Home מהארץ מין מזדמן חדר כושר הולמס פלייס וחדר כושר אוניברסיטת תא
מין מזדמן חדר כושר הולמס פלייס וחדר כושר אוניברסיטת תא

מין מזדמן חדר כושר הולמס פלייס וחדר כושר אוניברסיטת תא

0
0

מין מזדמן בשרותים של מוזיאון ת"א , חדרי כושר מרשת הולמס פלייס וכמובן מרכז הספורט של אוניברסיטת תל אביב

שלוש המלתחות האטרקטיביות ביותר למין מזדמן בקרב גברים הומוסקסואלים הן, כך מתברר, אלה של הולמס פלייס דיזנגוף סנטר, הולמס פלייס עזריאלי ומרכז הספורט של אוניברסיטת תל אביב.

חדר כושר
חדר כושר צילום: אדי ישראל
"אני כבר כתבתי כאן על החוויות בבריכה ובחדר הכושר של אוניברסיטת תל אביב", נכתב באחת ההודעות בפורום תפוז. "למרות שאתם מתעקשים לא להאמין, באוניברסיטת תל אביב, בחדר כושר, במלתחות ובבריכה יש פעילות מאוד גדולה. זה ה-מקום לסקס מזדמן.

"יש המון חתיכים, כל שנה יש סטודנטים חדשים שבאים ונרשמים כמנויים. בשונה מחדרי כושר אחרים (שגם שם יש פעילות) כאן יש בריכה, ג'קוזי וסאונות – זה עושה את הכול הרבה יותר פשוט".

אותו משתמש פונה למנות את מוקדי הפעילות באותו חדר כושר: "עכשיו כשפתחו את המלתחות החדשות, אלו הישנות שבהן יש סאונה נשארו רק למי שמכיר ויודע שיש שם פעילות; הג'קוזי ליד הבריכות – שם בדרך כלל אפשר להתחיל עם חתיכים בנגיעות ברגליים ובבגד ים, מתחת לבועות.

"תמיד אפשר לראות שניים שקצת יותר מתקרבים אחד לשני, ואז יודעים שבטוח יש פעילות מתחת למים; מלתחות – יש כמה מלתחות שהן יחסית שקטות ואפשר להיסגר עם מישהו, ואז לעשות מה שרוצים.

"המקום כמו בית זונות קטן בשעות מסוימות. חלק מהמדריכים בחדר הכושר בקטע גם. מניסיון – באוניברסיטה בתל אביב בבריכה ובסאונה יש פעילות הרבה יותר מהמון מקומות אחרים".

משתמש נוסף מוסיף הוראות ושעות הגעה: "בערך מ-11-12 יש כבר פעילות. אתה תראה את זה שם, גם במקלחות ומשם עוברים לסאונה שבפנים. לפעמים יש שם זקנים אבל הם הולכים אחרי כמה זמן שנמאס להם… הדרך הכי טובה זה פשוט להיכנס לסאונה ולחכות…

"לא צריך לחכות יותר מחמש דקות ומישהו ייכנס… פעילות
יש כל הזמן, גם בבוקר גם בצהריים גם בערב… הייתי שם אתמול בצהריים והייתה אוננות הדדית עם שני חתיכים. שלשום בצהריים נכנסתי ו'הפרעתי' לשני צעירים, אבל כשהבינו שאני בקטע המשיכו. זה ה-מקום".

משתמש אחר מספר כי גם תאי המקלחות אינם חפים מפעילות: "המבטים הצטלבו ואחרי שתי דקות הוא הוביל אותי למקלחות, כאלו עם דלתות אטומות… במקלחת תחת זרם המים החם הדברים התלהטו… כמובן שנפגשנו שם שוב אחרי כמה ימים ואחר כך שוב…".

מועדוני הכושר של רשת "הולמס פלייס" בתל אביב ידועים, כאמור, כזירה מרכזית לפעילות מינית בין הומוסקסואלים. גורמים בקהילה מצביעים בפני זמן תל אביב על כמה סיבות לכך, הבולטת שבהן היא שחדרי הכושר של הרשת יוקרתיים יחסית מושכים אליהם גברים שמשקיעים בטיפוח והגוף ואת הגברים שמעוניינים בגברים הבנויים.

"עיקר האקשן שם הוא בשעות הבוקר, מעשר עד לפחות שלוש-ארבע אחר הצהריים, משום שאלה שעות דלילות באנשים", אמר מנוי ב"הולמס פלייס" עזריאלי, שמטבע הדברים ביקש להישאר בעילום שם. לדבריו, רוב האינטראקציות אינן מגיעות לכדי יחסי מין, אך כוללות את כל השאר.

"זה תמיד מתרכז בסאונה", הוא אומר, "בדרך כלל בסאונה הרטובה, בגלל שיש שם אדים וזיעה וזה מגדיל את החרמנות. הרבה פעמים יש סיטואציה בסאונה הרטובה ששניים עושים סקס והשלישי שומר על הדלת ואז מתחלפים. אני המון פעמים הייתי עושה תרגיל – הייתי בא מהצד ובשנייה אחת פותח את הדלת, ותופס אותם המון פעמים. סתם, בשביל הצחוקים".

שווה ללכת ולבדוק  את העניין

סאונה

LEAVE YOUR COMMENT

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *