Home סיפורים אישיים השרירן מחדר המדרגות – זכות העמידה
השרירן מחדר המדרגות – זכות העמידה

השרירן מחדר המדרגות – זכות העמידה

0
0

השרירן מחדר המדרגות – זכות העמידה

אמא אמרה שאני צריך להיות בן אדם. כאשר הפרצוף שלי הביע סימן שאלה ענק היא הסבירה שאני צריך ללמוד מקצוע. קצת נפגעתי, כאילו כל השנים שלי בצבא, כולל בקבע, הן סתם כך, אבל היא החזירה לי: "טוב, ארז. מה אתה עושה עכשיו באזרחות עם כל מה שלמדת בצבא?" את האמת, חוץ מלהיות איש בטחון אי-שם או מאמן קבוצות גרילה בדרום אמריקה, אני לא ממש שווה משהו, מבחינה מקצועית. אז נרשמתי ללימודים באוניברסיטה והיא הייתה מבסוטית.
אז הפלתי את הפצצה שלי.
"אני חושב שאני צריך לצאת מהבית, לגור עם שותפים." הפעם סימן השאלה הענק מלווה בחמיצות של אכזבה עלה על פניה. סוף-סוף הבן שלה, בן ה- 26, מעז לצאת מהקן בו גדל מאז ינקותו. אמנם הייתי בצבא וגם בטיולים בחו"ל, אבל הקן, הבית, תמיד היה אצל ההורים. גם חלק מהסקס שלי, מחימום הביצים בקן, היה בבית ההורים. כעבור חודש נכנסתי להתגורר בדירה שכורה עם חברתי צופית בבית רב קומות. חלקנו דירה קטנה בת 3 חדרים בבניין בן 14 קומות בו ישנן דירות בגדלים שונים.

שבועות אחדים לאחר המעבר לדירה החדשה, שסודרה בטוב טעם על ידי צופית ואמא שלי, איך לא. ירדתי בשעת צהריים לבדוק את תיבת הדואר בקומת הקרקע. הייתי לבוש בבוקסר צמוד בלבד, חזה חשוף ויחף. כשחזרתי ויצאתי מהמעלית בקומה ה- 8, היא קומת המגורים שלנו, עמד בפתח הדירה שלי בחור גדל גוף. הוא היה נמוך ממני אך בנוי לתלפיות. היה ברור שהבחור מתאמן חזק בחדר כושר, כי גוף כזה לא רואים אצל גבר ממוצע. מסת שרירים אדירה מילאה את הגוף החטוב, רגליים שריריות וחזה חשוף ושזוף, שרירי מאוד עם פטמות כהות ואדירות. עיניים חומות טובות מראה. היה לו חיוך ילדותי, קצת בייבי פייס והגוף נראה חלק משערות באופן לא טבעי. הוא חסם את דרכי לתוך הדירה, הרים זרוע כלפי מעלה וגילה בית שחי, מדולל שיער כהה אך מחרמן במיוחד, באופן שהבליט שריר זרוע אימתני.
"היי." זרק לי אך חסם את דרכי לדלת הדירה.
"אתה טועה בדירה בחור." צחקקתי כשאני מנסה לעבור ולהגיע אל הדלת. הוא המשיך לעמוד במין חיוך ילדותי דבילי ושתק. "שמע, בחור. אתה טועה בדירה. זו הדירה שלי ואין לי כאן את כל היום למשחקים." טיפה הרמתי את קולי.
האמת, די חששתי מעימות עמו. הוא נראה חזק ממני באופן משמעותי. חשש קונן במוחי שמא הוא מתכוון להיכנס לדירה ולשדוד אותי, למרות שפניו נראו טובות. נזכרתי בדברי אבי, "תמיד הכי מושחתים נראים כל כך תמימים." אבל הדלת נשארה לא נעולה, כך שהוא לא היה זקוק לי לשם פתיחתה. ממש לא כיוונתי למחשבתו.
"אתה גר פה עם חברה שלך?" שאל לפתע.
"כן, בטח." עניתי.
"ואתם מזדיינים?" התחצף אליי.
"תגיד, גבר. אני ממש לא מכיר אותך ואתה כבר נכנס לי למיטה?" החזרתי בכעס.
"זה דווקא רעיון לא רע." חייך.
"מה רעיון לא רע?" המשכתי בכעסי.
"להיכנס איתך למיטה." המשיך לחייך והוריד את היד השרירית, תוך כך שהוא מחליק אותה על החבילה שלו במכנס הקצר. חבילה רצינית ובולטת.
לא ידעתי אם הוא חושק בצופית, או בי ואולי בשנינו. למזלי, צופית לא הייתה בבית, כך שלא חששתי כי יאונה לה רע, אף כי לא הייתי רוצה שהוא יתחיל להתנכל גם לה.
"אז תרשה לי להיכנס לדירה שלי בבקשה?" ניסיתי למתן את כעסי.
"אתה צריך לעבור סלקציה של הוועד." פסק לעומתי.
"הא, הועד היה אצלי עוד באותו היום שנכנסתי לדירה ולקח שיקים מראש לכל השנה, אז תעשה לי טובה ותפסיק לבלבל לי את…" רציתי להגיד 'הביצים', אבל הבנתי שהוא נאחז בכל מילה שהוצאתי מפי לכיוון מיני ועצרתי.
"אתה נפגשת עם הוועד המטפל בענייני כסף, אבל אני נציג הוועד המחליט אם אתה מתאים לגור כאן." המשיך בחיוך הילדותי.
"בטח." צחקתי. אבל הוא המשיך לחסום לי את הכניסה לתוך הדירה.
"אתה בא איתי לשיחה של חמש דקות?" אמר והראה אל כיוון המעליות.
"ואז אתה מניח לי?" שאלתי, מתרצה בספקנות להיענות לבקשתו, תוך תקווה שיניח לי לאחר מכן. בעיני רוחי ראיתי את אמי מוכיחה אותי למראה פנס ענק בעין שלי, "אמרתי לך לא למהר ולצאת מהבית."
"ואם אסרב לבוא איתך?" ניסיתי אותו.
הוא שתק. המשיך לחייך. נותר חוסם את הדרך לדירתי. בחן את גופי, יכולתי להבחין שהזין שלו נעמד במכנסיים הקצרים שלבש, אבל לא זז כאילו אומר 'רצונך להיכנס, תזיז אותי.'
"טוב, נו." נשברתי והוא כיוון אותי לעבר המעלית כאשר בגופו הרחב נותר חוצץ ביני ובין הכניסה לביתי, משום שחשש שאברח לו ואכנס לדירה.
הוא הזמין את המעלית כשכל העת עיניו אינן חדלות לשמור על צעדיי. נכנסנו לאחת המעליות והוא לחץ על כפתור הקומה העליונה – הגג. מעולם לא עליתי לגג. החשש חזר לקנן בי אבל כבר הייתי שבוי בידיו. תוך שתי דקות הגענו לגג והוא הוביל אותי לאיזו פינה שם היה מבנה קטן. הדלת הייתה פתוחה.
"תיכנס." ציווה.
"לא תקרע אותי?" חששתי ממכות.
"מעדיף שאתה תקרע אותי." ענה ובאמת חשבתי שהזמין אותי להתגוששות.
את רוב החדרון מילא מזרן זוגי די עבה.
"כאן אתה גר?" תהיתי.
"לא ממש." השיב והותיר את הכול מעורפל.
"שב." פקד עליי. התיישבתי.
הוא ישב מולי, נשען על הקיר. ראיתי את החזה רב המימדים שלו עולה ויורד בקצב נשימותיו. הוא הרים ברכיים וראיתי שהביצים שלו, ענקיות וחלקות, זלגו החוצה מהמכנס. את שתי ידיו אדירות השרירים שילב מאחורי העורף וגילה את בתי השחי המחרמנים. הוא עקב אחרי. שם לב שאני מתבונן באשכים שלו.
"אוהב?" שאל ושוב חייך.
"מה אוהב?" היתממתי.
"אל תגיד שאתה לא אוהב את הגוף שלי ואת הביצים שלי. ראיתי איך אתה בולע אותן בעיניים." ירה לעברי.
"שמע, נמאס לי מהמשחקים שלך, בוא דבר לעניין, מה אתה רוצה ממני?"
הוא בחן אותי ארוכות, הפשיט אותי במבטו, מהעיניים ועד אצבעות כפות הרגליים. שמתי לב שהתרכז במיוחד בחזה שלי ובחבילה המכוסה בקושי בתוך הבוקסר הצמוד.
"רוצה שתזיין אותי." ירה והביט לי ישר לתוך העיניים.
הייתי די בהלם.
"תשכח מזה." קמתי ועמדתי לצאת, אם כי הוא נראה כמאיים. שמתי לב שעומד לי הזין וזה מאוד בלט.
"תראה איך עומד לך." צחק, "אתה מת לזיין בחור נאה כמוני." המשיך, "אני יודע שאתה מזיין לא רק את החברה שלך." אמר כאילו באמת הכיר אותי.
"הממם, הממם." גמגמתי.
"רואה שאני צודק ? הזין שלך מסגיר אותך." חתך.
"שמע, נכון שהיו לי פה ושם, אבל אנחנו, זאת…" ניסיתי לשכנע. להתחמק.
"כאילו שאם תתחתן איתה לא תזיין מהצד?" הביע ספק שיש לו רגליים במציאות.
"אז מה אתה רוצה?" התחלתי לאבד את הסבלנות.
במקום להשיב לי הוא הסיר מעצמו את המכנס ונעמד ללא תחתון. גילה לי את מלוא גופו העירום. הוא בהחלט היה גבר נאה ודי מושך וגם הזין שלו, חצי עומד, שנראה מאוד עבה, עם הביצים הגדולות והחלקות והפלומה הצנועה בשיפולי הבטן משכו את תשומת ליבי. הלב שלי הלם בחוזקה. יכולתי לשמוע את הפעימות ברקות מעל האוזניים. הזין שלי עמד. המשכתי לשטוף את גופו בעיניי. הוא הסתובב, הראה לי צמד ישבנים סקסיים וחלקים.
"תדפוק אותי, תזיין אותי בתחת, שנינו נגמור ותלך לחברה שלך." אמר, תוך כך שהוא מעביר אצבע לאורך חריץ ישבניו השזופים.
המשכתי לעמוד בחדרון הקטן. ראשי כמעט נגע בתקרה הנמוכה. הזין שלי עמד באון בתוך הבוקסר הצמוד. הכיפה של הזין אפילו הציצה כלפי מעלה ושידרה רעב לחור. מצד אחד רציתי להסתלק ולהראות לבריון הפסיבי, כך מסתבר, כי אני שם עליו זין. אבל האמת, יותר ויותר רציתי לשים את הזין בישבנו. השניות חלפו לאיטן וזה נראה לי כנצח. כשהוא ראה שאיני מגיב, הוא התרומם, הושיט יד רחבה ובכף ידו הענקית קרע מעליי את הבוקסר.
"יאללה גבר, תזיין אותי כבר. תפסיק לענות את שנינו." החליק את ידו על הזין הזקור שלי. הייתה זו תחושה של יד ענוגה וחמימה בניגוד למראה הגברי, השרירי, של הבחור. עבר בי רטט קל. תחושת היד הייתה יותר מענגת מהיד שצופית, חברתי, הניחה לי מפעם לפעם על הכלי הזקור.
"אני לא מזדיין בלי קונדום." זרקתי קרש הצלה לעצמי, אם כי לראשונה פתחתי לבחור פתח של תקווה.
אבל הוא, כנראה למוד ניסיון, שלף מאי שם חפיסת קונדומים. מיהר להוציא אחד, מין כזה משונן, והלביש לי על הכלי הזקור.
"תפסיק לחפש תירוצים נוספים. אני רואה על הפנים שלך שאתה מת לזיין אותי." זרק לי. מה שנכון. "אני אוהב סטרייטים עם חברות שמזיינים אותי."
הוא כרע על ברכיו ובתנוחת כלב הגיש לי את העכוזים העסיסיים שלו כלפי מעלה כאשר פתח הישבן החלק נגלה לעיניי. חריץ ישבן, נקי, בהיר, ללא אף שערה.

אני רגיל שמוצצים לי לפני זיון. אפילו אני נוהג לעשות רימינג עם נפלאות הלשון שלי על ישבנו של הפרטנר, אבל הפעם, אני והבחור, לא התמקדנו במשחקים מקדימים. שנינו רצינו להגיע מהר לזיון. לגמור.
"יאללה בחור, כנס כבר. תפסיק לזיין את הזמן." האיץ בי.
התקרבתי אליו. כרעתי על ברכיי מאחוריו, הנחתי שתי ידיים בצידי המותניים שלו והרגשתי את הגוף החמים שלו. הוא ממש רטט כשרק אחזתי בו, כאשר קירבתי את כיפת הזין לחור שלו הוא המשיך לרעוד, כאילו נכנס למין אמוק לא ברור. הרעידות שלו הלכו וגברו ככל שהעמקתי לתוך ישבנו, והוא בתנועות קדימה ואחור עזר לקליטת הזין שלי בישבן שלו. את האמת, הרגשתי נפלא.
"חכה רגע." צעק כשהגעתי לסוף הזין בתוך ישבנו, כל התותח שלי היה תקוע בפנים ורק שערות הערווה כיסו על הפתח החסום.
"מה?" שאלתי.
"תן לי רגע לחוש אותך, להרגיש את עובי הבשר הנפלא שלך בתוכי." ביקש.
ליטפתי את הגב והבטן של השרירן החתיך. קשה היה לי להאמין למראה הגוף הגברי החלק כל כך. ממש נטול שיער, למעט על הראש ומעט בערווה ובבתי השחי.
השניות חלפו לאיטן, הרגשתי שהרגליים שלי נרדמות והתחלתי להתנועע כשהזין שלי תקוע עמוק במנהרה שלו. התחלתי לנוע לאחור כמו פקק שנחלץ מבקבוק יין. התחושה שחשתי הייתה שאכן הגעתי לא סתם לעוד זיון אלא לבקבוק יין איכותי.
הבחור שזיינתי היה מטרוסקסואל, הקפיד מאוד לטפח את גופו, הסרת שיער, שימון הגוף בשמנים ארומטיים והפצת ריחות נעימים גם על פניו המגולחים למשעי וגם בבתי השחי ובאזור המפשעה. מגופו עלה ריח נעים ומעורר.
"יאללה, גבר. רוצה שתקרע אותי!" צעק כשאני, עדיין בקצב איטי במין מחשבה חלומית,
הגברתי את הקצב. הזין שלי חתך את המנהרה האדירה, העכוזים השזופים שהבריקו מהשמנים שהוא מרח עליהם קיפצו לכל מגע של חדירה וממש רטטו.
"יאללה בחור. בלי רחמים. תזיין אותי חזק כמו שאתה מזיין את החברה שלך." צעק.
"מאיפה אתה יודע איך אני מזיין אותה?" שאלתי ומיד הצטערתי. אבל היה כבר מאוחר.
"אני שומע אתכם מזדיינים בעד הקיר המשותף. אני שומע איך היא צורחת, אז ברור שאתה עושה לה נפלאות. גם אני רוצה." צעק והתחיל לגנוח.
'הוא יודע יותר מידי על חיי וחיי צופית. עוד מעט יציע בטח שנזדיין בשלישיה." חשבתי.
המשכתי לדפוק את השרירן. חדרתי שוב ושוב לישבנו בקצב הולך וגובר. הביצים שלי הכו על העכוזים הנפלאים שלו ושיער הערווה שלי נדבק לחור הישבן בכל חדירת הזין עד הקצה. הוא אהב להרגיש את כל הזין שלי בתוכו.
"אני אוהב את הזין שלך. אתה ממש מזיין טוב." עודד אותי, ואני מחזיק ידיים בצידי החזה שלו, על העכוזים וממשיך לדפוק אותו בחוזקה.
"תיתן לי סטירות על הישבנים." ביקש ואני סטרתי לו. הוא ביקש שאתן מכות חזק יותר. יכולתי לראות שכפות הידיים שלי הותירו סימנים אדומים על הישבנים הסקסיים השזופים כל-כך. 'הלוואי שהיה לי צבע עור מולאטי כזה, כמו שלו.' קיוויתי.
המשכתי לזיין אותו בתנוחת דוגי. הוא עודד אותי. לפתע ביקש לשנות תנוחה.
הייתי כל כך חרמן. כל כך השתוקקתי לגמור שלא היה אכפת לי כבר להיענות לכל בקשה שלו. הוא נשכב על הצד וביקש שאזיין אותו. רציתי לעשות כך כשאני מאחוריו, כמו כפיות, אבל הוא התעקש שאעשה זאת מלפנים. פנים אל פנים, חזה צמוד לחזה. זה נראה לי אינטימי מידי, אבל רמת החרמנות שלי נענתה לרצונו.
נצמדתי אליו. גם הזין שלו עמד חזק. לא ארוך אבל עבה נורא. כאשר היד שלי החליקה על הזין שלו הוא ממש רטט לי.
"אתה טוב, גבר. אתה יודע לענג. בטח אתה מזיין מלא בחורים." ניחש.
החדרתי את הזין שלי לחור שלו, מתקשה קצת בתנוחה, כי לא רציתי ליצור יותר מידי קירבה בלתי אמצעית, רומנטית. אבל הפנים שלו נגעו כמעט בפנים שלי. יכולתי לחוש את הבל פיו. את נשימותיו על פרצופי.
"תזיין חזק, מותק." קרא לי ופעם ראשונה זרק לי מילה רגשית יותר, רומנטית.
הגברתי את הקצב. פילחתי במהירות את הישבן שלו כשאני נכנס ויוצא. חודר ונסוג. הוא התחיל לצרוח ולפתע הצמיד את השפתיים העבות שלו לשפתיי והתחיל לנשק אותי בטירוף.
אני אוהב להתנשק. גם עם גברים. אבל לא ציפיתי לצעד כזה, אם כי זה נעם לי. הרגשתי חמימות מתוקה בפה, במיוחד כאשר החדיר את הלשון שלו לפה שלי.
"תיגע לי בזין. זה כל כך נעים." פלט בזמן שנישק אותי.
שלחתי את היד שלי לזין הזקור שלו, כלי עבה בטירוף, שיחקתי לו קצת בביצים החלקות והגדולות וכאשר חזרתי למולל לו את הכיפה הלוהטת הוא החל לצרוח.
"אני גומר. אני גומר!" ומילא לי את כף היד בשפיך החמים שלו.
הזין שלי עדיין דפק אותו בחור הישבן ותוך שניות, כשהוא עדיין מנשק אותי, מילאתי את הקונדום בתוך הישבן שלו. הרגשתי שהזין שלי משפריץ כמעט ללא גבול. לא ידעתי מהיכן הביצים שלי שאבו את מלאי הזירעונים, כשרק אמש זיינתי פעמיים את צופית.
שנינו שכבנו מחובקים, רוטטים זה בזרועותיו של זה ומתנשקים. הפנים הנאים שלו הדיפו ריח אפטר שייב נעים. הגילוח שלו היה כל כך טוב וחלק, ממש כמו הישבנים שלו.
יצאתי מתוכו, הקונדום שלי היה מלא בשפיך. הוא הסיר ממני את הקונדום, הפך אותו מול פיו וסחט את תוכנו לתוך פיו ובלע הכול כשאני צוחק.
"מה? היא לא בולעת לך?" שאל.
"לפעמים, אבל רק כשאני גומר לה בפה." עניתי, עדיין צוחק.
שנינו היינו דבוקים בכל הגוף מהשפיך שהשרירן פלט מקודם. הוא הוציא מגבת, הושיט לי אותה. ניגבתי את עצמי והוא ניגב את עצמו.
המשכנו לשכב עירומים.
לפתע הוא נעמד, עירום "שאכין קפה?" שאל.
"מה? כאן?" התפלאתי.
"מה רע כאן?" שאל ואני משכתי בכתפיים.
הוא יצא רגע וחזר עם קנקן מלא מים אותו הניח על גזיה ששלף מארונית בקצה החדר.
בזמן שהמתנו לרתיחת המים ישבנו זה מול זה, עירומים, סוקרים אחד את השני. די בא לי לדפוק אותו שוב אבל חששתי לגלות התלהבות.
הוא מזג את הקפה לשני ספלונים. הקפה היה טעים ועלה ממנו ניחוח כמו שעלה מהגוף הסקסי של השרירן.
כאשר סיימנו את הספל השני, הוא נשכב מולי, והתחיל ללקק לי את הזין הרפוי ואת האשכים. הרגשתי כמו שכלב פודל, אך גדל מימדים, מלקק לי את החבילה. הוא ידע לעשות זאת ולעסות עם הלשון המחוספסת והרטובה שלו, כאשר שפתיו הבשרניות אוחזות בכיפת הזין שלי ומתחילות לשאוב ולבלוע אותה. הרגשתי וואקום חזק שלחץ לי על הזין ושאב לי את הביצים. הבחור היה אמן של עבודת פה, שפתיים, לשון ורוק. החלטתי שמגיע גם לו להנות משירותי לשוני, אם כי ידעתי שלא אוכל להתחרות עם כישוריו האוראליים. לאט-לאט הסתובבתי להפוכה והגעתי אל מול החבילה שלו.
זין עבה, כל כך יפה ומרשים בולט בין זוג אשכים ענקיים וכל כך חלקים. הכנסתי לפי ביצה אחת שלו ושקשקתי מלחי אל לחי. הוא גנח והמשיך ללקק לי את השיער על הביצים. כשהוא עובר חליפות מהאשכים שלי לכיפת הזין.
השרירן מצץ לי ואני לו, הוא ליקק את הביצים שלי ואני החזרתי לו בליקוק האשכים. החזרנו בפעולות עוקבות, כאשר שנינו נהנים זה מזה, מתנשפים ופולטים אנחות מחרמנות.
כאשר היינו קרובים לפליטה. הוא ביקש שאמתין רגע. הושיט לי את ספלון הקפה וביקש שאשפריץ לתוכו. גם הוא גמר בתוך ספלון קפה. ואז שילבנו ידיים כעצתו וכל אחד שתה את השפיך של האחר וכשסיימנו פרצנו בצחוק אדיר.
כאשר לבשתי את הבוקסר הקרוע שלי הוא פנה אליי, בעודו שוכב עירום על המזרן כשאני סוקר ובולע את גופו המקסים.
"טוב בחור, הוועד החליט שאתה ראוי לגור בבנין." ושוב פרצנו בצחוק.
את הדרך מהגג לקומה 8, קומת מגוריי, עשיתי בעצמי. הבוקסר בקושי כיסה את חלציי. קיוויתי שלא אתקל בזוג עיניים משתאות במעלית.

מאותו יום ואילך לא רק צופית נהנתה מהזין שלי בבנין המגורים החדש. יותר ויותר פקדתי את החדרון על הגג. אני והשרירן.

LEAVE YOUR COMMENT

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *