Home סיפורים אישיים לקבל בתחת מסטרייט – זכות העמידה
לקבל בתחת מסטרייט – זכות העמידה

לקבל בתחת מסטרייט – זכות העמידה

0
0

גילי הציעה שניסע למופע של יהודית רביץ ושלום חנוך בפסטיבל התמר בים המלח. אז קבענו. קנינו כרטיסים ונסענו. היינו כמה חברים, שישה מאיתנו היו בזוגיות סטרייטים. עוז הגיע בגפו לאחר שחברתו טלי נסעה עם המשפחה לנופש במלטה וגם אני, היחיד שאינו מצויד בבת או בן זוג, הגעתי עם עצמי.
גילי אמרה שנביא שקי שינה, כי מוטב שנשאר לישון על החוף במקום לשוב עוד באותו הלילה, מאוחר, לתל-אביב. אז כמובן הצטיידנו גם באוכל.

המופע של יהודית רביץ היה ממש פיצוץ. היא שילהבה והרקידה את ההמון הצוהל, רובם צעירים כמונו. ממש התפלאתי שהנוער בשנות העשרה והעשרים יודע את כל המילים של השירים שלה, כי בכל זאת היא זמרת של דור ההורים שלנו. המופע של שלום חנוך פחות תפס אותנו ואפילו קצת התאכזבנו שהם – יהודית ושלום – לא הופיעו לפחות בשיר משותף אחד.
כאשר ההופעה של שלום חנוך הסתיימה הייתה השעה קרובה לאחת לפנות בוקר ואנחנו שמנו פעמינו לחוף עין בוקק, באזור בתי המלון, ללינת לילה. הכנתי תה עם נענע על הגזיה שלי בעוד הבנות ארגנו כריכים ונשנושים. עוז שלף את הגיטרה וניגן כמה מהשירים של רביץ ושלום חנוך ואנחנו הצטרפנו לשירה. אט-אט הזוגות פרשו ללינת לילה ואילו עוז ואני החלטנו להיכנס לים בעירום. הירח עבר כבר את מרכז השמיים, אך שלח אור יפיפה. פה ושם נראו מעט אנשים על החוף. עוז ואני נשכבנו על הגב וצפנו על פני המים החמימים. היה נחמד לראות את הבולבולים שלנו מתנועעים על פני המים, חשופים לעיני כל.
"נחמד הבולבול שלך שמתנועע על פני המים." אמר עוז כאשר כמעט נגענו זה בזה.
"זיינת פעם בתוך הים?" שאלתי מבודח.
"הממם. כן, כמה פעמים, אבל חושב שכאן ,בים המלוח הזה, גם קשה לעמוד מבלי לצוף ובעיקר ישרוף לבת בכוס באופן עצבני." השיב.
"האמת? קצת שורף לי בישבן, אם כי מי ים המלח מרפאים פצעים." התוודתי.
"זה בגלל שמזיינים אותך בישבן." הסביר את סיבת הבעירה בישבני.
"דווקא מזמן לא זיינו אותי." הייתי גלוי עמו, החבר'ה ידעו שאני דו-מיני ומתרועע גם עם בנים.

אחרי ציפה של כעשרים דקות, עוז אמר שנשבר לו וביקש שנצא. הלכנו להתקלח במקלחות שעל החוף. המקלחת הייתה דבר בעתו, לאחר ההזעה במופע והרחצה בים המלוח. שאלתי את עוז אם הוא רוצה שאקרצף לו את הגב. הוא הסכים ואני עשיתי לו גם מסאז' והגעתי עם ידי גם לישבנים שלו. מפעם לפעם החלקתי אצבעות על חריץ הישבן שלו במכוון. ידעתי שהפעולה החוזרת תגרום לזין שלו להרקיע שחקים.
"אתה ממש מחרמן אותי, אריאל." אמר.
"מתלונן?" שאלתי.
"הממם לא ממש. אבל אין לי היכן לפרוק את המטען." הביע מין תסכול.
"את זה תשאיר לי…" אמרתי ואחזתי לו בזין.
היה לי ברור שזיון של ממש לא ייצא לי עם עוז. הוא סטרייט גמור ומושא הערצתן של הבנות מאז למדנו יחד בכיתה השביעית. מה גם שמזה תקופה ארוכה הוא יוצא עם טלי ונראה שהזוגיות ביניהם פורחת ונראית ממש מושלמת. אלא שהיא נסעה עם המשפחה לטיול ונופש במלטה ועוז התפרן נאלץ להסתפק בלילה בשק שינה על חוף ים המלח.

עוז בחור מאוד נאה. הוא גבוה ממני. מתנשא לכדי 1.90 מ'.בנוי לתלפיות. כתפיים רחבות מאוד. חזה שרירי ומוצק ובו טבועות פטמות רחבות וכהות. הבטן שטוחה ונושאת שישה ריבועים, יש לו זין ארוך ודי עבה וביצים ענקיות. עוז די חלק. יש לו עיניים ירוקות ושיער שחור. מעולם לפני כן, למרות שאנחנו מכירים כבר כחמש שנים, לא הייתה לנו חוויה מינית כלשהי ביחד.

"מבטיח?" שאל עוז.
"מבטיח מה?" החזרתי.
"נו, מה שאמרת, לפרוק את המטען." דיבר כמעט בלחישה, שמא מישהו בחוף העזוב ישמע אותו.
"רק אם תשתף פעולה." עניתי והתחלתי לנוע לעבר מיקום החבורה.
"לשתף פעולה?" לא ממש הבין ולא עניתי.
שנינו היינו עירומים לחלוטין. המים במקלחת היו די חמימים ובטמפרטורה ששררה גם בשעת לילה זו, לא ממש נזקקנו לניגוב של מגבת, אם כי נשבה רוח קלילה אך חמימה למדי. התקרבנו אל מקום הלינה של החבורה. נראה היה כי שני זוגות כבר נרדמו, אבל משק השינה של אמיר ויערה עלו קולות שהבהירו חד משמעית: כאן מתבצע משגל.
"מה זה?" עוז נעצר, שומע את הקולות אך עדיין לא מזהה.
"מזדיינים." עניתי מיידית.
"וואלה, מי?" חקר.
הוא לא המתין לתשובה, התקרב מאחור בצעדים מדודים, נמנע מלעשות רעש.
הישבן של אמיר ששכב על יערה היה גלוי. עלה וירד במהירות. שק השינה שלהם היה פתוח, כנראה גם בגלל החום. ניתן היה לראות את האשכים של אמיר מקפצים בקצב תנועות החדירה שלו. הוא נאנח והיא ממש גנחה ואמרה, "אתה גומר אותי מאמי."
"אני מת כבר לגמור, מתוקה." החזיר לה אמיר והמשיך לזיין אותה.
"כל כך נפלא לראות חבר שלך מזיין את חברה שלו." לחש לי עוז והזין שלו שוב התרומם.
"ובכל זאת יותר נפלא לזיין." ליקקתי את אזנו של עוז ואחזתי בזין הזקור שלו.
הוא חיבק אותי. שיחקתי לו בזין. התחלתי לשפשף לו בחוזקה, החיבוק נעשה חזק יותר.
"לך תביא את הגיטרה." ביקשתי.
"מה גיטרה?" כאילו התאכזב מכך שאני לא ממש זורם איתו.
רציתי לחמם ולחרמן אותו כמה שיותר.
"גיטרה." עניתי והתחלתי לפרוט באוויר.
הוא ניגש, נטל את הגיטרה בדיוק כאשר אמיר ויערה השמיעו קולות של אורגזמה משותפת כשהם גומרים יחדיו. אני לקחתי עמי מגבת.
"איזו החמצה שטלי לא כאן." התלונן "איזה כיף לאמיר ויערה."
"יש תחליף." עניתי , אחזתי לעוז בזין ומשכתי אותו אחרי.
על החוף היו שתי ערימות של כסאות נוח שהיו קשורים בשלשלאות מתכת, לבל יגנבו אותם, אבל הבחנתי שבין שתי הערימות היה כסא אחד חופשי. פרשתי עליו את המגבת והצעתי לעוז לשכב עליה. הוא נשכב על גבו והחל לפרוט על הגיטרה מנגינה רגועה ושקטה. אני כרעתי לצידו, התכופפתי לזין שלו שנרגע בינתיים, והתחלתי ללקק לו את הזין והביצים.
הרגשתי דרך הנגינה של עוז בגיטרה את אשר הוא חש. תחילה הצלילים עלו ובחוזקה, אך מהר מאוד הוא התחיל לזייף , להחליש את הנגינה, עד שזרק את הגיטרה על החול והחל להשמיע קולות גניחה, שלא שומעים כאלה כל יום.
"וויי-וויי אריאל, אתה גדול…" החמיא לי בין הגניחות.
לא עניתי לו, המשכתי ללקק בעוצמה. בלעתי את האשכים הגדולים שלו ויריתי אותם כבליסטראות. עוז צחק ומאוד נהנה משקשוקי הביצים.
"ממש מקושקשת." צחק.
לא הנחתי למבושים שלו. המשכתי ללקק את הזין, את הביצים, לבלוע אותן מפעם לפעם ובתנועת לשון ארוכה קירבתי את הלשון שלי לחור הישבן שלו.

רוב הסטרייטים לא מנוסים בנפלאות הישבן וגם כאלה שמנסים, לרוב מתביישים שמא יזהו אותם מיד עם קהילת ההומואים.
כאשר הלשון שלי הגיעה ממש אל חור הישבן של עוז, הרגשתי את שרירי פי הטבעת שלו מתקשים, נחסמים, כאילו שידר לי 'עד כאן אריאל. מכאן והלאה אתה לא חודר'. אבל המשכתי ללקק לו את החור מסביב כשאני מרטיב אותו עוד ועוד עם יריקות מפי.
בזמן שליקקתי לו את חור הישבן, יד אחת שלי שיחקה לו באשכים והשנייה התרוצצה לאורך הזין שלו, מסייעת לו לאונן. עוז התפתל על כסא הנוח ופיו המשיך לגנוח בהנאה בלתי נשלטת.
"אני, אני, אני…" צעק ומתוך הזין שלו נורה טיל אדיר של שפיך שעף תחילה כלפי מעלה וכאשר נחת מילא את פרצופי, את ידי ואת ביטנו של עוז. הנחתי יד פרושה על הבטן שלו ויכולתי לחוש ברטט שחלף בגופו. מרחתי את השפיך על בטנו בתנועת יד סיבובית.
הבטתי בפניו של עוז ושתקתי. ציפיתי למוצא פיו של הסטרייט הגברי הסקסי.
הייתה שתיקה ארוכה. על פניו יכולתי לראות שהוא עבר חוויה מיוחדת. המתנתי.
אחרי למעלה מדקה, הוא שלח יד אל ראשי, ליטף לי את השיער ולחש לי,
"אריאל, אתה לא משער מה עשית לי." חייך.
"אני דווקא יכול לשער." התערבתי.
"לא. לא. " ביטל את התחושה שלי, "אף פעם לא נהניתי כל כך מהשפרצה." אמר, "ואתה יודע שאני מזיין הרבה בנות."
"זאת בדיוק הבעיה, שאתה מזיין רק בנות." עניתי, הזזתי אותו מעט הצידה ונשכבתי לצידו על כסא הנוח.
"אני סטרייט, אריאל." אמר, שומר על כבודו.
"את זה עוד נראה." לחשתי, מבלי שהתכוונתי שממש ישמע אותי.
"אמרת משהו?" שאל.
"הממם, לא ממש." התחלתי ללטף את גופו בעודי שוכב צמוד אליו, מחלק איתו את אותו הכסא בשכיבה.
הזין שלי עמד. טרם פרק את התחמושת הרבה שהצטברה בשק האשכים. בכוונה שפשפתי את הזין שלי בגופו על מנת שיחוש את הרגשתי. הרגשתי את כף ידו חובקת לי את צינור הזין. גנחתי. הוא החל לשפשף לי מעט, אם כי לא ממש במרץ.
ידעתי שאני צריך להמתין להתאוששות הזין שלו, על מנת שיתהדר ויהיה מוכן לסיבוב נוסף.
בינתיים הוא שפשף לי את הזין ואני ליטפתי לו את החזה, גולש לעבר המפשעה שלו. הסבתי את פניי כלפיו, קיוויתי שיתקרב לשפתיי על מנת שאוכל לסחוט ממנו נשיקה, אבל הוא לא זרם איתי בכיוון לו שאפתי.
ליטפתי לעוז את הביצים. שיחקתי לו שוב בזין שחזר לצמוח, אחזתי בחוזקה בזין שלו, הרמתי רגל אחת באופן שחור ישבני נפתח קמעה, נצמדתי לכיוון הזין של עוז וביד שאחזה בזין הקשוח שלו, הבאתי את כיפת הזין לפתח חור ישבני.
"מה אתה זומם, ארי?" כך קרא לי בעתות חיבה או כעס.
ברור שרציתי שיכניס את הזין שלו לתוך ישבני, שידפוק אותי, שיזיין אותי.
לא הרפתי מהכלי שלו. לפתי אותו בחוזקה והשחלתי אותו באיטיות אך בכוונה רבה לתוך החור שלי כשאני דוחף את העכוזים אחורה וקדימה כדי לקלוט את הכלי העוצמתי שלו.
"אנ'לא יודע ארי…" ניסה במילים להתנגד, אך לא מנע בעדי להחדיר את הזין שלו לישבני.
שתקתי. ידעתי ששנינו בדרך הנכונה, ידעתי שהוא כבר לא ייסוג.
התנועעתי כל הזמן בקצב משגל, כשאני בערך על הצד, ישבני מופנים כלפי עוז והזין שלו כבר תקוע כדי שליש במנהרה שלי. רציתי נורא שעוז ידפוק אותי בתנוחת כלב, אבל חששתי שלכך יסרב, לפחות בפעם הראשונה.
הזין שלו כבר השתחל כמעט כולו לתוכי והוא החל בתנועות משגל. ידו חיבקה את החזה שלי וישבניו דחפו את הזין לתוכי, נסוג וחזור כשהוא מגביר את הקצב יותר ויותר.
כל כך בא לצעוק, "תראו חבר'ה, עוז מזיין אותי." אבל, כמובן שבלמתי את עצמי.
עוז דפק אותי. זיין אותי. ואני גנחתי, נאנחתי ועודדתי אותו להמשיך, לזיין בחוזקה, לדפוק אותי ולהגיע לאורגזמה.
הזין שלי עמד בידי ושפשפתי אותו. הייתי חייב לגמור גם כן, להגיע לאותה אורגזמה נפלאה דווקא מהזין של עוז החתיך, הסטרייט הגברי. עד עכשיו רק בחלומות ובפנטזיות חזיתי את עוז דופק אותי והנה הפעם, הגיע רגע האמת.
עוז שפשף אותי בחוזקה. דפק אותי בשתיקה. רק גניחות ונשיפות של מאמץ עלו מפיו. אני גנחתי בקול, אם כי נזהרתי שלא להיות קולני מידי.
היה לי ברור כי אם חלילה מי מבין החבר'ה יראה אותנו בזיון, עוז יהיה בבעיה. ואילו אני לא רציתי שיהיה זה הזיון הראשון אך גם האחרון של שנינו.
"אני גומר." קראתי כמעט בלחישה כשהזין שלי החל להמטיר השפרצות של שפיך. לפתע הרגשתי את אצבעותיו וציפורניו של עוז ננעצות בבשרי, הוא רטט ומילא את החור שלי בזרעונים שטסו כלפיי מהזין האדיר שלו.
השתחלתי החוצה מהזין שלו, הסתובבתי כלפיו, חיבקתי אותו ונשקתי לו על שפתיו. הוא קלט את הנשיקה אך לא זרם איתי.
נרדמנו.

הצינה העירה אותי. שלפתי את המגבת שהייתה מתחתנו וכיסיתי בה את המערומים של שנינו וכך המשכנו להעביר את הלילה.

"הנה הם!" שמעתי את גילי צועקת לחבר'ה שחיפשו להיכן נעלמנו. "מסכנים, איבדו כנראה את שקי השינה שלהם בלילה." פירשה את הסיבה ששנינו שכבנו על הספסל הבודד היחיד שהיה משוחרר.
אם רק היו היא והחבר'ה יודעים להיכן הלכנו כביכול לאיבוד בשעות שחלפו.

LEAVE YOUR COMMENT

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *