Home סיפורים אישיים זיינתי את דודו בחוף געש
זיינתי את דודו בחוף געש

זיינתי את דודו בחוף געש

0
0

זיינתי את דודו בחוף געש – מאת זכות העמידה

קבעתי עם דודו בחוף געש. רציתי לחזות בחוף הנודיסטים. חוף הגייז. השמש עמדה לשקוע. גלגל אדום לוהט ירד באיטיות אל הים. על החוף היו מעט אנשים. דודו התעכב. טלפנתי לנייד שלו, אך לא היה מענה. 'בטח החברה הכוסית שלו מעכבת אותו.' חשבתי. פרשתי מגבת רחבה על החול הנעים. הנחתי את התיק שלי בצד. הסרתי את בגד הים המינימאלי שלבשתי ונשכבתי על בטני . עצמתי עיניים. הייתי עייף. השקט מסביב וקול הגלים הקלים נשבר אל החוף שוב ושוב, ברצף בלתי פוסק. אני חושב שנרדמתי.
שמעתי קול כחכוח גרון ממש לידי. "אי אפשר לסמוך עליך. קובעים שעה ואתה לא מגיע." יריתי מבלי להרים את ראשי.
"המ… המ…" שמעתי קול ללא מלים מעל ראשי.
"יופי דודו. זה מה שיש לך להגיד. אפילו לא מתנצל." הרמתי את ראשי, השמש שקעה כבר. המערב היה צבוע אדום – וורוד לוהט.
הבחנתי ברגליים שהיו צמודות כמעט לראשי. הן היו מקופלות אל הבטן. "הא?" שאלתי וחיפשתי במבטי את הפנים. היה לי ברור כי אין זה דודו. רגליים לבנות, לא שזופות, חלקות למשעי הובילו מפיסת החול ליד ראשי אל גוף חלק לחלוטין, נטול שיערות. מול עיני בצבצו האשכים הורדרדים שלו. גם הם היו חלקים לחלוטין. מעליהם שכב זין חמוד ומתוק ופלומה דקיקה של שיער דליל צמחה בתחתית הבטן.
התיישבתי. הוא הביט בי. חייך ושתק. פני ילד. אפילו ילדה. נשי מעט. בקושי צימח שיער על פניו. עיניים חומות וטובות. אף סולד. שפתיים בשרניות ומבטיחות. פנים לא ישראליות. לראשו שיער חום חלק שירד אל כתפיו.
"היי." אמרתי, מתבונן בנסיך שישב מולי.
"היי, אני עוז." אמר.
"אתה מזמן כאן, עוז? בטח ישנתי." אמרתי.
"ממתין לך כעשר דקות" השיב. "ולא היה כאן מישהו נוסף?" שאלתי בתקווה לדעת אם דודו הגיע.
"רק אתה ואני." השיב, "כן. נראה לי שנמנמת." אמר עוז.
"ככה, עשר דקות נתת לי לישון ולא הערת אותי, יפה שכמוך?" התלוננתי.
"הבטתי בך. בחנתי אותך. סקרתי את גופך, את הישבנים שלך." אמר.
הסתכלתי מסביבי. מעט האנשים שהיו מקודם לא נראו עתה. אור היום התחלף בדמדומים. 'דודו בטח לא יגיע.' אמרתי לעצמי.
"רוצה לשכב לידי על המגבת?" שאלתי וזזתי הצידה, מפנה מקום לעוז.
"בכיף." השיב, התקרב ונשכב לידי.
"אתה חייב לבוא בשעות שאפשר לתפוס בהן קצת צבע." הוכחתי את עוז על היותו כה לבן.
"השמש גורמת לעור שלי להיצלות ולהתקלף בקלות. אני מעדיף להגיע לכאן בחשיכה." השיב. הבטתי בפניו הנאים של עוז. הוא אכן נראה לי כנסיך. ילדון.


"אתה יודע שאסור לעשות סקס עם נערים." יריתי לעברו.
"חחחח…" צחק, "אני כבר בן עשרים ושתיים." השיב.
"וואלה." התרוממתי לישיבה. "אתה נראה בן שש עשרה לכל היותר." אמרתי.
עוז צחקק. "כולם חושבים שעודני נער." אמר, ספק מתלונן.
קירבתי את פני לכמה סנטימטרים מפניו של עוז, "אפשר לנשק אותך?" שאלתי.
עוז קירב שפתיו לשפתי כדי נגיעה. נשקתי לו קלות. שפתי נשארו צמודות לשפתיו. החדרתי את לשוני לפיו. הוא נענה, ושכב לידי על ביטנו. הושטתי את ידי והתחלתי ללטף לעוז את הגב כשידי יורדת אל הישבנים העגלגלים והחלקים שלו. הנשיקות התהדקו. חשתי שהנער חושק בסיפור אהבה.
"אף פעם לא הייתי עם מישהו כל כך חלק." אמרתי לעוז. הוא צחק. השפתיים הבשרניות שלו נשכו את שפתי בתאווה ולשונו שרבטה עליהן. "חלום של נישוק." עודדתי אותו. המשכנו להתנשק. הסתובבנו על הצד. זה כלפי זה. הזין שלי היה דרוך בעוז. הבחנתי שגם לעוז נעמד הזין. היה לו זין בינוני, גם באורך וגם בעובי, אך חמוד. תוך כדי נישוקים שלחתי ידי אל הכלי שלו. כשנגעתי הוא נרתע תחילה. אך נתן לי לשחק לו בצעצועים. "עשית סקס על שפת הים?" שאלתי, ממשיך לחמם ולחרמן אותו. "על שפת הים זו הפעם הראשונה. דווקא מגניב כאן. נורא רומנטי." אמר והחל ללטף את החזה שלי כשידו יורדת לכיוון הכלי המתוח שלי. ידיו של עוז שיחקו בפלומת השיער המובילה מהטבור אל הערווה שלי.
"נעים לך?" שאלתי.
"מאוד. לא רגיל לשיער." השיב.
"שמתי לב שאתה חלק לחלוטין." אמרתי,
"כמעט לחלוטין." השיב, והראה לי בית שחי ובו קבוצת שיערות בודדות. שיחקתי לעוז בפלומה הדקיקה שמעל הזין שלו. הוא השיב לי בסירוק הערווה הסמיכה שלי. "רוצה מציצה ?" שאל.
"מאוד." השבתי, והתחלתי להסתובב לתנוחת שישים ותשע.
בחוץ הייתה חשכה כמעט מוחלטת. עוז אחז בזין שלי, בחן אותו, שוטט עם לשונו למלוא ארכו. הוא הכניס את הכלי לפיו ובשפתיו הנהדרות החל למצוץ את התורן שלי בתאווה.
"זה טוב." עודדתי אותו, "אתה מעולה עוז." שיבחתי.
"חכה." אמר, "אנחנו רק בראשית הדרך." חזר למצוץ לי את הכלי. הוא טיפל בכיפת הזין שלי עם שפתיו ולשונו עד שהרגשתי שאכן נסיך ההנאות והסקס מטפל לי במערכת.
אחזתי בזין של עוז, הכנסתי אותו לפי ומצצתי לו בשקיקה. הכנסתי את האשכים החלקים שלו לפי ושקשקתי אותם במהירות. "אתה אדיר." עודד אותי. עוז ליקק את הביצים שלי, "כל כך הרבה שיער על הביצים." אמר חלק הגוף והאיברים.
"אני נחשב לא שעיר או שעיר מעט." הוכחתי אותו. "לא יצא לך לשכב עם שעירים?" שאלתי.
"אתה השלישי שלי?" השיב.
"מה?" קפצתי, "ילד כל כך גדול, בן עשרים ושתים וזה רק הזיון השלישי?" דרשתי הסבר.
"לא מדויק." השיב, "אתה הגבר השלישי. זיונים היו מעט יותר." תיקן אותי.
"אז לא ממש הגזמתי." אמרתי וחזרתי לטפל במבושיו. "הזין שלך, ובמיוחד הביצים הם כמו סוכריות, כל כך חלקים." אמרתי, וחזרתי למצוץ ולשקשק את האשכים בפי. עוז ירד לי על הזין, חונק אותו בשפתיו הבשרניות. הרגשתי מעולה. הרגשתי כי האשכים שלי נכנסים לקצב אספקת תחמושת מוגבר. ידעתי שההשפרצה קרבה. רציתי שהילד הבוגר ייהנה. הרצתי את הזין שלו בתוך פי במהירות של מאיץ חלקיקים.
"אני גומר." צעק לפתע, ותקע את אצבעותיו בבשרי. רטטנו יחדיו ופלטנו איש על פני רעהו, מתיזים סילוני זרע חם ונעים.
משנרגענו הסתובבתי מול פניו של עוז. נשקתי לשפתיו. חשתי במגע שפתי הדבש שלו. "איזו תחושה עילאית." אמר לי וחיבק אותי. שכבנו צמודים זה לזה. הירח עלה. היה זה ירח כמעט מלא. אור יקרות עלה מן השמיים. הבחנתי בפניו של עוז. "אתה ילד כל כך יפה." אמרתי ונשקתי על שפתיו.
"תפסיק לקרוא לי ילד." ביקש.
"אבל, אבל פניך כל כך תמימים, שלווים, ממש כפני ילד. אני מהמר שהטוסיק שלך חלק כטוסיק של תינוק." המשכתי בצחוק.
"למה שלא תבדוק בעצמך?" החזיר לי.
"רעיון בכלל לא רע." השבתי לעוז.
נשקתי לו, השכבתי אותו על הבטן וירדתי לבקר את הישבנים שלו. צדקתי. אפס שיער. שני ישבנים עגלגלים ונאים. החלקתי אותם בידי, "ממש טוסיק של תינוק." אמרתי. התכופפתי אל פי הטבעת ובלשוני התחלתי לחפור.
"זה טוב, תמשיך." ביקש. המשכתי לתקוע את לשוני בקצב משגל, מקווה לרשות להכניס את הזין שלי פנימה. הזין שלי התעורר לחיים. שפשפתי עם הזין את גופו של עוז. נתתי לו לחוש את הפלדה הגמישה.
"אתה מוכן לזיין אותי?" שאל לפתע.
הופתעתי, אך הרגשתי עליצות בליבי. "ברצון. בכיף." השבתי. נטלתי חפיסת קונדומים מהתיק שלי.
"רוצה לקנדם אותי?" שאלתי.
"רוצה מה?" השיב בשאלה.
"רוצה להלביש לי קונדום, לקנדם אותי?"
"הא, פועל נחמד. רוצה מאוד." השיב. עוז נטל מידי את הגומי המשומן והחליק אותו בעדינות על הזין הזקור שלי ממרום הכיפה ומטה אל גזע הזין. "איזה זין יפה יש לך." אמר.
"יפה ויודע את העבודה." התגאיתי.
"נו, נו, נראה אותך גבר." סנט בי, וחזר לשכב על ביטנו. הוצאתי את חומר הסיכה, מרחתי ממנו בתוך ישבנו והייתי מוכן למלאכת הקודש. קירבתי את הכלי שלי לפתח ישבנו והתחלתי לחדור באיטיות ובעדינות. עוז קרא קריאות כאב, "שאפסיק?" שאלתי בחוסר חשק.
"לא.לא. תמשיך. רק בעדינות בבקשה." ביקש.
פתחתי יותר את רגליו וחזרתי להיכנס לתוכו כשהזין שלי סולל את הדרך פנימה ומגיע לקצה. פמפמתי את ישבנו של עוז בקצב הולך וגובר. הוא נאנח. אמר כי הוא נהנה. "אתה מעולה." עודד אותי. התחלתי להזיע. אגלי זיעה גלשו מגופי על גבו. הוא הצטמרר בכל פעם שטיפת זיעה ירדה על גופו. הרגשתי מעולה.
"אתה נפלא יל… גבר." אמרתי, בדלגי על הכינוי ילד שעמד על קצה לשוני. עוז סייע לי בפעולות האגן. האשכים שלי סיפקו את התחמושת וסילוני זרע נורו אל כיפת הזין בתוך ישבנו של עוז. רעדתי, נשכבתי על עוז וחיבקתי אותו. "נהנית?" שאל.
"מאוד." השבתי. יצאתי מתוכו. הסרתי את הקונדום, עשיתי קשר והבאתי אותו מול פניו של עוז, "רוצה לקחת הביתה למזכרת?" שאלתי, מנופף בגומי עמוס הזרע מול פניו.
"מגעיל אחד." אמר.
"תסתובב על הגב." הוריתי לו. הוא הסתובב על גבו. התחלתי ללקק את גופו מהפנים המדהימים שלו, חוטף נשיקות מפיו, מלחך את אוזניו, מלקק את מעט השיער שצימח בבתי השחי, וממשיך על פני החזה כשהפטמות ננגסות בשיני.
עוז נאנח. "אתה כל כך טוב. אתה נפלא." עודד אותי. הגעתי אל עמוד האש שהמתין זקור. מצצתי לו את הזין. התעכבתי בסיבובים על הכיפה ומוללתי בידי את האשכים שלו. הוא רטט והשפריץ סילוני זרע על פני, וחיבק אותי. "איזה ערב נפלא." אמר. שכבנו מחובקים על המגבת שהתפרעה על החול מתנועות המשגל. רצנו אל המים כשאנו עירומים, אוחזים יד ביד. "איזה עולם מופלא!" צעק עוז באושר.
כאשר דודו השיב לנייד לאחר שנפרדתי מהנסיך, לא נותר לי אלא להגיד לו, "דודו, אתה ממש בשפל, הפסדת את נסיך הגאות.'

LEAVE YOUR COMMENT

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *