אבל שוב עבר מישהו ודני הפסיק למצוץ, התרחק והרים את המכנסיים למעלה.

הרגע החם חל, והוא התיישב כבר ואמר לי: "טוב, זהו, בוא נתקפל", אבל אני לא רציתי לוותר. כל כך חמוד ומושך הוא נראה באותו רגע כשישב על ברכיו ואסף את חפציו, שבאתי מאחוריו, דחפתי אותו קלות ואמרתי לו: "עוד לא, שכב, אני רוצה להרגיש אותך קצת…". השכבתי אותו בעדינות והפשלתי את מכנסי הטרנינג, חושף את ישבנו, והורדתי קצת את מכנסי, שולף את הזין ואגן הירכיים שלי, ונשכבתי עליו.

התחלתי להתחכך בחריץ ישבנו והוא החל להתנשם בנשימות חרמניות שכאילו אמרו לי: "עוד", אז הרטבתי קצת את הזין ברוק והתחלתי לשחק לו עם הזיין בחור. חששתי שכל רגע הוא עלול לומר לי לעצור ויפסיק את רכבת החרמנות הדוהרת שלי, אבל לא לא אמר כלום. כנראה גם היה חרמן או שהחליט לפרגן לי שאהנה באותו יום, אחרי כל הפעמים האחרות שביאס אותי כשלא זרם לזיון.

שלחתי את ידי אל התיק השחור הקטן שלי ופתחיתי לאט ובשקט את הרוכסן של התיק, שלא יהיה איזה רעש שיזכיר לו שזהו, אנחנו הולכים להזדיין הפעם ולא רק להתחרמן, וכדי שהוא לא יעצור אותי. שלפתי מהתיק את האמצעים הנדרשים ופתחתי ביד אחת גם את בקבוק הג'ל השמנוני ושימנתי את כף ידי. הושטתי את כך ידי אל הזין שעדיין דיחק בישבנו באיזור החור ושימנתי אותון קצת. שימנתי קצת גם את ישבנו והצמדתי את הכיפה לחור המזמין שלו. המשכתי לשחק בעדינות חודר כל פעם רק קצת. נדמה לי שבאיזה שלב הוא לחש משהו כמו "לא" או "די, אחי", אבל הזין שלי רצה את שלו ולא היה מוכן לוותר ועד מהרה גם החור שלו נפתח וקיבל אותו פנימה חם עמוק ומזמין.

דני החל להאנק בתשוקה. לא היה כבר שום ספק שגם הוא רוצה את זה ושההתנגדות הקטנה שהשמיע בתחילת החדירה היתה רק לצאת ידי חובה. אחר כך גם הבנתי למה היא היתה: בגלל שהוא לא התנקה לפני הסקס כי לא חשב שיהיה סקס, וכבחור מאוד אסטתי הוא חשש לבאס אותי אם לא יהיה כל כך נקי שם בפנים. אבל באותו שלב לא ידעתי למה הוא קצת התנגד בהתחלה ולמה הוא נכנע בתשוקה לרצוןם העז שלי לבעול אותו שם על החוף עמוק חזק וטוב, כפי שהיה, והאמת שלא ענין אותי כלום. אפילו שלא התנקה, אפילו שלא יודע מה יהיה, רציתי לזיין אותו שם בלי שום חשבון.

נותרנו לבושים, מלבד ישבנו החשוב ואגן הירכיים החשוף שלי והזין המפמפם חזק וטוב באחוריו. הרגשתי את התשוקה הבוערת לזיין אותו כמו פעם. כמו בימים הטובים ההם שהיינו מזדיינים כמו שפנים כמעט כל שבוע, והמשכתי לנגוח בתוכו בחוזקה, נהנה ללא גבול מישבנו החם והגופו הרזה הנכבש מתחתי, עד שגמרתי בעוצמה שזמן רב מאוד לא הרגשתי עם אף אחד. אלה היו לפחות כמה וכמה פולסים של גמירה, כמו רעידת אדמה והאפטר שוקים שלה.

התחושה היתה מדהימה ונותרתי נעוץ בתוכו עוד זמן רב אחרי הגמירה, עד שחזרה נשימתי לסדרה ואז סובבתי אותו על הצד ועזרתי לו בליטופים ונשיקות כשהזין שלי בתוכו וידו מאוננת לעצמו במרץ עד שגם הוא גמר. זה היה אחד הזיונים המדהימים והמפתיעים שהיו לי בשנה האחרונה. כל כך התגעגעתי אליו ולזיונים הנפלאים איתו. כמה חבל שזה קורה רק פעם בכמה חודשים. דני הוא ללא ספק הבחור שאם מחר בבוקר היה אומר לי להפסיק להזדיין עם אחרים ושנזדיין רק שנינו, הייתי עושה זאת ללא היסוס. אני פשוט מת על הבחור הזה. כמה חבל שהוא הרבה פחות בעניין ממני…

LEAVE YOUR COMMENT

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *