Home סיפורים אישיים כושי עם הזין התימני הענק/זכות העמידה
כושי עם הזין התימני הענק/זכות העמידה

כושי עם הזין התימני הענק/זכות העמידה

0
1

כושי עם הזין התימני הענק/זכות העמידה

'כושי', כך קראנו לו כולנו, בגלל שהוא שחור ממוצא תימני. כושי קיבל זאת בהבנה, וכך היה מציג את עצמו בפני מי שטרם הכירו. איני יודע כלל את שמו האמיתי, בשבילי, כמו בשביל כולם, הוא כושי.
כושי הוא אחלה בחור. חמוד, חביב, עם חוש הומור נהדר, וחיוך נצחי שלא מש מפניו. חיוך שחושף שתי טורי שיניים צחורות ובוהקות.
זה קרה בשעת לילה מאוחרת. סיימתי שמירה והחלטתי שאני חייב מקלחת טובה בטרם אשכב לישון. בשל השעה המאוחרת אך טבעי היה שהייתי יחידי במקלחת. תוך כדי שטיפת גופי במים החמימים נזכרתי בבחור החתיך שהגיע הבקר ליחידה שלנו, והפנטזיה על כך שהוא ואני מזדיינים הקפיצה לי את הזין לראש התורן. בדיוק אז נפתחה הדלת וכושי נכנס למקלחת. לפי המגבת שתלתה על עורפו הבנתי שהוא מצטרף אלי.
אף פעם קודם לכן לא ראיתי את כושי במערומיו.
"היי." זרק לי והחל להתפשט.
בגלל שעמד לי הזין הפניתי אליו את גבי, והוא לא ראה כנראה את הזין הזקור שלי כשהתיישב על הספסל מול הדושים, והחל להסיר את נעליו הכבדות.
לפתע הרגשתי את ידו נוגעת בישבני, הוא צבט אותי מעין צביטה חברית. בלי משים הסתובבתי מולו, ואז הוא קלט שהזין שלי עומד.
"יופי של זין." אמר, "לכבודי?" שאל כשהוא חושף את טורי שיניו הצחורות.
"מה לכבודי?" לא ממש הבנתי.
"נו, הזין. עומד לך בגללי?" שאל.
לא ציפיתי למין שאלה דוגרית כזאת. למען האמת לא ידעתי מה להשיב, אך מיד התעשתי "ברור שלכבודך." קיוויתי שיהיה אקט מיני בינו לביני.
הוא שתק ובחן אותי.
אני הבטתי בכושי העירום וסרקתי את גופו השחור מכף רגל ועד ראש. הוא היה נמוך ממני, די רזה, מאוד חלק למעט במפשעה ממנה השתלשל זין שנראה מבטיח מאוד, עבה וארוך עוד בטרם הזדקר, ומתחתיו נחו זוג ביצים גדולות וחלקות. הזין והביצים היו שחורים, כגופו, אבל הכיפה של הזין שנעמד הייתה בצבע חום אדמדם.
"אז מה אתה עושה לכבודי?" שאל, והתקרב אלי עד כדי נגיעה.
"יש לך חברה?" ביקשתי לוודא להיכן נושבת הרוח.
"כרגע אין, אבל היו כבר כמה." השיב.
"והן מצצו לך?" התעניינתי.
"חלק. לא כולן." השיב, "היו שנגעלו מזין בפה, אפילו מזין כזה שחום ויפה." אמר ושיחק לעצמו בזין, "אבל הייתה אחת, דווקא ממוצא רוסי שמצצה חבל על הזמן."
"אז אני יכול למצוץ לך יותר טוב ממנה." השתחצנתי, נוטל את הסיכון שבאמירה היהירה.
ידעתי שאני מוצץ מעולה. ידעתי גם שרוב הבנים מוצצים טוב מהבנות מכיוון שהם מכירים את כל הנקודות הרגישות.
"וואללה. בטוח?" הקשה.
"רוצה לנסות אותי?" שאלתי, ומבלי להמתין לתשובתו שלחתי יד ואחזתי בזין שלו שהלך וגדל. הוא לא גילה התנגדות.
שיחקתי לכושי בזין ובאשכים, ואז התכופפתי והבאתי את שפתי הבשרניות אל הכיפה שלו שהייתה כבר בשיא פריחתה והכנסתי אותה לתוך פי. התחלתי למצוץ את כיפת הזין שלו כשידי לופתת את הצינור העבה שלו, ועיני בולשות כלפי מעלה, מחפשות את עיניו.
הוא הביט אלי לשנייה, אחר עצם את עיניו, החל לדפוק לי את הגרון ולהשמיע אנחות. העברתי את ידי אל האשכים שלו. הם קיפצו בין אצבעותיי כאילו מישהו מכדרר אותם.


לאט לאט דילגתי עם האצבעות אל עבר הישבנים שלו ותחבתי אחת האצבעות לתוך חור ישבנו.
לרגע הוא נעצר, אבל כאשר חש בהנאה שבכך, הוא לא התערב ולא ניסה לבלום אותי.
הלשון המחוספסת שלי החליקה על כיפת הזין העוצמתית שלו, והצינור העבה שלו, שהיה נוקשה כפלדה, נכנס ויצא בתוך גרוני במהירות שהלכה והתגברה. כושי עמד בפישוק רחב שנתן לו יציבות, את שתי כפות ידיו הניח על ראשי, ככל הנראה להגברת היציבות בעת תנועות המשגל, ורגליו דחפו את הישבנים שלו קדימה ואחור כשהזין האדיר שלו המצוי בתוך פי מחליק הלוך ושוב לתוך הגרון העמוק שלי.
החזקתי את האצבע כך שבכל תנועת אגן של כושי היא הייתה נכנסת ויוצאת בחור ישבנו, מה שגרם לו להתחרמן יותר ויותר. הזין שלי עמד. מפעם לפעם כושי הרים רגל ועם אצבעות כף הרגל החליק על הזין והביצים שלי. ביד אחת שפשפתי את הזין שלי. אוננתי, וכושי דפק לי בעוצמה את הפה והגרון. היד שלי עברה מחור הישבן שלו אל העכוזים. יכולתי להרגיש את שרירי הישבן שלו נכנסים ויוצאים בקצב של בוכנות כשהוא משגל את הגרון שלי. הזין השחור יצא ונכנס בתוך הגרון שלי כשלפתע הרגשתי לפיתה חזקה של אצבעות ידיו של כושי על ראשי, והזין שלו מילא את פי בכמות אדירה של שפיך חמים ועסיסי שנזל מזוויות פי. כושי רטט. שלוליות השפיך נבלעו בזרם המים ונעלמו בביוב.
"אחלה!" החמיא לי קצרות, ונכנס מתחת לזרם המים החמימים.
עמד לי נורא חזק. גם אני רציתי להגיע לאורגזמה. דומה היה שכושי נהנה, זרק אחלה ולא התייחס אלי יותר בבחינת – הלבן עשה את שלו הלבן יכול ללכת, אבל אני רציתי יותר
ממציצת הזין הנפלא של כושי.
"זהו?" שאלתי, התקרבתי אליו, אחזתי בידו הכהה והבאתי אותה אל הזין הזקור שלי.
"גם אני רוצה מציצה." הבטתי לתוך עיניו השחורות וכמעט נגעתי בפניו. כל כך רציתי לנשק אותו, אבל חששתי מהסטירה שיחטיף לי.
"תשכח מזה, אני לא מוצץ זין. אני סטרייט." התגונן.
"גם אני סטרייט." שיקרתי, "אבל, אתה יודע, לפעמים צריך להתפרק. חוץ מזה רק שנינו כאן." ניסיתי לשכנע, עדיין אוחז בעוצמה בזין העבה של כושי.
"אני אביא לך ביד." הציע.
"זה נחמד, אבל זה לא כמו מציצה." עניתי.
הבנתי שכושי לא ימצוץ לי. העדפתי לקבל ממנו שפשוף של היד ושיביא אותי להשפרצה הגונה, במקום שאאלץ לעשות זאת בעצמי, במו ידי, לאחר שיתחפף מכאן.
התיישבתי על הספסל, נשענתי בגבי על הקיר, את רגלי פשטתי לפנים. הזין עמד לי כמו טיל.
"יאללה." קראתי לו.
הוא יצא מזרם המים החמימים, ניגש אלי, והתכופף בכריעה מול המפשעה שלי. יכולתי לחוש את נשיפותיו על גופי. הוא החזיק סביב הזין שלי עם כף ידו והתחיל להתרוצץ לאורך הצינור שלי במהירות עצומה. לא הבנתי מהיכן יש לו עוצמות כאלו בידיים. אמנם שרירי ידי נראו הרבה יותר מרשימים משלו, אבל אני אף פעם לא מגיע לעוצמות מהירות כאלה.
כל זמן שאונן לי תקעתי את עיני בעיניו כשאני עושה עוויות פנים של הנאה ומשמיע גניחות תענוג. הוא חייך, שיניו הצחורות ממש הדליקו אותי. כל כך חשקתי בנשיקה, אבל חששתי כי כל צעד הומואי מצידי יגרום לו להתקפל ולהפסיק את האוננות שלי.
הבטתי כלפי מטה וראיתי שהזין של כושי חזר להזדקף. המוח המעוות שלי כבר זמם את הצעד הבא.
כושי שפשף לי את הזין במרץ. חייך כל הזמן ואני עשיתי לו סימני שפתיים של נשיקות, סימנים שאני נהנה ממעשי ידיו.
"טוב. טוב. תמשיך. אתה גדולללללל!" עודדתי אותו.
הרגשתי את פעילות האשכים לקראת שיגור זירעונים לחלל. ידו של כושי לא פסקה מלהתרוצץ על הכלי הנפוח שלי. הזין שלי קצר יותר ופחות עבה מהזין של כושי, אבל עתה, לקראת משימת הגמירה הוא עמד במלוא חוסנו והיה נפוח.
כאשר הרגשתי שאני קרוב לגמירה, הזדקפתי, כיוונתי את הזין שלי לעבר החזה של כושי והשפרצתי על החזה השחור שלו מטחים של שפיך לבן, צמיג ועסיסי שנראו צחורים על החזה שלו כאותם טורי שיניו הצחורות. יריתי עוד ועוד שפריצים של זרע שזרמו באיטיות לאורך החזה והבטן שלו, ונבלעו בשיער הערווה.
גם כושי התרומם. נצמדתי אל גופו ונתתי לו חיבוק. רציתי נשיקה, אבל השפתיים שלי לא נפגשו עם שפתיו.
"היה מעולה." החמאתי לו, עדיין מחבק אותו, ומצמיד אותו אלי, ועם היד חזרתי לשחק בזין שלו שהיה זקור.
"עשית אותי חרמן בטרוף." אמר והעביר את הזין שלו על גופי.
"אתה מתלונן?" התגריתי בו.
"הממממ…" פלט ממושכות.
"בא לך להמשיך?" שאלתי כשמוחי כבר צועד צעד אחד קדימה.
"יש לך הפתעות נוספות?" התעניין.
"תמיד." צחקתי, "אם רק תרצה" .
הוא הביט בפני. לא דיבר, אך פניו הביעו סימן שאלה.
"תגיד כושי. זיינת בתחת?" שאלתי באופן די ישיר, אם כי לא נראה לי שהוא קלט את המזימה שלי.
"מעט." השיב.
"אהבת?" שאלתי.
"מאוד, אבל רוב הבנות לא אוהבות אנאלי." ענה לי, מה שדי נכון.
הצמדתי את פני ממש לפניו ולחשתי לאזנו, "בא לך לדפוק אותי בתחת?" הפעם עצמתי את עיני. משום מה ציפיתי לסטירה.
"אתה צוחק עלי…" אמר והרגשתי שביב של תקווה.
"התכוונתי בכל הרצינות." אמרתי, ניגשתי לכלי הרחצה שלי ונופפתי מולו בקונדום.
ראיתי שכושי מתלבט. ניגשתי לידו והתחלתי למזמז אותו ולשחק לו בזין שהלך והתעצם. נורא רציתי ללקק אותו, להתנשק איתו, אבל המתנתי. רציתי שיזרום איתי לזיון. כל כך רציתי לחוש את הזין השחור, העבה, הארוך כל כך מפלח את הישבן שלי.
נשכבתי בגבי על הספסל, הרמתי רגליים ובעזרת ידי פשקתי את הישבנים שלי וגיליתי את החור שידע כבר נחת של זין.
כושי עמד לידי. הזין השחור שלו היה מורם מעם, בזוית של מגדל פיזה. ידעתי שהוא מת לזיין. אבל הוא היה במבוכה. התלבט. הוא הסתובב סביבי. נגע בגופי. הכניס אצבע לחור הפעור ואני מיד גנחתי בעיקר כדי לחרמן אותו יותר.
"יאללה גבר, תראה לי מה הזין התימני שלך יודע לעשות." התגריתי בו כשאני שולח ידיים, מלטף אותו, נוגע ומכווץ לו את העכוזים, משחק לו בזין ובאשכים החמים.
פתחתי את כיסוי הקונדום השמנוני וכאשר כושי עמד בסמוך, גלגלתי לו את הגומי במורד הזין. הגומי הגיע מעט מעבר למחצית הכלי הענק.
"עכשיו אתה ממש מוכן כושי." המשכתי לגרות אותו.
עברתי לתנוחת דוגי כשאני מתכופף על הספסל והישבנים שלי בולטים כלפי מעלה. המתנתי. ציפיתי לחוש בתותח הענק חודר אלי ומתחיל להתרוצץ בתוכי במהירות כמו שידו נעה לפני זמן מה על הכלי שלי. כושי קירב ספסל נוסף, הצמיד אותו לספסל שכרעתי עליו, גהר מעלי בתנוחת פישוק, והביא את כיפת הזין שלו אל חור ישבני.
הרגשתי את הכיפה משוטטת באזור הכניסה ואז, כעבור זמן לא רב, הוא השחיל את הכלי האימתני שלו בבת אחת לתוכי, עד הסוף, ואני זעקתי מכאב ואולי מבהלה. כושי לא נבהל מהצעקה שלי. הוא החל לזיין אותי בחוזקה בישבן. נכנס ויוצא במהירות אדירה, ואני חשתי את הכלי שלו מפלח את ישבני. הייתה לי תחושה של ברזל מתכתי שנתקע בתוכי כשהוא עטוף בחומר מרוכך. הזין של כושי ממש הכאיב לי. בעיקר הרגשתי כאב עז בתקיעת הזין עד הסוף, כאשר שיער הערווה שלו כבר נגע בי והביצים תופפו על הישבנים שלי.
"אתה קורע אותי." התלוננתי.
"תפסיק להיות כוסית, מה גם שאתה הזמנת את הזיון הזה." צודק.
הוא המשיך לזיין אותי. עצמתי עיניים ונאנחתי בכל פעם שהוא החדיר את הכלי שלו לתוכי עד הסוף. "מאיפה יש לך זין אדיר כזה?" שאלתי, התלוננתי.
"לא טוב?" שאל.
"בטח טוב. אבל איך אתה מגיע לרמת קשיחות כזו?" חקרתי.
"אם היית תימני כמוני מראש העין והיית לועס עלי גת כל שבת, גם לך הייתה עוצמת פלדה כזו." השיב.
"וואללה. הכל בגלל הגת?"
"אל תגזים. קודם כל בגלל הזין התימני." אמר, ושנינו פרצנו בצחוק.
ביקשתי מכושי שידפוק אותי כשאני שוכב על הגב. רציתי לראות את גופו ובעיקר את פניו כשהוא מזיין אותי, חודר לתוכי, קורע לי את הגוף.
כושי יצא מתוכי, ירד מהספסל ונתן לי להתארגן בתנוחה שבחרתי. הישבן שרף לי ממהירות ההתרוצצות שלו בתוכי, אבל חשקתי בזין שלו, מה גם שלא היה הוגן לא לתת לו לגמור כגבר בתוכי. נשכבתי על הגב. הוא עלה שוב על הספסל, הזיז את הרגליים שלי לצדדים וחדר לתוכי כשהוא חוזר לתקוע אותי במרץ, נכנס ויוצא, חודר מעמיק ונסוג, מביט בי עם חיוכו המקסים. ידו אחזה בזין שלי והוא שפשף ואונן לי בקצב תנועות החדירה.
"נעים, הא?" שאל תוך חיוך רחב.
"לך נעים?" החזרתי.
"מאודדדדד!" השיב והמשיך לקרוע אותי.
כושי אחז בברכי, אחז בגופי, שפשף בידיו את הזין שלי, ושפשף אותי עם הזין שלו. שנינו גנחנו, נאנחנו ומפעם לפעם פרצנו בצחוק. כהוא חש שאני עומד לגמור, הוא נתן לי להשפריץ מולו. השפיך ירד על בטני. הוא יצא מתוכי, השיל את הגומי, שפשף מעט את הכלי שלו וריסס את גופי, מראש עד הבטן, בשפיך העסיסי שלו.
הוא העביר אצבע על שפיך שהיה על בטני, אסף מעט ממנו והביא את האצבע לתוך פי.
צחקתי.
סיימנו בזרם מים נוסף על גופנו.
לאחר שהתנגבנו והתלבשנו, יצאנו מהמקלחת.
בחוץ שרר קור עז. חיבקתי אותו ונשקתי אותו על פיו. הוא החזיר נשיקה קטנה. לא ממש זרם איתי לנשיקה מינית של ממש.
"אם יבוא לך שוב, רק תבקש." אמרתי לקראת פרידה.
"כן, יה סטרייט, עלק." צחק ופנה לדרכו, "לילה טוב כוסית." זרק לי לפני שנעלם.

Comment(1)

 1. –"אנחנו הישראלים טובים בלהרוג." – אחלה סיפור! ובכלל אתה מתמיד ויוצר יצירה יפה ומקורית. כבר שנים רבות. אנחנו טובים בלהרוג את עצמינו ובמיוחד יוצרים מוכשרים. הייתי רוצה לראות ולקנות את הספר שעדיין לא נמצא על המדפים. ינסו "להרוג" את הרעיון – וינסו "לצלוב" את הכותב – כך זה תמיד עם יצירה חדשנית פורצת גבולות.
  לְאַט לְאַט לְאַט
  סְבִיב צַוָּארְךָ אַעֲבִיר אוֹתָם
  אֲסוֹבֵב אוֹתָם כַּמָּה פְּעָמִים סְבִיב צַוָּארְךָ, מִצַּד אֶחָד
  וּמֵהַצַּד הַשֵּׁנִי אֶקְשֹׁר אוֹתָם לְמַשֶּׁהוּ יַצִּיב
  בִּמְיֻחָד כָּבֵד מְאוֹד אוּלַי מִסְתּוֹבֵב
  אֶמְשֹׁךְ וְאֶמְשֹׁךְ
  עַד שֶׁתֵּצֵא נִשְׁמָתְךָ
  עַד שֶׁאֶחְנֹק אוֹתְךָ
  לְגַמְרֵי בַּתְּפִלִּין
  הַמִּתְמַשְּׁכִים לְאֹרֶךְ הַבָּמָה
  וּבֵין הַקָּהָל הַמֻּכֶּה תַּדְהֵמָה. (יונה וולך – תפילין)

LEAVE YOUR COMMENT

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *