Home סיפורים אישיים לעשות ביד לגבר – פנטזיה סקס שלי
לעשות ביד לגבר – פנטזיה סקס שלי

לעשות ביד לגבר – פנטזיה סקס שלי

0
1

סיפור אישי שלי ואמיתי , אני אוהב לעשו ביד לגברים

ציפיתי לקצת יותר פניות. בסה"כ קיבלתי שלושה אימיילים. אחד פרסומי, להגיע לאיזה אתר, השני מבחור צעיר מאוד שהציע שניפגש אבל מבחינתי זה היה לא רלוונטי הוא היה צעיר מידי וגיי בהצהרה. השלישי היה ממישהו בן 38 שכתב לי שהוא נשוי ויש לו פנטזיות דומות לשלי והוא היה רוצה לשוחח איתי. התכתבנו קצת ובסוף פשוט הזמנתי אותו. כמה פעמים הוא אמר שיבוא ובסוף בא לפני יומיים, אמר שהוא בא רק לקפה ואין לו הרבה זמן.

כשנכנס אלי הביתה הקפיד לסגור מהר את הדלת והשביע אותי שהכל דיסקרטי. ישבנו מרוחקים אחד מאוד מהשני, הוא עישן בשרשרת וקצת שתק, אחר כך אמר לי שהוא נשוי והוא מת מפחד שמא הכל יתגלה. שאלתי אותו אם בכלל יש לו סיבה למות מפחד, כלומר, אם הוא עשה משהו כזה והוא סיפר לי שהוא בעיקר מתכתב עם גברים, אבל אני הפעם הראשונה שהוא נפגש עם מישהו.

אמרתי לו מהר שאני לא גיי בארון, יש לי פנטזיות מסוימות שכוללות גברים. אני חושב שיש הבדל והוא מיהר להגיד שגם הוא ככה. אחר כך הוא סיפר לי בגמגום שהדבר שהוא הכי רוצה זה שגבר נוסף יצטרף אליו ואל אשתו ותוך כדי, הוא והגבר הנוסף "יעשו מה שיעשו" ואשתו תסתכל מהצד.
אמרתי לו שזה רעיון נהדר, אבל עד שלא ידבר עם אשתו, זה לא יקרה, היא הרי לעולם לא תדע עד שלא תספר לה.

ואז אחרי שתיקה שאלתי אותו אם הוא רוצה שנאונן ביחד. הוא היה בהלם, אבל ענה בשקט שכן. הבאתי קרם שהיה לי, הורדתי את המכנסיים מרחתי על עצמי והתחלתי לאונן. היה לי קשה להעמיד את הזין. אני לא רגיל לעשות את זה כשמישהו מסתכל עלי ככה. אבל אחרי כמה דקות הוא פשט את המכנסיים, לקח את הקרם והתחיל לאונן גם הוא.

היה לו זין יפה. משונה לי להגיד את זה על זין. אבל הוא באמת נראה יפה. ישבנו אחד ליד השני ועשינו ביחד ואז פתאום עזבתי את עצמי ושלחתי יד אליו, לגעת בו.

הוא לא הרחיק לי את היד, אלא רק הרפה ונתן לי להחזיק לו בזין. תפסתי את הזין שלו. הוא היה חם וקשה. החזקתי אותו חזק דקה ארוכה ואז התחלתי לאונן לו. הוא החזיק לי את היד, הניע אותה לפי הקצב הרצוי לו ואחר כך הושיט יד ותפס את הזין שלי. אם הייתי קצת רפוי, הרי שברגע שהוא תפס לי את הזין, נעמד לי הזין וככה ישבנו במשך כמה דקות עשינו ביד אחד לשני.

עצרתי רגע. הבאתי מגבת, פרסתי אותה על השטיח, התיישבתי בפישוק והזמנתי אותו לבוא ליד. עכשיו הוא כבר היה סקרן. התיישב מולי ושנינו התקרבנו זה לזה עד שהאיברים שלנו היו ממש צמודים. זה היה מגניב להחזיק את הזין שלו ושלי ביד אחת. זה היה כל כך מוזר להרגיש זין אחר צמוד לשלי. הוא הזיז לי את היד וחווה את זה בעצמו. זה היה נעים ומשונה. לא הרגשתי שום דבר מלבד עונג ורצון לגמור הייתי מאוד קרוב לזה.

"הלוואי שהייתה כאן מישהי שתסתכל על זה" הוא אמר לי פתאום ואני דמיינתי בראשי שתי בחורות שמסתכלות עלינו. זה הדליק אותי לגמרי, אני חושב שגם אותו.

גמרנו די מהר. אני גמרתי לפניו ואחר כך התעקשתי להמשיך ולעשות לו ביד עד שהוא גמר.

ניגבנו את עצמנו. נראה שאחרי שהוא גמר הוא רצה רק להסתלק כמה שיותר מהר. כשיצא גם אני שמחתי שהלך מהר.

איזו חוויה….

Comment(1)

LEAVE YOUR COMMENT

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *