העולם של גיא פיק מעסה טנטרי לגברים

0
0

חרמן למגע – גיא פיק עיסוי טנטרי לגברים

עד כה לא ידעתי מהו עיסוי טנטרי, כמובן שיצא לי לשמוע את צירוף המילים, אך לא באמת ייחסתי להן חשיבות ופשוט המשכתי בדרכי, עד שחבר קרוב סיפר לי על החוויה שלו שסיקרנה אותי באופן אישי. מצאתי את עצמי מתעניין יותר ויותר בנושא, חפרתי באינטרנט, כתבתי "טנטרה" במנוע החיפוש של גוגל והגעתי לאתר של גיא פיק .

דפדפתי קצת באתר, נכנסתי לעמוד אודות, להמלצות הלקוחות והסתקרנתי. טרם יצירת קשר עם גיא, שאלתי את כל החברים הקרובים לי האם יצא להם להתנסות במשהו בסגנון (כזה אני, מחפש כל הזמן ללכת על בטוח ולהבין מה בדיוק מצפה לי). אחד החברים אמר לי כי מעבר לכך שהוא מכיר את נושא הטנטרה, הוא היה אצל גיא פיק והמליץ לי עליו בחום.

הבנתי שאני חייב לנסות את זה ובמהרה הרמתי טלפון לקביעת תור. בשעה 4 בדיוק הגעתי לדירתו הנחמדה של גיא אשר נמצאת בהוד השרון. טרם תחילת הטיפול קיבלתי הדרכה מלאה והוסבר לי שהטיפול הולך להמשך כשעה – שעה וחצי, עלות הטיפול הינה 450 ש"ח. אמרתי שהתנאים מקובלים עליי והמשכנו לחדר.

בחדר הייתה אווירה מאוד נעימה ונינוחה עם מוסיקה הודית ברקע ונרות ריחניים. חלוק לבן שהיה על הכיסא, הוכן במיוחד בשבילי ועל מנת להתחיל בטיפול היה עליי להפשיט את הבגדים ולשים את החלוק. גיא יוצא מהחדר, נותן לי מספר דקות על מנת להתכונן ובזמן שאני לובש את החלוק אינני יכול להתעלם מציורים מדהימים שתלוים על הקיר.

לאחר מספק דקות גיא נכנס לחדר והתחלנו בעיסוי. במהלך הטיפול קיבלתי הסברים מפורטים על עיסוי טנטרה במהלכו הרגשתי שחרור וניתוק מוחלט מהמציאות (במובן הטוב). שעה וחצי של טיפול עברו מהר מאוד ובסיומו יצאתי בהרגשה מעולה ובכוחות מחודשים לכבוש את העולם. תודה רבה לך גיא!

חפשו את גיא בפייסבוק : https://www.facebook.com/guy.men.tantra

פרטים על גיא באתר : http://mentantra.co.il/

טלפון של גיא : 054-4844142

LEAVE YOUR COMMENT

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *