החלום שלי להיות כוכב בסרט גייז

0
0

יש דברים שיפה להם השתיקה. יש דברים שאין סיבה שלא לדבר עליהם. אחד מהם הוא על הנושא שבכותרת.

אם החלום שלכם הוא להשתתף בסרט גייז ואף להיות הכוכב שלו- כאן ועכשיו אתם על סף הגשמתו. סרט פורנו גייז עשוי לחשוף אתכם לאנשים בכל רחבי העולם. באמצעות חברת הפקה המתמחה בייצור ובהפצת סרטי גייז אתם מוזמנים לנסות את מזלכם ביצירה שעשויה לשנות לכם את התפיסה על אודות סרטים בכלל וסרטי גייז בפרט.

Main.img2

האתר הזה מיועד לאנשים שבמקום להסתיר את הנטייה המינית שלכם מקבלים במה וזרקורים לחשוף אותה ולהביאה לידי ביטוי. יכול להיות שאתם נמצאים במרחק קצר בלבד מחשיפה בינלאומית. גם לחולמים בקטן יכול להיפתח שער אל ההגשמה בגדול.

בפנייתכם אל האתר ובהגשת מועמדותכם לשחק בסרט גייז אתם לא מסכנים דבר ולא מסתכנים בדבר. הדבר היחיד שיש לכם להפסיד (עם יד על הלב- רבים מכם לא יצטערו על כך) הוא האנונימיות שלכם. אם אתם מחפשים את הדרך אל החשיפה, הפרסום, ההכרה ו- כן, בהחלט- גם אל העושר, הדרך הזאת יכולה להתחיל עבורכם כאן. אתם מוזמנים לעשות את הצעד הראשון

Main.img

החשיפה הראשונית שלכם יכולה להתחיל כבר כאן, כבר עכשיו. תשלחו תמונות למייל igay3650@gmail.com (תמונה של הפנים, תמונה של הישבן ותמונה של איבר המין בזקפה מלאה). כתבו פרטים על עצמכם: מקום מגורים, גיל, העדפות בסקס ( פאסיבי, אקטיבי, חריגים ועוד). תנו חופש גדול לדמיון, דרור להזיות. כתבו מדוע אתם חושבים כי אתם מתאימים להיות הכוכב הבא בסרט הגייז הבא.

אתם לא תסלחו לעצמכם אם לא תעזו להוציא לפועל את הרצון הכמוס שלכם לשחק בסרט גייז. אתם עלולים להצטער למשך שנים אם תתנו לחשש או לספקות להחליט בשבילכם ולהשאיר אתכם במקום שתמיד- אם לא תנסו- יצרוב וייסר אתכם בתחושת ההחמצה.

אין סיבה כי החלום להיות כוכב בסרט גייז יהיה חלום באספמיה, כאשר מוצעת לכם כאן הזדמנות נהדרת לממש אותו.
מי שיימצא מתאים יוזמן לאודישן באזור תל אביב. מה יש לכם להפסיד?
מחפשים הזדמנות? מצאתם!

מי אמר שהחיים הם לא סרט? הם סרט. פורנוגרפי. כאן ועכשיו מוצעת וניתנת לכם הזדמנות לא רק לצפות בסרט כזה אלא להשתתף בו ולהיות הכוכב הראשי בו. אם גם בכם דולק ניצוץ או בוערת אש להיות שחקנים בסרט פורנוגרפי גייז- אתם מוזמנים לשתף אותנו בבעירה שלכם. אולי גם אנחנו נידלק.

חלום שהופך למציאות
אתם לא צריכים לספר סיפור. אתם הסיפור. את הצופים בסרט שבו אתם אמורים לככב לא מעניינות הדעות וההשקפות שלכם. מעניין- מגרה, מעורר תשוקה ומלהיט יצרים – המראה שלכם, גופכם העירום, הביצועים שלכם במיטה ומחוץ לה, היכולת לגרות ולהסעיר. סרט גייז מאפשר לכם להפוך חלום למציאות. המרחק בין החלום למימושו עשוי להיות קצר ומהיר יותר מכפי שאתם משערים.

Main.img1

אני שמח לפתוח בפניכם, גייז יקרים, שער לסיכוי ולתקווה להפוך לכוכבי מסך, גדול ו/או קטן, בסרטי גייז ייחודיים. חברת ההפקות "הבחורים של ישראל" מתמחה בהפקת סרטי גייז ומחפשת את מי שאולי יהיה "הדבר הבא". אם יש לכם נתוני פתיחה מרשימים וגם אתם לא בטוחים בכך- שלחנו עלינו תמונות ופרטים עליכם.

חיים בהכחשה ובהסתר עלולים להיות קשים ומרים. לעומתם- חיים עם קבלה עצמית והשלמה עם מי שאתם יכולה להיות בסיס לקריירה מזהירה, לפרסום ולכסף גדול. האתר שלנו מאפשר לכם לבחור בחיים הפתוחים והגלויים שבשורה התחתונה עשויים להיות גם מלאים ומאושרים יותר.

רוצה להגשים את החלום ? תכנס לאתר הבחורים של ישראל בכתובת :igay365.co.il

LEAVE YOUR COMMENT

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *