מין מזדמן במקומות ציבוריים

0
0

מין מזדמן במקומות ציבוריים

בשבועות האחרונים אנו עדים למצעדי גאווה רבים בערים השונות בישראל. ראינו גם ערים שפחות אהבו את הרעיון ובקשו להסיט את הגאווה לצד הדרך. הצועדים הגאים מניפים את דגלי הקהילה כשהם באים לקדם מסרים של שיווין ואחדות ובעיקר אהבה.
לצד כל המסרים החשובים לא ניתן להתעלם מסוגיה שעולה מעת לעת בשיח הקהילה – המין המזדמן בשטחים ציבוריים.

dubnovggg

 

 

 

 

 

 

 

 

המין המזדמן בשטחים הציבוריים אינו גווע בקהילה ועולה השאלה, למה? מה כל כך מושך בכרות ראשונית עם אדם זר בחדר שירותים חשוך, בתחנת רכבת מרכז או בגן העצמאות הוותיק.

מה כל קסום בלהכיר אדם לראשונה בחדר הכושר ועד מהרה להגיע עמו למלתחה הקרובה. התופעה היא כל כך רחבה ונראה כי איפה שיש חברי קהילה גאים ישנו מין מזדמן בקרבת מקום. אתם תיפגשו במבט של מי שנמצא בשירותים ותבחינו מיד שהוא בוחן אתכם ולא שם רק כדי להטיל את מימיו.
האם אין בכוחן של החלופות הלא פחות מלהיבות או מרגשות לתת מענה לקשר מיני נפלא של אנשים שהכירו רק עתה. לשטחים הציבוריים או מלתחות חדרי הכושר ישנם חלופות ראויות לא פחות בהם ניתן להשיג את אותו הריגוש ולא פחות מאותו הסיפוק. הסאונה החדשה בקרליבך הוא מקום מיוחד ודיסקרטי לממש את הפנטזיות הכי גדולות שלכם, כך גם הסאונה מרחוב אלנבי.

Sauna-Moustache-Zurich-gay-sauna-3a

 

 

 

 

 

 

 

 

סקסי שופ מציע פורומים בהם ניתן לקבוע מפגש מהנה וכמובן שתמיד ניתן לצאת למועדון טוב ועד מהרה למצוא את עצמך במגע מרגש בחדרי החושך שנותנים ממד מלהיב למפגש המיני.
הקשר הרגשי הוותיק בין הלב לבין בלוטות המין חזק יותר משנראה לנו כשהתשוקה בוערת. כמובן שבעולם של וירוס האיידס, גם הבריאות והביטחון מהווים שיקול. הרצון העז להתקרב למישהו או להביע אהבה עלול לעורר תשוקות עזות לאינטימיות מינית, אבל מין בדרך כלל מוביל לריקנות יותר מאשר אל השלמות שאנשים מחפשים בו.
נוכח ממדי התופעה נראה שהמין המזדמן לא מתכוון ללכת לשום מקום. מפגשים לצורך מין מזדמן בשירותים היא פעילות חובקת עולם, שקיימת כבר עשרות (אם לא מאות) שנים. קיימים מספר קודים שכדאי שלא לנסות ולשבור אותם, גם אם אתם חרמנים, גם אם אתם עצבניים. ואי אפשר לסיים מבלי לבטא את הדרישה החשובה מכל – השתמשו באמצעי מניעה ושמרו על הבריאות שלכם ועל שמחת החיים של הסובבים אתכם.

710x110
הבחורים של ישראל

LEAVE YOUR COMMENT

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *