Home סיפורים אישיים מרפסת השיזוף בעירום – סקס קבוצתי מאת זכות העמידה
מרפסת השיזוף  בעירום – סקס קבוצתי מאת זכות העמידה

מרפסת השיזוף בעירום – סקס קבוצתי מאת זכות העמידה

0
0

מרפסת השיזוף בעירום – סקס קבוצתי מאת זכות העמידה נרדמנו, אני ודין, חבוקים וערומים על השטיח בסלון. התעוררתי בגלל הצינה שחדרה דרך הדלת הרחבה של המרפסת שנותרה פתוחה. השלפוחית לחצה לי וניגשתי לשירותים להשתין. ביציאה מהשירותים הצצתי לחדר השינה. גם נעמה ואוהד ישנו – נעמה שכבה מכורבלת בפינת המיטה הזוגית, ואילו אוהד שכב ערום על ביטנו וישן. גם הזין שלו נם את שנתו לאחר שהפליא לחפור בכוס של נעמה. הבטתי כמעט בהערצה במפשעתו של אוהד. היו לו ביצים גדולות שנשמטו מטה והזין שלו נח עליהן. שיער הערווה בלט על גופו הנאה ושיערות כהות בצבצו מבית שחיו שנגלה כשידו הושטה הצידה.
תמיד רציתי שאוהד יזיין אותי, אבל זה לא קרה מעולם. נכון, ידעתי שהוא סטרייט גמור, סטרייט נטו (יש בכלל מישהו כזה?), אבל תמיד ייחלתי לרגע הנכון בו אוכל לסחוף אותו למשגל. אולי יש סיכוי שזה יקרה עוד הלילה? קיוויתי בליבי, בזמן שעמדתי בפתח החדר, מתבונן באוהד ובנעמה. אור קלוש האיר את החדר ונעמה הייתה עטופה בכיסוי המיטה. מבעד לדלת החדר הסמוך יכולתי לראות ספת נוער פנויה. החלטתי להיפטר קודם מנעמה. ניגשתי אליה ובמאמץ די ניכר הצלחתי להרים אותה בזרועותיי יחד עם הכיסוי שעטף את גופה העירום. היא פקחה את עיניה, חייכה אלי ומיד חזרה לתנומתה. הנחתי אותה בעדינות על הספה וסגרתי את הדלת. רציתי בסקס של גברים – דין, אני ואוהד. נעמדתי ליד חדר השינה והתבוננתי בגופו הסקסי של אוהד. הזין שלי החל להתעורר רק מהמבטים החושקים בו. הגלגלים בראש תכננו דרך שתוביל את שלשתינו לסקס פרוע, הפעם על המיטה הזוגית של דין ונעמה.
ניגשתי למטבח, הדלקתי את הקומקום החשמלי והכנתי שלוש כוסות קפה עבור שלשת הגברים, מרעיש בכוונה – רציתי שגם דין וגם אוהד יתעוררו. תחילה הכנתי שתי כוסות ולקחתי אותן לסלון. דין עדיין שכב לא מכוסה על השטיח ויכולתי לחוש שקר לו. יכולתי להשליך עליו שמיכה כדי שיתחמם, אבל העדפתי קודם לחמם אותו בגופי ואחר כך לחרמן אותו. הוא שכב על הצד בתנוחה עוברית. נצמדתי אליו מאחור וחיבקתי אותו. כשחש בגופי הוא מלמל משהו לא מובן וכלל לא היה ברור אם הוא יודע שאני הוא המחבק אותו. נצמדתי אליו בעוצמה, הזין שלי מזדקר בין ירכיו והתחלתי ללטף את גופו. הוא השמיע אנחות הנאה וכשהרמתי מעט את ראשי יכולתי לראות חיוך דק נסוך על פניו. תקעתי את הזין שלי עמוק בין ירכיו של דין. מגע הזין הלוהט שלי כנראה חימם אותו. הוא זע על השטיח ואני התחלתי לזיין אותו בין הרגליים.
"הו, הו…" השמיע דין קולות שרק עודדו אותי להמשיך. נכון שאני לרוב אוהב להיות פסיבי ועוד בחברת שני הגברים הסטרייטים, אבל הגוף הנהדר של דין כל כך הדליק אותי והוא לא התנגד כך שהתחלתי ממש לזיין אותו בין הרגליים. התנועעתי בתנועות משגל כשאני משפשף את הזין המתוח שלי בין רגליו של דין. למרות תשוקתי חששתי לחדור לחור הישבן שלו, אבל לפתע הרגשתי את כף ידו אוחזת בזין שלי ומקרבת אותו אל פי הטבעת שלו.
'העגל רוצה לינוק יותר משהפרה רוצה להניק' חשבתי וגיששתי אל פתח החור שלו. כבר כמעט שחדרתי פנימה, כשלפתע קלטתי שאני בלי קונדום ומוטב להימנע. חיפשתי את קופסת הקונדומים מסביב, אבל לא מצאתי אותה, ובינתיים דין הזדקף, התיישב על השטיח ונשען בגבו על הספה. הזין שלו עמד ויכולתי להבחין בלחלוחית של פרי-קם בקצהו. הושטתי לו את כוס הקפה שאמנם הספיק להתקרר מעט, אבל עדיין היה חמים. הוא נטל אותה בידיו, לגם מעט, הצמיד את שפתיו לשפתי ונשק לי. התנשקנו, והתמזמזנו בישיבה.
"לא בא לך לדפוק את אוהד שזיין את נעמה?" שלהבתי אותו.
"אוהד? איפה אוהד?" שאל דין כאילו שכח את מה שהתחולל כאן לפני שעות אחדות.
"אוהד ישן על המיטה שלך." אמרתי.
לקח לדין כמה שניות להתעשת ואז שאל, "ונעמה? איפה נעמה?"
"נעמה הסתגרה בחדר השני." שיקרתי.
הוא לגם מהקפה, הביט בי, והחליק יד על חזי, בטני ומפשעתי. חיכיתי לגירוי בזין. כמעט חצי שעה אני מפנטז על זיון עם דין ואוהד.
"נלך לדפוק את אוהד?" חזרתי.
"יאללה, בוא." זרם איתי דין. קמנו, לשנינו עמד הזין, ניגשנו אל חדר השינה ונשכבנו משני צידיו של אוהד.
אני נשכבתי מיד בהפוכה והתחלתי למצוץ לאוהד את הזין שהלך והתעורר. היה כל כך מגניב לראות את הזין הארוך והמגניב של אוהד מתארך ומתקשה במהירות. אוהד חשב כנראה שנעמה יורדת לו וליטף את שיערי ומיד פתח את עיניו והתיישב בבהלה. "מה אתם חושבים שאתם עושים?" הוכיח אותנו בכעס.
"לילה של זיונים." השבתי בטבעיות.
הזין של אוהד כבר עמד, קשוח מאוד, מוצק כפלדה נעימה למגע ועבה בטירוף. למרות שהוא לא היה מכוסה גופו ובמיוחד הזין היו חמים למגע. כל כך חשקתי בזין של אוהד – זין שאני מכיר ורואה מידי פעם מזה שנים אחדות, אך הוא בבחינת – 'מנגד אראה ואליו לא אבוא'.
'אולי הלילה? אני חייב להשתדל' לחשתי לעצמי בלב והמשכתי למצוץ לאוהד, יודע שלמציצה הוא לא יתנגד. גם דין הצטרף אלי והחל ללקק לאוהד את הביצים, ולאט לאט חדר לו ברימינג לחור הישבן. אוהד החל להיאנח, היה ברור שהוא נהנה.
התחלתי לשחק גם לדין בביצים ובידי שפשפתי לו את הזין. רציתי זין בתוכי. רציתי שאחד משני הגברים יקרע אותי, וברגע זה לא היה ממש חשוב לי מי זה יהיה, העיקר שיהיה.
דין יצא מהחדר. לפי קול ירידת המים בשירותים היה ברור שיצא להשתין. הוא לא מיהר לחזור. נשכבתי צמוד לאוהד, פני ליד פניו, חיבקתי אותו והמשכתי למזמז אותו באצבעותיי. להחליק יד על החזה, הבטן והמפשעה שלו. כל כך רציתי לנשק אותו, אבל למרות שפי היה במרחק של סנטימטרים בודדים מפיו לא העזתי.
"כמה פעמים זיינת אותה?" שאלתי, כמעט בלחישה.
אוהד הביט בעיני, וחייך, "שתיים," השיב, "מזמן לא היה לי זיון כל כך טוב." החמיא לנעמה.
"וואלה. גם היא חושבת ככה? יהיה המשך?" חקרתי.
"היא רוצה לגור איתי." השיב, ודבריו נחתו עלי כמו פצצה.
"אז אתה זורק אותי?" כעסתי.
"היי, היי, אתה רץ מהר מידי. אני עדיין איתך." חיבק אותי אוהד ונישק את לחיי.
אוהד קם מהמיטה ויצא גם כן להשתין. חששתי כבר שהחמצתי את הסיבוב הנוסף. שכבתי על המיטה הזוגית הרחבה וראשי היה עסוק, נכון יותר מוטרד, מהחשש שאוהד יעזוב. נכון שהיינו רק חברים, אבל היה לי כל כך טוב, נעים ונוח לגור איתו.
שמעתי את אוהד ודין משוחחים במטבח. לא ידעתי על מה הם מדברים. קצת חששתי מעימות שיתפתח ביניהם בגלל שאוהד זיין את נעמה, אבל ככל הנראה העניין לא ממש הטריד את דין.
דין חזר כעבור דקות מעטות, אבל ככל הנראה נמנמתי בינתיים. הרגשתי לשון מחוספסת ורטובה משוטטת על אשכיי ובחור הישבן. 'דין בכל זאת רוצה זיון' חשבתי. הוא ליקק לי את החור, הזין שלי התעודד והוא שפשף אותו בכף ידו. גם הכלי שלו התמתח והתקשח. הוא גלגל קונדום במורד אברו, נשכב על הגב וביקש שאתיישב לו על הזין.
השחלתי את הזין שלו לתוכי כשאני בגבי אליו והתחלתי לרקוד לו על הזין. הפעמון הקטן שתלה לו בין הזין לביצים החל לצלצל בעדינות. קצב הקפיצות שלי על הזין של דין תאם לקול הצלצול, התחלתי להתחמם ולהתחרמן יותר ויותר, בלי להוציא את הזין של דין מתוכי עשיתי סיבוב של 180 מעלות והבטתי לתוך עיניו, הוא חייך, חזרתי לרקוד לדין על הזין.
"זו התנוחה שנעמה הכי אוהבת." גילה לי.
"ואתה ?" שאלתי.
"אני נהנה לזיין אותך." אמר וחזרנו לקפץ כשהוא נותן דחיפות אגן וישבנים מלמטה. לפתע הרגשתי כפות ידיים אוחזות בכתפי. היה זה אוהד שנכנס לחדר. הרגשתי את ידו יורדת לאורך הגב שלי ומגיעה עד ישבני שהזין של דין היה תקוע בתוכו, דופק אותי מלמטה. הוא חפר עם האצבעות, ודין צחקק, ולפתע אוהד נצמד אלי בחוזקה והחל להכניס את הזין שלו לתוך ישבני, כשהוא מחכך את הזין של דין. כאב לי, שני כלי זין בתוכי לא היו עניין של מה בכך. אמנם כבר התנסיתי בדאבל בעבר, אבל זין כל כך עבה כמו של אוהד היה קשה להכיל אפילו כסולו יחיד, ועכשיו הוא מצטרף לזין של דין… התחלתי לזעוק, מתקשה להכיל את עוצמת התותחים שבתוכי, אבל גם לא רוצה לוותר עליהם.
"אתה קורע אותי!" צעקתי.
אוהד לא הפסיק. הוא הגביר מהירות והתנועע בתוכי כמכונה פעלתנית ומשומנת. ידיו הגרומות אחזו בחזה שלי והאגן שלו שלח את הזין האדיר שלו עמוק לתוכי. נכנס ויוצא. משגל קדימה ואחור. דוחף פנימה ונסוג. הביצים שלו תופפו על הביצים של דין ועל הישבנים שלי. שלשתינו התנשפנו בכבדות. דין נאלץ לשאת את כובד משקל הגוף שלי ושל אוהד. אבל נראה שהוא נהנה מהזין העבה של אוהד שהתחכך בישבני ובזין שלו. השמעתי גניחות עולות ויורדות. אוהד נשם בכבדות ונאנח. גם דין השמיע קולות אנחה. המיטה חרקה מתחתינו. התכופפתי אל פניו של דין ונשקתי לו. הוא פתח את פיו, יתכן שכדי לנשום, אבל אני תחבתי את לשוני לתוכו והתחלתי לשוטט בפיו ועל שפתיו. הזין עמד לי בחוזקה. הרגשתי ששני כלי הזין האדירים בתוכי מדליקים בי ניצוצות של אש. הישבן שלי בער והזין עמד להתפוצץ מרוב לחץ שהגיע מהאשכים. מבלי לגעת כלל בזין התחלתי להמטיר זירעונים על הבטן והחזה של דין. כשאני צועק, "אני גומר! אני גומר!" והזין טפטף עוד ועוד קילוחים של שפיך שנקוו בשלוליות על הגוף הסקסי החלק של דין.
אוהד המשיך לזיין אותי. גם הזין של דין היה תקוע בישבני, אבל הוא לא התאמץ יותר מידי. הוא נהנה, כמוני, מתנועותיו הנמרצות של אוהד. אספתי באצבעותיי מהשפיך שלי מהחזה של דין והעברתי אותו סביב השפתיים של דין. הוא ליקק את אצבעותיי. אחר כך הרמתי את כף ידי כשאצבעותיי מלאות מהשפיך ואוהד ליקק מהן את השפיך תוך כך שהוא צועק, "אני גומר, איזה יופי של זיון!" השפריץ בתוך הקונדום שבישבני, ונשכב עלי כשגופו רוטט. חום השפיך בגופי הרעיד אותי. אוהד יצא מתוכי, ונעמד ליד המיטה, גם דין נעמד, השליך ממנו את הגומי והתחיל להמטיר שפיך עלי ועל אוהד עד שכולנו פרצנו בצחוק.
תנועה ליד הדלת עוררה את תשומת ליבי. נעמה עמדה בפתח החדר כשהיא עירומה לחלוטין. השדיים שלה עמדו, נראים כל כך יפים. היא חייכה, כנראה צפתה מזה זמן במשגל של שלושת הגברים, כולל גבר חייה – דין.
גם אוהד הבחין בנעמה. הוא ניגש אליה, "היי נסיכה." חיבק אותה ונשק לה. היא שפשפה את הפות שלה על הזין שלו שהחל להתעורר, למרות שזה עתה גמר. דין ואני שכבנו על המיטה והתבוננו בזוג המתחבק והמתמזמז. דין חיבק אותי, יתכן שרצה למשוך את תשומת ליבה של נעמה? לפתע ניגשו אוהד ונעמה אל המיטה ונשכבו עליה. נזכרתי שדין הבטיח בעבר רביעייה. כולנו התחלנו למזמז את נעמה. אותי ממש לא עניין הכוס שלה, אני מעדיף של גברים, אבל נורא התלהבתי מהשדיים הענקיים שלה והתחלתי למצוץ לה את הפטמות. דין ירד לה לכוס והתחיל ללקק לה את הדגדגן כשהיא צורחת מעונג ומחליפה נשיקות עם אוהד. הרגשתי יד ענוגה על הזין שלי – היד של נעמה. הזין שלי התעורר, היא שיחקה בזין של כולנו. החרמנות עלתה לשיא, אוהד נשכב על הגב וקלט את הכוס של נעמה משפד אותו על הזין שלו. נעמה רקדה על הזין של אוהד, השדיים שלה קיפצו ככדורי – סל. פטמותיה היו זקורות – פטמות רחבות, כהות, מגניבות כל כך. דין נצמד אליה מאחור, הזין שלו חיפש את חור הישבן של נעמה והוא החל לחדור לתוכה. שני החורים שלה היו תפוסים על ידי שני כלי זין. הגברים התנשפו בכבדות, נעמה גנחה. אני התחרמנתי בצד, התחלתי לשחק לעצמי בזין כשאני מתבונן בזיון הכפול של נעמה עם שני הגברים שחדרו לגופה. רציתי מאוד להצטרף לחגיגה, הלבשתי גומי על זקפתי, נצמדתי לגבו של דין ודחפתי בחוזקה את אברי לתוך ישבנו בדיוק מה שרציתי לעשות לפני כשעה, על השטיח בסלון.
אוהד ודין זיינו את נעמה, ואני דפקתי את דין בישבן מאחור. הרגשתי מעולה, האווירה הייתה חמה ודלוקה. כולנו השמענו קריאות עונג. נעמה נישקה את אוהד. הוא שיחק בשתי ידיו בשדיה. גם ידיו של דין חיבקו את שדיה של נעמה מאחור. דין תקע אותה במרץ מאחור ואני זיינתי את דין בישבן. נעמה המשיכה לקפץ על הזין העבה של אוהד.
נעמה גמרה ראשונה משמיעה צריחות ושאגות עונג מהאורגזמה שחוותה מהזין העבה של אוהד. אני שחררתי את הזין מהישבן של דין. השלכתי את הקונדום, שפשפתי מעט ומילאתי בשפיך את כולם כשאני מכוון בעיקר בין השדיים של נעמה. דין גמר אחרי, דחף את הזין שלו לפה של נעמה והשפריץ לתוכו את השפיך. אוהד, נעמד, לאחר שנעמה ירדה ממנו, שפשף את התותח העוצמתי שלו ומילא את הפרצוף של נעמה בכמויות בלתי נתפשות של השפיך הלבן, העסיסי, הצמיג שלו, שפיך שזלג באיטיות כלפי מטה על פניה.
נשנשנו מעין ארוחת בקר קלילה במטבח של דין ונעמה כשכולנו עירומים ומצב הרוח מעולה.
שבוע אחר כך אוהד עבר להתגורר עם נעמה. ודין עבר להתגורר איתי באותו החדר, ונעשה החבר ובן הזוג שלי.
בלילות, מעבר לקיר, יכולנו לשמוע את קולות הזיונים של אוהד ונעמה, מפעם לפעם נפגשנו כולנו, בעיקר על המרפסת, לשיזוף בעירום.

LEAVE YOUR COMMENT

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *