Home סיפורים אישיים לזיין מפיונר בתחת – זכות העמידה
לזיין מפיונר בתחת – זכות העמידה

לזיין מפיונר בתחת – זכות העמידה

0
0

המשימה שלי הייתה להיעצר ולהיכנס לתא המעצר עם אלפי, חייל הצנחנים העבריין, ולזיין אותו בתחת…
קוראים לי ג'קי, אני בן עשרים ושלוש. אני גר בשכונת התקווה. כאן נולדתי, סבתא שלי אומרת שכאן גם אמות. רק שהיא אומרת שבגלל ההסתבכויות שלי אמות צעיר ובמקום שאגיד בבוא העת, עד מאה ועשרים, טפו… טפו.., עליה קדיש, היא תצטרך לדאוג לקדיש כשהיא תאלץ לקבור אותי. אימא שלי חושבת כמו סבתא, אבל כשסבתא מדברת ככה אמי נורא מתעצבנת. "חכי, חכי, סבתא רוחה. ג'קי יתחתן, יעשה ילדים, יהיו לנו נכדים, והוא יהיה בחור הגון."
"הגון חחח.." מגחכת סבתא רוחה, "ג'קי אף פעם לא יהיה הגון, הוא נמשך לפשע כמו זבוב לדבש."
האמת, סבתא די צודקת, מאז שהייתי בן שש אני מסתובב סביב הפשע. המשטרה קוראת לי בבית המשפט, בבקשות המעצר, "עבריין קטן" כינוי שנורא מרגיז אותי. הייתי מת להיות כמו יצחק אברג'יל או רוזנשטיין לפני שדפקו לו את הכלא. לרוב המשטרה עוצרת אותי על שטויות ובדרך כלל אחרי יומיים שלשה משחררים אותי, ואפילו לא מגישים כתבי אישום. סתם בני זונות.
יש לי דווקא קצת קשרים עם כמה מהשוטרים וחלקם משתפים איתי פעולה (משת"פים).
מבנה הגוף שלי מאוד רחב ומוצק (דומה לאבי התותח), אני מתאמן הרבה במכון כושר. בשכונה כולם מפחדים ממני. הגובה שלי מטר שמונים וחמש והרבה מהגרושות בשכונה, וגם חלק מהנשואות שאוהבות להשתרלל כשהבעל שלהן בעבודה או במילואים, מזמינות אותי לזיין אותן. הן מתות על הזין הענק שלי. עשרים ושלוש ס"מ ועבה מאוד. ישנה אחת, דבורית, (איזה שם?) גרושה עם שני ילדים. הרבה פעמים אחרי שהיא שולחת אותם לבית הספר היא מטלפנת אלי ומזמינה אותי לארוחת בוקר. אני יודע שזו הזמנה גם ובעיקר לזיון. היא כל כך נהנית ממני שכאשר הזין שלי קורע אותה היא צווחת ששומעים אותה עד השוק, ואני נהנה משפע המאכלים שהיא מאכילה אותי.
אלי חברי, שיש לו באסטה לפירות וירקות בשוק, אמר לי כמה פעמים, "ג'קי, שמעתי היום שזיינת את דבורית. מתי תיקח אותי אליה?" פעם הוא כל כך עיצבן אותי שדחפתי אותו לתוך החנות שלו ודפקתי אותו בתחת.
כן, אני מזיין גם גברים, אני נכנס בכל חור שמוכן לקלוט את התותח שלי.
שלשום בשמונה בבקר הנייד שלי צלצל. מי הבן זונה שמעיר אותי כל כך מוקדם? לרוב אני הולך לישון בארבע בבקר וישן עד הצהריים.
"ג'קי, חייב לפגוש אותך מיד. תהיה בתשע בקומה שש."
"דני, בחיאת דינאק רק הלכתי לישון. אולי בשתים עשרה?" ניסיתי לדחות ולתת לעצמי עוד כמה שעות שינה.
"ג'קי, בלי שטויות. בתשע בקומה שש." סגר את השיחה.
"בנזונה." יריתי ונכנסתי למקלחת לשטוף את הגוף המהמם שלי. שיחקתי קצת בזין. ארבעים ושמונה שעות שלא זיינתי.
בחמישה לתשע, כמו חייל נאמן, חיכיתי בקומה שש בתחנה המרכזית בתל-אביב. דני לא נקב במיקום. היו לנו כמה מקומות מפגש, וכשאמר קומה שש ידעתי למה הוא מתכוון. דני מאוד מקורב ל- X, ראש משפחת הפשע שאני עובד איתה. בקושי נפגשתי עם X. דני יודע שהבולשת עוקבת אחריו והוא מנסה לתאם מקומות מפגש במקומות סואנים. בתשע הוא נתן לי טפיחה קלה על השכם. צעדתי בעקבותיו לבית קפה בקומה שש הסואנת. הוא הזמין שני אספרסו כפול והתיישב איתי בשולחן צדדי.
"שמע ג'קי. יש לי עבודה בשבילך." תמיד אהבתי את המשפט הזה. עבודה פירושה כסף ואם אני נתפס הם דואגים לי גם לעורך דין וגם לערבות לשחרור שלי. כשהייתי עצור לתקופות ארוכות הם דאגו לי גם לדמי כיס ולסמים ואפילו נתנו כמה אלפי שקלים לאימא שלי.
העיניים שלי נפקחו וחיוך פשט על פני. "שוט דני, במה העניין?" הרבצתי כאילו אצה לי הדרך.
"מכיר את אלפי, הבן של יעקב מבני ברק?" שאל דני והישיר מבט לתוך עיני.
יש לדני מבט שמפשיט אותך, כשהוא יורה בי את המבט החודרני שלו הוא תמיד יודע מתי אני משקר. דני הוא בחור נאה. רזה, חטוב, לבוש אלגנט, נוסע בג'יפ BMW. יש לו אישה כוסית שפעם ניסתה לפתות אותי כשדני היה עצור לכמה שבועות. כמעט זיינתי אותה, אבל ידעתי שאם הדבר יתגלה אולי אשאר בחיים, אבל הביצים שלי ייפרדו ממני לעולמים.
"מכיר?" העיר אותי דני מהמחשבות.
"שמעתי עליו. לא מכיר. אלפי זה החייל שכל הזמן מסתבך, נכון?"
"בדיוק. אני רואה שאתה קורא עיתונים." החזיר דני.
"איזה קורא? בקושי יודע אלף בית." צחקתי, "מה איתו?" שאלתי
"הוא עצור, ואני רוצה שתדקור אותו." לחש דני.
"דני אתה מופרע. איך אני יכול לדקור אותו. איך אני אכניס סכין למעצר?" כמעט צעקתי.
"תשתוק ג'קי. לא עם סכין, אני רוצה שתיכנס לחדר המעצר שלו ושתזיין אותו."
"מכות?" שאלתי.
"לא ג'קי. תזיין אותו בתחת. תאנוס אותו." אמר דני, והעביר את ידו בעדינות על המפשעה הענקית שלי.
"אה, זה? קלי קלוטו." נרגעתי שאני לא צריך להשתמש באלימות שמשאירה סימנים וראיות. "מתי? מחר?" שאלתי.
"עכשיו ג'קי!" אמר דני ותחב לי אלף שקלים בשטרות של מאה. "אני מסתלק עכשיו. בעוד כמה דקות תרד לקומה למטה. לא כאן, שלא יהיו עדים שראו אותנו יושבים. תעשה בלגן. תן שיעצרו אותך. באבו כביר אנחנו נסדר שיכניסו אותך לתא שלו. אי אפשר לדחות למחר כי אולי ישחררו אותו." אמר, זרק שלושים ש"ח עבור ספלי הקפה ונעלם.
לא הייתה זו הפעם הראשונה שקיבלתי משימה שתגרום למעצר ולכניסה לכלא. בעבר הברחתי ככה סמים שהוחבאו בתוך התחת שלי.
את אבנר שמוכר דיסקים מזויפים בקומה שלוש אני מכיר מהשכונה. ירדתי אליו והתחלתי לנבל את הפה ליד הלקוחות שלו. הוא צעק עלי שאני מבריח לו את הלקוחות, ואז אמרתי לו שהוא חייב לי כסף, שזה היה שקר. הוא הכחיש.
התחלתי לצעוק וכשהתאספו בעלי דוכנים נתתי לאבנר אגרוף בפרצוף. לא ממש חזק, אבל ירד לו דם מהאף, ובכוונה לא הסתלקתי.
מישהו הזמין משטרה וכעבור רבע שעה הובלתי בניידת לאבו כביר.
אלוש, סגן מפקד בית המעצר המיתולוגי, ראה אותי כשהגעתי. "ג'קי. מזמן לא היית אצלי. כבר הייתי מודאג." עקץ אותי ונתן לי טפיחת חיבה על הגב. היה די ברור שהוא כבר קיבל את המידע שאני מגיע ולאיזה תא יש להכניס אותי. לאחר החיפוש והרישום הוכנסתי לתא של ארבעה, שניים כבר היו בתא ואני הייתי השלישי, אלפי לא היה. חשבתי שהוא שוחרר הבוקר מבלי שדני ידע על כך וחששתי שהמשימה שלי עומדת להיכשל.
בתא היו ארבע מיטות בשתי קומות. בסיס המיטה עשוי מבטון יצוק. בעבר הוא היה ממתכת עד שהיו התפרעויות ומיטות המתכת פורקו והפכו לכלי מלחמה בידי העצירים. על שתי המיטות התחתונות שכבו שני עצורים. אחד מבוגר ממוצא רוסי. נראה נורא מבוהל. השני היה בן שמונה עשרה וחצי, חייל בחופשה שנעצר על סמים. היה כוסון שווה. בא לי לזיין אותו, אבל הבנתי שתחילה עלי להתרכז במשימה.
תפסתי את הרוסי והוריתי לו לעלות למיטה העליונה. הוא פחד ממני פחד מוות ולא התווכח למרות שהיה לו קשה לטפס למיטה העליונה.
נשכבתי על המיטה, ממנה הברחתי את הרוסי, וניסיתי להירדם. פה ושם גלגלתי שיחה עם החייל, אבל לא משהו רציני. סיפרתי לו שגם אני התגייסתי לצבא. אבל שירתי חודשיים, מהם חודש בכלא, עד שזרקו אותי מהצבא. צחקנו. כמובן שלא ניסיתי לשוחח איתו על סיבת מעצרו כדי שלא יחשוד שאני משת"פ או משהו כזה.
בצהריים דחפו משהו מעופש לאכול. לא נגעתי. בשעת הערב, אם כי בגלל החשיכה בחדרי המעצר הפנימיים קשה היה לדעת אם זו שעת יום או לילה, הכניסו לתא שלי את אלפי. זיהיתי אותו מהכתבות בטלוויזיה. הוא בחן היטב את שכניו לתא, נראה אדיש מאוד.
"וואללה, שיפור תנאים." אמר, "מתא של שמונה העבירו אותי לארבע." צחק.
הוא הבין מיד שאיתי לא שווה לו להתעסק. "נכון שלא איכפת לך לישון למעלה?" פנה לחייל והתחיל להעביר את החפצים המעטים של החייל למיטה העליונה. החייל ניסה תחילה להתנגד, אבל אלפי הראה לו מהר מאוד מה זה להיות נסיך של משפחת פשע, והחייל קיפל זנב בין הרגליים וויתר.
ארוחת הערב הייתה קצת יותר נסבלת. לפחות יכולתי לזהות מוצרים של תנובה.
אלפי היה די שתקן. נראה כי חשש מאוד שמא שכניו החדשים לתא מנסים להוציא ממנו מידע על מנת להפלילו. החלטתי שאני לא מפתח איתו שיחה אלא אם יפנה אלי, אבל הרביתי לשוחח עם אדם, החייל העצור. הרוסי השתקן היה מסוגר בתוך עצמו. נראה מבוהל כל הזמן, ובקושי נגע באוכל.
היה די חם בתא. גם אדם החייל, גם אלפי וגם אני התפשטנו ונותרנו בתחתונים. שניהם התלהבו מהגוף השרירי והמוצק שלי. שאלו אם אני לוקח סטרואידים. היכן אני מתאמן וכיוצא בזה. אלפי אמר, "הלוואי עלי גוף כמו שלך." אדם ביקש שאעשה להם הצגת תכלית של השרירים.
החלטתי לעשות את זה בעירום מלא. הסרתי גם את התחתונים. אדם ירד למטה. התיישב על המיטה שלי. כנראה חשש מהתגובה של אלפי אם יישב על המיטה שלו. ניפחתי חזה, שרירים. התקרבתי אליהם ונתתי להם לגעת לי באיברים, תוך כדי כך הקפדתי לחכך אותם על הזין שלי. רציתי שיעמוד. הזין שלי התעורר באיטיות. "יש לך תותח לא מן העולם הזה." החמיא לי אדם. ראיתי שהוא מת לגעת לי בזין ובביצים, אבל חושש.
"כן, כלי רציני מאוד." אמר אלפי והחל לשחק לעצמו בחבילה בתחתונים. ראיתי שגם לאדם נעמד הזין.
"אתה יכול לגעת." אמרתי לאדם, "הוא לא נושך." צחקתי. אדם שלח ידיים ונגע בזין הענק שלי, "איזה כלי. לא יאומן, גם לכלי אתה עושה כושר?" צחק.
"אם אתה מתכוון לזיונים אז הוא עובד הרבה." השבתי לו, והתחלתי ללטף לו את החזה.
אדם התרומם, ונעמד לידי. גובהו כמטר שבעים וחמש. די רזה. חזה חלק עם פטמות כהות ומגרות. היו לו פנים מאוד נאים. זיפים בני יומיים. הזין עמד ויצר אוהל בתחתונים. "אני יכול להשוות?" שאל.
"בכבוד." אמרתי. הוא הוריד את התחתונים שלו. בקושי היה לו שיער ערווה. זין בינוני וביצים קטנות. הוא עמד על קצות אצבעותיו, הצמיד את הכלי שלו לזין שלי. הזין של אדם היה כמעט חצי משלי, גם באורך וגם בעובי. נורא התחשק לי לסובב את אדם ולזיין אותו, אבל זכרתי את המשימה.
"איזה זין אדיר." התלהב אדם, והעביר יד חובקת על הזין שלי.
"תיזהר." אמרתי לו, "תחרמן אותי יותר מידי וכל זה ייכנס לישבן שלך."
"אתה גיי?" שאל אלפי.
"אני דו-מיני. נכנס בכל חור שווה." עניתי.
הסתכלתי על פניו של אלפי. הוא בחן אותנו בדקדקנות. "יש לך עוד הרבה במה להשקיע." אמר אלפי לאדם, מזלזל בזין שלו.
"לא תעזור שום השקעה, אבל תאמין לי שהחברה שלי אוהבת אותו גם ככה." התגונן הילד. "בוא נראה את שלך." התגרה אדם באלפי. החייל לא זיהה את אלפי, זה היה ברור.
"אין לי תותח כמו לג'קי." אמר אלפי, "אבל גם לא בוטן כמו שלך." הסיר את תחתוניו וגילה זין גדול מעט משל אדם, אך עדיין רחוק משלי. גם אלפי קירב את הזין לשלי ומדד.
"צחקת עלי, יא בוטן וחצי." לעג אדם לאלפי שזעם, ורעם, "שתוק!" כדי להסביר לו מי בעל הבית.
לא חושב שאדם זיהה בכלל מיהו אלפי, ובכל זאת נרתע ממנו מעט.
"אין ספק ג'קי שיש לך תותח. הלוואי עלי." אמר אלפי.
"עליך בקרוב." צחקתי כשרק אני יודע בדיוק למה הכוונה.
אלפי לא גבוה, חטוב מעט. חזה נאה. מעט שעיר. גם בבטן.
הרוסי הסתכל עלינו מלמעלה כעל מטורפים. אדם לבש את התחתונים ועלה למיטה שלו. יכולתי לראות שהוא מאונן כשהוא לא מפסיק לצפות בי.
אלפי התיישב על מיטתו. עדיין עירום. הזין שלו נרגע בין שדרת הסבך והביצים ירדו, שמוטות. הוא הביט עלי.
הייתה שתיקה. לא מיהרתי להתלבש. חששתי שאם אשכב ואירדם אחמיץ את המשימה בגללה נכנסתי לכלא.
היה לי די ברור שתמורת כמה מאות שקלים אוכל לשכנע את אבנר מדוכן הדיסקים לא להגיש תלונה או לבטל אותה. מה גם שתמיד אפשר לשלוח אליו את אקו"ם שיעקלו לו את כל הסחורה המזויפת בחנות.
אלפי נשכב במיטה בלי תחתונים. הניח את ידיו תחת ראשו וגילה בתי שחי שעירים מאוד, ומגרים, ושלח לעברי מבטים. "על מה אתה יושב?" שאל.
"סתם קטטה מטופשת." השבתי, "המשטרה עוצרת אותי על כל מיני שטויות."
"גם אותי." השיב אלפי.
הוא לא ידע שאני יודע מי הוא.
"פעם אפילו עצרו אותי על אונס." החלטתי להכניס בו קצת פחד, במיוחד כשאני יושב עירום והחרמנות כבר שלטה בחדר המעצר.
"אונס?" צעק אדם מלמעלה.
"כן. אמרו שאנסתי ילדה בת שלוש עשרה. בסך הכל זיינתי את אחותה בת השבע עשרה בהסכמה והילדה ראתה אותנו. שיחררו אותי אחרי שבוע בלי כתב אישום."
"בני זונות." אמר אדם שהמעצר הזה היה הראשון שלו.
ניגשתי למיטה של אלפי והתיישבתי לידו. הוא זז הצידה. התרומם מעט, וסקר אותי. נראה לי שהוא לא אהב את הצעד שלי, וזה בלשון המעטה.
"יש לך חברה ?" שאלתי.
"כרגע לא. למה?"
"סתם, רציתי לדעת אם אתה מזיין." השבתי.
"מה זה קשור לחברה. יש לי מלא סטוצים. ראית מישהי שתסרב לבן של משפחת אלפי?" שיבח את עצמו.
"מה, אתה בן של משפחת אלפי?" צעק אדם מלמעלה והתכופף עם ראשו אלינו. הוא שכב במיטה מעל מיטתו של אלפי שהעיף אותו מקודם למיטה העליונה.
"וואללה, אלפי זו משפחה תותחית." התערבתי. "אתם עושים קרקס מהמשטרה."
אלפי גיחך. נהנה מהרושם ששם משפחתו עשה עלינו. אם רק היה יודע לאיזו רושם אני הגעתי.
שכבתי ממש צמוד אליו. הוא לא אהב את זה, אבל שתק. שנינו היינו בעירום מלא. הבטתי בו. הסתכלתי על החבילה שלו. הזין לא עמד, והביצים היו שמוטות.
"אתה מזיין הרבה?" שאלתי. אדם שהקשיב לשיחה הציץ מידי פעם מלמעלה, סקרן לראות את ההתפתחות ביני לבין אלפי.
"כן, רק כשאני במעצר יבש." התלונן אלפי.
"אפשר שיהיה רטוב." אמרתי, תפסתי את הזין והביצים שלו בכף ידי ולחצתי.
"היי!" הוא צעק.
אדם שהתקשה לראות מה קורה מלמעלה עלה למיטה של הרוסי וצעק עליו שיעבור למיטה שלו. הוא נשכב במקום העציר הרוסי והסתכל עלינו. הזווית האלכסונית אפשרה לו שדה ראיה חופשי.
אלפי ניסה להשתחרר מהלפיתה שלי. הרגשתי שהזין שלו מתעורר. תפסתי את אלפי בשתי ידיים וסובבתי אותו על הבטן. הוא ניסה להיאבק, אבל הבין שהכוחות אינם שקולים. פישקתי את רגליו, והתחלתי להחדיר אצבעות לחור הישבן שלו. הוא הבין שאני הולך לקרוע אותו והתחיל להיאנח מכאב. השלכתי אליו את החולצה. "תתקע אותה בין השיניים שלך." פקדתי עליו. הוא היה יכול אמנם לצעוק לשוטר, אבל כנראה שהחשש שהעניין יודלף בלם אותו.
"איזה תותח" התלהב אדם מלמעלה ואונן לעצמו.
הזין עמד לי בטירוף. גהרתי מעל גבו של אלפי, קירבתי את הזין לפתח ישבנו, "זיינו אותך פעם?" שאלתי.
"אף פעם." השיב, והפעם קולו רטט מפחד.
"עכשיו כבר לא תוכל להגיד אף פעם." צעקתי, הזזתי בשתי ידי את העכוזים שלו לצדדים, והחדרתי בכוח את כל הזין הענק שלי לתוך המנהרה שלו. הוא השמיע צעקה ותקע את שיניו בתוך החולצה שהשלכתי לעברו. הישבנים שלו היו שעירים. התחלתי לדפוק אותו במרץ.
כובד הגופות של שנינו, בעיקר שלי, לא הזיז למיטות הבטון היצוקות.
לפתי בידי את החזה שלו וזיינתי אותו בכל הכוח כשאני מתנשף וממלמל והוא משמיע אנקות ואנחות.
היה לי ברור שאלפי לא יספר לאף אחד שמישהו זיין אותו, אבל סמכתי על כך שאדם ייספר לכולם לאחר שחרורו.
בברנז'ה שלנו היה חשוב שיידעו שזיינו את בן משפחת אלפי. תקעתי את אלפי בלי רחמים. לא נתתי לו טיפה של יחס, של אכפתיות, של רומנטיקה. זיינתי אותו כאנס שאינו עושה חשבון לנאנסת שתחתיו. פמפמתי אותו בפראות.
אדם קפץ מלמעלה וראה אותי דופק את אלפי. הוא היה ללא תחתונים, הזין שלו עמד והוא אונן מולי.
"גם אתה רוצה?" שאלתי אותו תוך כדי פמפום התחת של אלפי.
"לא… לא יודע." השיב בגמגום, "אבל זה מחרמן אימים. אף פעם לא ראיתי גבר מזיין גבר." ענה לי בהיסוס.
לא התכוונתי לזיין את אדם. רציתי שיהיה לו מה לספר. אם אזיין אותו יתכן שיתבייש לספר על הזיון של אלפי.
אדם עמד לידינו כל הזמן בפישוק רגליים ואונן. הוא גמר והשפריץ על הרצפה.
הרוסי הצטנף לו במיטתו, ולא העז להסתכל עלינו.
התקשיתי לגמור. "תשחק לי בביצים." צעקתי לאדם. בהתחלה הוא לא הבין, אבל אחרי שהתעשת נעמד מאחורי והתחיל לדגדג באצבעותיו את הביצים שלי. זה היה נהדר ותוך דקה יריתי כמות זרע אדירה בתוך הישבן של אלפי שרעד מהזרע החם שפילח את ישבנו.
"איזה תותח אתה ג'קי." התלהב אדם כשראה אותי רוטט בישבן של אלפי. "בפעם הבאה שיעצרו אותי אני אבקש להיות איתך בתא." התלהב.
"אני יכול לזיין אותך גם בלי מעצר." צחקתי, וניגבתי את הזין שלי מהשפיך על הגב של אלפי.
"תלקק!" צעקתי לו כשקירבתי את הכלי שלי לפה שלו. אלפי העביר לשון בכמה מעגלים על הזין שלי. דחפתי לו את הזין עמוק לגרון, ועזבתי אותו. לבשתי את התחתונים ואמרתי לו, "הלילה תישן כמו תינוק."
הוריתי לאדם לרדת לישון במיטה שלי. צחוק הגורל שזו הייתה המיטה הרביעית שלו תוך שעות ספורות.
העדפתי לישון למעלה, חששתי שאלפי יפתיע אותי באיזה כלי אלים שאולי הוא מחביא. למעלה יהיה לו קשה לתקוף אותי, במיוחד מחשש שאזרוק אותו מהגובה על רצפת התא.
התוכנית המקורית עם דני הייתה שבבוקר יעבירו אותי לתא של אחיו הצעיר של אלפי, אבל ניידת האסירים לקחה אותי לבית המשפט להארכת מעצר.
התברר שבניידת היה גם אחיו של אלפי שהמשטרה הסכימה לשחרורו באותו הבוקר. גם אדם החייל הובל לבית המשפט. שמעתי את אדם מתלהב ומספר לאחד האסירים על הזיון בליל אמש. הוא אפילו הזכיר שמות, בדיוק כמו שרציתי. אדם לא ידע שהעציר לידו הוא אחיו של אלפי.
המשטרה ביקשה להאריך את המעצר שלי בחמישה ימים. העו"ד שלי, תותח ידוע בתחום הפלילים, ובעיקר במעצרים, התנגד בטענה שכלל לא הוגשה תלונה. השופט כעס על נציג המשטרה שהוא בכלל מבקש הארכת מעצר בלי תלונה והורה על שחרור בערבות עצמית.
אדם שהמתין לדיון בעניינו, נתן לי חיבוק ולחץ לי את היד, "ג'קי, אני לא אשכח מה קרה אתמול בלילה. אהבתי איך שזיינת את אלפי." לחש.
"מה אתה לוחש שזיינתי את אלפי בתחת. אני גאה בזה. תספר את זה לכולם." אמרתי בקול רם, ותקעתי מבט מאיים באחיו של אלפי שהמתין לדיון בשחרורו. הוא נראה די מבוהל.
"שקט באולם!" שמעתי את השופט צועק ודופק בפטיש על שולחנו.
בזמן שיצאתי מאולם המעצרים אחזתי בכף ידי הגדולה את החבילה שלי ועשיתי תנועת מציצה לעברו של אלפי הצעיר שעקב אחרי במבטו יחד עם העצירים האחרים והשוטרים,
בזווית העין יכולתי לראות שכמה עצירים פנו לאדם והחלו להתעניין בסיפור הזיון, אדם ענה להם בהתלהבות.
בערב דני טלפן, ולא אמר מילה טובה. "אתה יודע שעשית רק חצי עבודה, ג'קי." אמר, וניתק.
"בנזונה." סיננתי בין שיני.

LEAVE YOUR COMMENT

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *