Home סיפורים אישיים הכי כיף לזיין הודי – זכות העמידה
הכי כיף לזיין הודי – זכות העמידה

הכי כיף לזיין הודי – זכות העמידה

0
0

הכי כיף לזיין הודי – זכות העמידה

כבר בלילה הראשון באכסניה בפאתי אוקלנד, ניו זילנד, הכרתי את נרו ההודי החתיך ומהכרות בפאב הדרך אל המיטה הייתה קצרה.

****************
את ג'רמי הכרתי בטיסה מבנגקוק לאוקלנד, בניו זילנד. בחור חביב ממוצא דרום אפריקאי. משפחתו היגרה לניו זילנד מקייפטאון לפני שנים אחדות. "מאז שהמשטר שם בידי השחורים, אין ביטחון לחיי הלבנים." הסביר את החלטת הוריו להינתק מארץ חמדת לקצה העולם. התחלקתי איתו בעלות המונית שהובילה אותנו משדה התעופה העירה. ג'רמי המליץ לי על אכסניה חמודה באחת השכונות של אוקלנד ולפני שנפרדנו רשם לי את כתובתו ומספר הטלפון והזמין אותי לבקרו. הייתה אז שעת ערב.
לאחר מקלחת בחדרי הקט יצאתי לשוטט מעט ופיטמתי את עצמי בקפה ובכמה דברי מאפה בקונדיטוריה מקומית משובחת. קשה להגיד שאני שומר בימים האחרונים על אורח תזונה בריא במיוחד, אם כי הקלוריות מתאדות בכמות הקילומטרים שאני גומע יום-יום בהליכה. מזל גם שהגנים במשפחתנו אינם חסידיהם של מבטיחי הדיאטות למיניהן.
בפאתי האכסניה היה פאב. החלטתי לבקר בו בשעת ערב מאוחרת, לאחר ששבתי מסיור באחת משכונות העיר. בן, הברמן, בחור גדל מידות, האיר לי פנים והיה מאוד חביב ואדיב. ככל הנראה כיוון שהבר היה עדיין כמעט ריק מלקוחות.
"הרבה ישראלים עוברים כאן." אמר כאשר שמע למקור מוצאי. בן לבש גופיה שהבליטה את הפטמות ומכנסיים קצרים שבישרו כי מאחורי פיסת הבד הלוחצת ממתינה חבילה מגזע נפילים. תנועותיו הנשיות לא השתלבו היטב עם מימדי גופו, אבל היה ברור שהוא הומו. מאוחר יותר שמעתי שלא מעט הומואים מרבים לבקר בפאב של בן משום היותו הומו ומסדר קשרים, בעיקר לסקס.

לאחר שרוקנתי בלי משים שתי כוסות בירה מקומית, די טעימה, תוך כדי פיטפוט עם בן, החל המקום להתמלא. השפה השלטת הייתה, כמובן, אנגלית אם כי פה ושם נשמעו שפות אחרות. עברית לא שמעתי. כמעט וחשבתי כבר להתפנות לחדרי ולהתכונן ליום המחרת, הראשון לטיול שלי בניו זילנד, כאשר לפאב נכנס עלם יפיפה כהה עור. פנים יפים וכהים עם זיפים צעירים כהי שיער. העיניים שלי נתקעו בו ואני נתקעתי במקום יושבי. הוא פיטפט עם בן, הבעלים, וזה מיהר לקרוא לי. "תכיר את נרו." הצביע על הבחור ההודי המקסים. מיהרתי ללחוץ את ידו.
"נרו, זה לא ראש ממשלת הודו של פעם?" הפגנתי ידע. הוא צחק.
"כן. כן, נכון. זה לא שמי האמיתי. כולם קוראים לי ככה מאחר שהשם גנדי כבר היה תפוס." צחק הוא ואנחנו איתו.
נרו החזיק בכף ידי וחשתי בחום הנעים. "אם אתה מחפש מישהו להלילה, נרו הוא האיש." אמר לי בן בדוגריות בנוכחות נרו שרק חייך. נרו, בן ה- 24, היגר עם משפחתו, לפני שנים, מהודו כך סיפר לי באותו הערב. אביו, איש עסקים מצליח, עשה את הונו בעיקר בעסקי התה והטבק. נרו עובד בעסקים של אביו אך נוהג בערבים להגיע לפאב של בן, להיפגש עם חברים ובעיקר לחפש זיון. "שמור איתו על קשר." המליץ לי בן כאשר נרו יצא לשירותים, "הוא גם אחלה זיון וגם ממשפחה מאוד עשירה." סידר לי בן דרך לחתונה.

"רוצה לפטפט על בקבוק וויסקי?" שאל נרו ורכש מבן בקבוק ג'וני ווקר חדש ומלא.
"בכיף." השבתי והובלתי את שנינו לכיוון חדרי באכסניה.
פקיד הקבלה הכיר היטב את נרו ונראה היה שהוא אינו זר כאן וככל הנראה מרבה לקפוץ ממיטה למיטה.
"אתה מישראל?" שאל עת השתרענו שנינו על המיטה הרחבה, לאחר שנרו פתח את בקבוק הוויסקי ונתן לי ללגום ממנו.
"המ… המ…" הנהנתי לחיוב כשאני מרוקן אל קרבי שלוק רציני ששרף לי את הוושט.
"אני מכיר את יגאל מתל-אביב." אמר ברצינות כאילו יש סיכוי שאכיר במי מדובר.
"תל-אביב היא עיר ענקית. יש בה לבטח לפחות עשרת אלפים יגאל." צחקתי.
"נעשה חם." אמר נרו וקילף מעצמו את החולצה ונותר חשוף חזה.
"וואוו." פלטתי, נפעם מעוצמת החזה שלו. נרו בחור מוצק ושרירי גובהו כ- 1.75 להערכתי. הוא מאוד שחום ושיערו שחור. ידיו מאוד שריריות ושעירות, החזה שלו מאוד שרירי, עם פטמות רחבות. הוא שעיר מאוד בחזה, אך שיערותיו סדורות כאילו צויירו בידי צייר וככל שהשיער מדרים הוא נעשה דליל באופן שביטנו כמעט חלקה. 'ייתכן שזו עבודה של מכשיר הלייזר.' חשבתי כשלא הסתדר במוחי חזה שעיר ובטן חלקה כל כך. השיער של נרו, בעיקר בחזה, אינו מתולתל, אלא סדור כחוטי מחט. ליטפתי לו את שיער החזה ואצבעותיי כמעט נעלמו בין שפע השיער הסמיך. המגע היה נעים גם לי, גם לנרו. לא חלפו דקותיים והוא הפשיט מעליו את הג'ינס והתחתונים ונותר עירום. הזין שלו כבר זקור. זין עבה באופן יוצא דופן עם אשכים ענקיים, אבל דווקא מהאורך הופתעתי. להערכתי הזין של נרו לא היה יותר מ- 13 ס"מ. "יש לך זין קטן," פלטתי. "אבל עבה בטירוף." תיקנתי את חוסר הטאקט. לא נראה לי שהוא התרגש או נעלב. לפי מה שסיפר לי בן הברמן לא נראה שאורך הזין שלו זה מה שמעסיק או מטריד אותו. הזין של נרו היה שחום, אך לא כמו של כושים.
"תראה את שלך." החזיר לי. בזמן שהתפשטתי, באיטיות רבה, הוא הסתובב בחדר והבחנתי שהישבנים השריריים שלו סקסיים בטירוף. ישבנים בצורת אגס שנראו לי די חלקים. "אתה חלק." זרק כשהבחין בחזה שלי, "אני אוהב חזה חלק." אמר וכבר הרגשתי את לשונו על הפטמות שלי. להפתעתי הזין שלי לא מיהר להזדקף. המון זמן לא שכבתי עם גבר. הרבתי לאונן על גברים סקסיים ולכן הופתעתי שהייתה לי מעין אין אונות. קיוויתי שלא תהיה פדיחה. 'לך תדע מה בן הברמן הבטיח לנרו בענייני.' חשבתי. קיפלתי את המכנס שלי והנחתי אותו על הכיסא. עדיין הייתי בתחתונים. לפתע הרגשתי את שתי כפות ידיו חודרות לי לתחתונים מאחור ותופסות בעוצמה את הישבנים שלי. יד אחת ירדה מעט, נכנסה בין הרגליים שלי ותפסה לי את הביצים. היה זה כמו מגע קסם שגרם לזין שלי להתחיל ולבעוט בתוך התחתונים הצרים. הזין החל ליצור אוהל רציני, היד של נרו שיחקה לי בזין עדיין כשהתחתונים עליי ואז בבת אחת הוא שלף אותם מעליי. הזין שלי קיבל את נרו בהצדעה מלאה ואני נרגעתי. נרו אחז בזין שלי. "זין יפה." אמר מספר פעמים, וכיוון כך שנשכב על המיטה ב- 69.


נרו החל להתמקד דווקא בישבן שלי ולא בזין או באשכים. הרגשתי את לשונו החמימה והרטובה משוטטת סביב החור ומנסה לחדור פנימה. ידעתי שאני צריך להחזיר לו כגמולו, במיוחד כאשר הזין שלי אמור לחדור אליו. פילסתי דרך בעקמומיות אל הישבן של נרו. ישבן שרירי וקפיצי. התפלאתי שאזור חור הישבן היה כמעט נקי משיער. 'ככל הנראה הוא עושה טיפולים.' עברה שוב המחשבה במוחי, כאשר לשוני ניסתה לחקות את עבודת הלשון של נרו הוא החל לגנוח בקול והיה לי ברור שזו חלק מהטקטיקה שלו לחרמן את הפרטנר. נרו היה אמן ביצירת תנוחות לשון. מלשון רחבה הנגררת על העור כשופל המיישר קטע קרקע ועד לשון מעוגלת או חדה שהתדפקה וחדרה עמוק לתוך חור הישבן. מעולם לא זכיתי לעבודת לשון כה מענגת. אחרי שחימם לי את האזור וריכך אותו החלו השפתיים והלשון של נרו בנגיעות על האשכים שלי. הוא החל לגרד לי את האשכים עם זיפים קשוחים וכהים בני יומיים, כך נראה לי, שצמחו על פניו. אחרי ששרט את הביצים שוב ושוב עם הזיפים הכניס אותן לפיו ונתן מגע של רוק חמים שהקנה הרגשה של ג'קוזי לאשכים. התחלתי להיאנח מעונג שטרם הכרתי. מין עיסוי אשכים שטעמתי עתה לראשונה. את הזין שלי הוא השאיר לסוף. הישבן שלי כבר בער מחום, הביצים היו מבושלות ומטוגנות ואז התפנה לקלוט את הזין שלי בפיו.
הוא סגר על הזין שלי כשהוא נותן לי להכניסו עמוק לגרונו והחל לטייל על עמוד האש והכיפה הלוהטת עם כל איבר שרק יכול היה. לשון, שפתיים, שיניים, רוק סוחף ואצבעות מענגות. הזין שלי היה זקור למקסימום יכולת המתיחה. מספר פעמים חשתי שאני עומד לגמור ולהשפריץ ממטעמי האשכים שלי, אבל נרו, במומחיותו, ידע להפסיק רגע לפני ההשפרצה, מה שחרמן אותי יותר ויותר.

"הגיע הזמן שאדפוק אותך." צעקתי, מתלהב מתסיסת הזרעונים באשכים שלי. נרו שתק ורק חייך. שכבתי על הגב וסימנתי לו להתיישב עליי ולהשחיל את הזין שלי לתוך הישבן שלו. "יש לך קונדום?" שאלתי, מנסה לוותר על קפיצה למקלחת אל נרתיק כלי הרחצה שלי.
"אל תדאג. אני מאורגן." אמר אך עדיין לא פעל למתוח קונדום על הזין שלי. תחילה חששתי שהוא לא הבין את כוונתי, לא הייתי מוכן לשכב עם גבר שפעם ראשונה בחיי אני נפגש עמו ללא הגנה. אבל לנרו היו תוכניות אחרות, הדרך שלו פחות אצה משלי, הסתבר. הוא כרע על ברכיו ליד החלק העליון של רגלי, הביא את הזין הקצר, אך הזקור שלו, בצמידות אל הזין שלי, אחז יחד בשני כלי הזין בכף ידו הרחבה והחל לאונן לשנינו. אני כל כך ציפיתי שהזין שלי ייכנס כשיפוד לחור של נרו, אבל הוא תפס יוזמה והנהיג את עונג הסקס בדרך שלו. נרו לא חדל לשפשף את שני כלי הזין הצמודים. פעם ביד ימין, פעם בשמאל ופעם עם שתי הידיים. מפעם לפעם ירק על כלי הזין שלנו והרטיב את מסלול המרוץ. הוא הביט בי וחייך כל העת ומפעם לפעם החליק יד אחת על החזה שלי, מעגל אצבעות סביב הפטמות שלי או משחק בשיער בבתי השחי.
היה לי ברור שהעלם ההודי לא ייתן לי להנהיג את המשגל. השלמתי עם המצב בתקווה שהלילה אלמד עינוגים השונים מאלה שהכרתי. דקות חלפו והידיים של נרו הפליאו להתרוצץ על הזין שלי ושלו. הביצים שלנו היו צמודות ודומה כי חשתי את פעילות יצירת הזרעונים ברטט שעבר בין הביצים. לפתע הרגשתי שהפריצה קרובה. "אני גומר!" צעקתי תחילה בעברית ואחר כך באנגלית, כאשר הזין שלי החל לירות מטחי שפיך למרחקים ארוכים שהגיעו עד החזה והפרצוף שלי ומיד החל גם הזין של נרו להמטיר כמויות אדירות של שפיך לבן וסמיך, אשר נקוו בשלוליות רחבות על הבטן והחזה שלי. האוננות הארוכה הוכיחה את עצמה, חשתי אורגזמה מעולה.

נרו נשכב על הבטן והחזה שלי, על כל מצבורי השפיך, קירב את השפתיים העבות שלו לשפתיי ונשק לי. הייתה זו הנשיקה הראשונה מפה לפה. חשתי מן טעם מתקתק שדרש עוד ועוד. בזמן שנרו שכב עליי ליטפנו אחד את השני תוך החלפת נשיקות מחרמנות.
ככל שחלפו הדקות הרגשתי שהזין שלי מתעורר ומזדקר. רציתי לדפוק את נרו בישבן. אמנם העיסוי שגרם להשפרצה היה מעולה, אבל אני רוצה להיבלע בחור השחור ולתקוף אותו בקצב שלי. פתחתי את כף ידי וסירקתי את הפלומה העבה והצפופה בחזה של נרו. הפטמות שלו כאילו התחבאו מאחורי וילון השיער הכהה. נרו המשיך ליטול יוזמה, כאשר חש שהזין שלי מוכן לסיבוב נוסף, הוא שלף קונדום משונן. הבנתי שהבחור אוהב חריטה יסודית במערכת הניקוז שלו ומי כמוני מוכן להתפרע בתוכו.

הוא החליק לי את הקונדום מכיפת הזין למטה, תוך כך שהוא מעסה ומקשיח את הזין שלי. הוא כרע לתנוחת דוגי כשהחזה שלו נשען על המיטה וישבניו הסקסיים בטירוף זועקים כלפי מעלה וממתינים לכלי שלי. שיחקתי לנרו עם אצבעותיי בפתח הקסום, התכופפתי וליקקתי לו מסביב עם הלשון שלי ואז בבת אחת נעמדתי על רגליי ובכיפוף ברכיים חדרתי לחור שלו כשהביצים שלי מנגנות על העכוזים של נרו. כמה זמן לא טעמתי טעמו של ישבן כזה. הרגשתי כילד הטועם מעדן שזמן רב לא בא אל פיו. נרו ידע לגנוח בקולות מחרמנים שלא יכלו להותיר אותי אדיש. אחזתי בצלעותיו כשהגוף השחום שלו, מין צבע שוקולד מריר עדין, בוהק ומבריק באור המנורה. שרירי הישבן שלי החלו לעבוד במרץ, כבוכנות הנכנסות לעבודה, וזיינתי את הגבר היפה בפראות. נרו זעק, "אתה קורע אותי. אתה הורג אותי." אבל אני ממש לא הקשבתי לתלונותיו והמשכתי להתרוצץ בישבנו הקסום. נרו צעק.
"אנחנו הישראלים טובים בלהרוג." פלטתי באנגלית כשאני מתנשף בכבודות וממשיך לדפוק בעוצמה אדירה את ההודי השחום.
"כן, גם יגאל היה חייל שהרג ערבים." החזיר לי ובאמת חששתי שהוא עוד יחשוב שכל הישראלים קילרים שהורגים סתם להנאתם.
"אל תדאג לפני שאהרוג אותך אזיין אותך שלא תשכח זין ישראלי." צחקתי, ממשיך לפמפם אותו במרץ בישבן.
כנראה הקונדום המשונן גרם לשפשוף עצבני, מה גם שאני זיינתי אותו בלהט, במרץ, בפראות. הצעקות שלו רק חרמנו אותי יותר. "אל תגמור לי בישבן. רוצה שתגמור לי על הפנים!" התחנן והכין אותי למיקום ההשפרצה. הרגשתי שהביצים שלי עמוסות ועומדות לפרוץ כקיטור. שלפתי את הזין מישבנו וקרעתי מעליו את הגומי המשונן שעבר הרבה קילומטרז' בישבן השחום.
צעקתי לו "תסתובב" ובדיוק כשפיו הפתוח היה מול הזין שלי התחלתי להשפריץ לנרו לתוך הפה ועל הפנים. היה יפה כל כך לראות את הזרע הלבן בוהק על פניו השחומים. התנשקנו בינות לריכוזי השפיך.

סיבוב יניקה נוסף מבקבוק הוויסקי גרם לשנינו להירדם בעירום על המיטה שלי. כאשר התעוררתי בבוקר, נרו ישן כילד בפינת המיטה. מצץ אצבע ממש כילד קטנטן. היה כל כך מצחיק לראות גבר שעיר במערומיו כשאצבע תקועה בפיו. הזין הרפוי שלו, הבלתי נימול, נראה כנקניקיה. כיפת הזין נבלעה בתוך העורלה. מאוחר יותר הצטערתי שלא צילמתי אותו. נכנסתי למקלחת.
המים היו נעימים כל כך. שטפו ממני את הזיעה והשפיך שהספיק להתייבש. זמן קצר לאחר מכן הרגשתי את זיפי פניו של נרו מתחככות בירכי מאחור ולשונו מתחילה לטייל לי סביב חור הישבן. לא בא לי לזיין אבל לא התנגדתי למציצה טובה ולריקון האשכים לפני היציאה ליום הטיול הראשון.
"אוהב את הזין הענק שלך." החמיא לי כאשר החל למצוץ אותו עם כל איברי הפה. הוא כרע לפני, מצץ וליקק לי את הזין והביצים ומאחורי הישבנים תקע אצבעות בחור בתנועות של משגל. התחלתי לדפוק לנרו את הפה כשאני מתנועע עמוק לתוך הגרון שלו והוא גונח וצועק כל פעם שהעמקתי לחדור לגרונו. "הפעם אתה גומר לי בפה. אני רוצה קפה של בוקר." אמר ואני צחקתי.
"את הקפה תשיג בעצמך, אני אכניס לך את החלב." השבתי צוחק.
מילאתי לנרו את הגרון והפה במטעמי השפיך שלי. הוא בלע בשקיקה. בזמן שהתלבשתי הוא שכב על המיטה שלי ואונן. מידי פעם הייתי מתקרב אליו ונותן לו מציצה הגונה בזין. הוא רצה לגמור לי על הפנים, אבל דחפתי אותו למקלחת שיגמור שם. יכולתי לשמוע את השאגות שלו.
כאשר נפרדנו נרו נתן לי את מספר הטלפון שלו. הוא גם הותיר את מחצית בקבוק הוויסקי בחדרי. נפרד ממני ליד דלת החדר בנשיקה וחיבוק, "מתי שתרצה, רק תטלפן." חייך וחשף טור שיניים צחורות שכה בלטו בפנים השחומים והנאים שלו.

LEAVE YOUR COMMENT

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *