Home סיפורים אישיים הזין הגדול של ג'קי / זכות העמידה
הזין הגדול של ג'קי   / זכות העמידה

הזין הגדול של ג'קי / זכות העמידה

0
0

הזין הגדול של ג'קי / מאת זכות העמידה

נגעתי לג'קי בזין המשתלשל שלו. הזין הלך והעצים בתוך כף ידי. היה זה כאילו ג'קי ניפח בלון מוארך. הזין שלו האדיר, צמח למימדים בלתי סבירים. עבה כקישוא גדול וארוך, ארוך כצינור בלתי נגמר. שיחררתי את היד והזין של ג'קי קפץ לדום מתוח. מעט בזוית עולה. התפלאתי איך הוא מצליח להעמיד ועוד להרים כלפי מעלה את גוש הבשר הנוקשה העוצמתי כל כך.

ג'קי הוא אחד מעובדי המטבח בבסיס. חייל. הוא לא בחור מעניין במיוחד, אפילו די טיפש, אבל יש לו גוף נהדר, עם חזה חלק ובו שתי פיטמות זועקות. שיער הערווה שלו די צנוע אם כי דווקא בתי השחי שלו מאוד שעירים בשיער סמיך ושחור כפחם. הביצים שלו די גדולות ושעירות מעט, אבל גולת הכותרת של ג'קי היא הזין האדיר שלו. יואב אומר שהוא מדד לג'קי בעצמו והסרגל הראה 24 ס"מ של זין אדיר. חושב שאין חייל בבסיס שלא הגיע אי פעם למקלחת לצפות בזין של ג'קי. גם כאשר הזין היה רפוי, הוא השתלשל מטה בגודל מרשים ביותר. אני זוכר שבאחת הפעמים הגיעו אפילו שני קצינים לצפות במחזה שלא מן העולם הזה.

אני הייתי מגיע, עם עוד כמה חיילים, להתקלח "במקלחת של ג'קי", כך מכל מקום קראנו לה. בזמן המקלחת של כולנו, הלכו צחוקים ובדיחות אודות הכלי העצום של ג'קי ואני חושב שהוא הרגיש די נוח בכך שהוא כוכב, סלב, ובמיוחד שיש לו מה שכולנו היינו רוצים. לפעמים הוא היה משפשף, מנער את הכלי שלו ומעמיד אותו כאילו לתצוגה והחיילים סביבו היו מאוננים בכלי הזין הקטנים והבינוניים של כל אחד ואחד, לפי מתנת האל שקיבל. ניר היה מוביל הבדיחות "תגיד ג'קי באוטובוס אתה משלם כרטיס נוסף עבור הכלי ?" או " אפשר להחליף את כיפת ברזל בזין שלך. כל השפרצה תוריד גראד" או "אנ'לא מבין למה תקעו אותך במטבח כשאתה יכול להחליף סוללה של תותחים" ועוד כהנה וכהנה. לעתים רחוקות ג'קי היה מענג אותנו באוננות והיה משפריץ סילוני שפיך אדירים שזכו למחיאות כפיים.

זה היה יומיים לפני פסח. ידעתי כבר שאני נשאר תורן בבסיס בליל הסדר. יום לפני כן מרבית החיילים כבר נסעו הביתה . אני סיימתי את המשימות שלי קרוב לחצות והלכתי להתקלח במקלחת של ג'קי. דקות אחדות לאחר שהתפשטתי ונכנסתי למים הנעימים ג'קי הופיע. הסתבר שגם הוא נשאר תורן מטבח בחג. הוא היה במכנס קצר, טישירט וכפכפים, התפשט ונכנס בעמדת המקלחת לידי. לא החלפנו מילים אלא רק חיוכי נימוס כאילו 'אהלן' . היינו רק שנינו במקלחת . זמן קצר לאחר מכן התקרבתי אל ג'קי.

נגעתי לג'קי בזין המשתלשל שלו. הזין הלך והעצים בתוך כף ידי. היה זה כאילו ג'קי ניפח בלון מוארך. הזין שלו האדיר, צמח למימדים בלתי סבירים. עבה כקישוא גדול וארוך, ארוך כצינור בלתי נגמר. שיחררתי את היד והזין של ג'קי קפץ לדום מתוח. מעט בזוית עולה. התפלאתי איך הוא מצליח להעמיד ועוד להרים כלפי מעלה את גוש הבשר הנוקשה העוצמתי כל כך.

"אני יודע שאתה הומו" זרקתי לו.

ג'קי הביט בי במבט רציני ומאיים. לרגע חששתי שיכה או ינסה לחנוק אותי. הוא היה גדול ממני לא רק בזין אלא גם במימדי הגוף שלו.

"אני דומיני" הפליא אותי בתשובה, לאחר שציפיתי לסנוקרת.

אני לא בארון אבל לא ידעתי אם ג'קי יודע שאני הומו. תמיד חלמתי לשכב איתו ולא היה לי ברור בוודאות אם יש סיכוי. תשובתו עכשיו הפיחה בי תקווה. יש סיכוי, אם רק אנווט את ההפלגה נכון.

"יש" צעקתי "ידעתי" משכתי לו חזק בזין בעוד שלי מתחיל לעמוד.

הזין הזקור שלי ליד הכלי של ג'קי נראה כננס. כולו 17 ס"מ וממש לא עבה ליד התותח העוצמתי . נעשיתי חרמן. רציתי להעביר את הלילה במיטה שלי או של ג'קי, ממש לא היה איכפת לי, אבל ביחד איתו. התכופפתי על הברכיים, אחזתי בכלי שלו, בעוד מי המקלחת זורמים בחמימות מעל, הכנסתי את הכיפה הגדולה, הסגולה, היפה לתוך הפה שלי ובעוד אצבעותי החלו לרקד לו על הביצים השעירות מעט, התחלתי לינוק ולימצוץ לו את הזין.

ג'קי ממש לא התנגד. הוא זרם איתי והתחיל לדפוק לי את הגרון עם הכלי הענק שלו. העובי הבלתי נתפס פתח את השפתיים שלי למימדים עצומים והתחלתי להרגיש כאב בזוויות הפה. הוא דחף את הזין בעוצמה עמוק לתוך הגרון שלי ובכל פעם שהכניס אותו עמוק הרגשתי מין מחנק שהשתחרר רק בפעולת הנסיגה. הקצב הלך וגבר . שמעתי את ג'קי גונח מעל ועם כף הרגל שלו החל לשחק לי בזין ובביצים שלי. הייתי כבר מוכן לכך שג'קי ימלא את הגרון שלי בליטר של שפיך, אבל הוא חשב ליגמור באופן אחר לגמרי.

לפתע ג'קי שלף את הזין מהפה שלי, שיפשף אותו על הלחיים שלי במין סטירות זין, אחז בשיער הראש שלי ומשך אותי כלפי מעלה למצב של עמידה. כל כך קיוויתי שהפעולה הבאה תהיה נשיקה צרפתית רטובה ולוהטת, אבל ג'קי לא פעל לפי הסנריו שלי.

הוא סובב אותי עם הפנים אל קיר המקלחת, פשק את הרגליים שלי, הכניס כמה אצבעות לחור הישבן שלי ומיד לאחר מכן, ללא כל יחס, ללא טיפול רימינג מענג, הביא את כיפת הזין שלו לחור שלי והתחיל לפרוץ פנימה. הזין סרב להכנס. עוצמה כזו של זין טרם חדרה אלי. אבל למרות הקשיחות גם הזין וגם פתח המינהרה גמישים והוא התעקש ודחף עוד ועוד ושוב ושוב, מבלי לוותר, והשחיל את הזין הענק שלו לתוכי כשהוא ממש קורע אותי.

אני גנחתי. אפילו צעקתי מכאבי קריעת הישבן, אם כי היה בכאב משהו גם מענג.

"רצית הומו. קיבלת הומו, יה מזדיין" פלט בזמן שדפק את הישבן שלי.

האמת, ממש לא דמיינתי את הארוע כפי שהתנהל, אבל זה מחיר התשוקה לזין של ג'קי, הינחתי. הוא הרים את שתי ידיו כלפי מעלה ופרש את כפות ידיו על הקיר, מעל. בית השחי השעיר שלו, מריח משמפו, היה תקוע מול הפרצוף שלי, אמנם מהצד, ויחד עם תנועות המישגל בישבני חירמנו אותי בטירוף. הזין שלי עמד ומעצמו החל להשפריץ זרע עסיסי על קיר המקלחת ממול.

"אני גומר ג'קי" צעקתי בקול, מה שגרם לו רק להגביר את קצב המישגל.

ג'קי התפרע בישבני, אחז במתניים שלי, בחזה שלי, בכתפיים ודחף עוד ועוד עמוק יותר ויותר עד ששמעתי פרץ של אוויר יוצא מפיו ביחד עם זרם עז של שפיך שמילא את ישבני.

הוא אמנם חיבק אותי מאחור בזמן שרטט, אבל לנשיקה לה ציפיתי, לא זכיתי.

היתה שתיקה ארוכה בזמן ששנינו התנגבנו והתלבשנו.

"חג שמח לך" זרק לעברי כשיצא לפני מהמקלחת.

ליל הסדר בבסיס היה אמנם עם מיעוט משתתפים אבל היה חגיגי ומאוד שונה מאלה אשר נחוגו במשפחה שלנו. פעם ראשונה שאני חוגג את ערב פסח ללא המשפחה.

למרות שהישבן די כאב במשך היום מהזיון הלא שיגרתי, רציתי בג'קי.

במשך הסדר הוא עבד די קשה בהגשת המנות והפינוי, עם עוד חיילים אחדים. העינים שלי לא הפסיקו לטייל אחריו, שעה שפסע הלוך ושוב בין השולחנות בחדר האוכל, בעיקר בשעת הארוחה. באחת לאחר חצות באתי למטבח. הוא וחייל נוסף היו בשלבי סיום של קיפול העריכה. הוא לא הופתע לראות אותי.

"היי הומו" קיבל אותי בחיוך רחב.

"היי" החזרתי.

"איך ?" שאל.

"מה איך ?" לא ירדתי לסוף דעתו.

"איך הישבן ?" כמעט לחש לי באוזן.

"המממ כואב, אבל רוצה סיבוב נוסף" עניתי ברצינות.

"וואללה ?" שאל ואני רק הינהנתי בראש לחיוב.

הוא צבט לי בישבן.

"עוד חצי שעה במקלחת" אמר.

"במקלחת של ג'קי ?" שאלתי.

הפעם הוא הנהן לחיוב.

עברתי בחדר שלי. אספתי את כלי הרחצה. התפשטתי מהמדים. לבשתי תחתונים סקסיים לגייז עם פתח בישבן. כאלה שמרכזים את החבילה מקדימה ומבליטים אותה ומשאירים חור מאחור לקליטת הזין של הפרטנר. רק במקרים נדירים הייתי לובש את התחתונים האלה. מעל התחתון לבשתי בגדים קלילים וצעדתי באיטיות למקלחת של ג'קי, חסר סבלנות ומייחל לזין האדיר שלו.

התיישבתי על הספסל והמתנתי. המחשבות הציפו אותי. עצמתי עיניים . דימיתי שהזין של ג'קי מפלח לי את החור בתנועות נמרצות. הרגשתי גרוי בישבן. הזין נעמד לי. התקשה למצוא מקום בתחתונים הלוחצים. נתתי לו דרור שייצא מהצד. רציתי לאונן אבל חששתי שאאבד את החוויה עם ג'קי. הזמן חלף. ג'קי לא הופיע. הצצתי בנייד שלי. חלפו כבר 40 דקות. אפילו לא היה לי מספר הנייד שלו. חושב שנרדמתי.

לפתע הרגשתי מכות על הפנים. פקחתי עיניים. היה זה הזין הענק של ג'קי שהכה על פני. על לחי ימין ואחר כך על השמאלית. שיער הערווה השחור בלט מול עיני שנפקחו. הרמתי עיניים. ג'קי עמד מולי, עירום, כשהזין האדיר שלו מנסה לעורר אותי.

"קום הומו" אמר "אני זקוק למקלחת יותר מכל" יכולתי להריח את ריח המטבח עולה מגופו.

ג'קי נכנס תחת מי המקלחת. אני לא הייתי זקוק ממש למקלחת. התקלחתי הערב, לפני הסדר. באתי לכאן רק בשביל להנות מהזין של ג'קי.

ישבתי על הספסל נהנה מהגוף הסקסי של הטבח.

הוא הסתבן. אהבתי כשהרים את ידיו וגילה את בתי השחי השעירים מאוד שלו בשיער שחור וסמיך. גם שיער הערווה היה שחור כפחם, אם כי גופו היה די חלק. מידי פעם מילא את האזורים הכהים משיער בקצף לבן וסמיך. הזין שלו שהיה חצי רפוי השתלשל כצינור ומי המקלחת שזרמו לאורכו יצרו דימוי כאילו הזין שלו מוציא מים כצינור גינה.

"לא מצטרף ?" שאל אותי.

"אולי נלך לחדר שלי ? " היצעתי "אני לבד. כולם נסעו" ניסיתי לשכנע אותו.

"אף אחד לא ייכנס ?" חשש.

"תאמין לי שבחדר יותר בטוח מאשר כאן" ניסיתי.

אמנם זיון במקלחת הוא חוויה בפני עצמה ועוד זיון של ג'קי. אבל עדיף במיטה. בשכיבה, כאשר גם אני אוכל להיות פעיל.

"יש לך חברה ג'קי ?" שאלתי.

"היו שתיים, אבל שתיהן ברחו " השיב.

"וואללה. נבהלו מהזין ? " שאלתי בגיחוך.

"בינגו" השיב.

"אתה צוחק עלי" החזרתי.

"ממש לא. עם שתיהן היה נחמד עד שנכנסנו למיטה" אמר.

"ברחו ?" ציחקקתי.

"הראשונה לא הסכימה שאזיין אותה ויותר לא נפגשנו" אמר.

"והשניה ?" הסתקרנתי.

"הסכימה פעם אחת שאדפוק אותה. אבל אמרה שאני קורע אותה וגם היא נעלמה. הבת זונה"

"אני יכול להבין אותה" צחקתי.

"יא בן זונה. אתה איתי או נגדי ?"

"אני עם הזין של ג'קי" החזרתי בצחוק והוא נופף מולי את הצינור הענק שלו. "למרות שקרעת לי את התחת חזרתי".

ג'קי סיים להתקלח. סגר את המים. אני אחזתי במגבת שלו והתחלתי לנגב אותו כשאני מתעכב במיוחד על הבטן התחתונה.

"אתה מעמיד לי" התלונן.

"אני מכין אותו" החזרתי.

הזין הענק של ג'קי קפץ לדום. לרגע חשבתי למצוץ לו, אבל חששתי שזה יגרום לכך שניתקע כאן במקלחת.

"יאללה תתלבש" ציוויתי.

ג'קי ויתר על התחתונים שהביא. לבש רק מכנס קצר, זרק על כתפיו את המגבת, הכניס רגליו לכפכפים.

"בוא" אמר,

נטלנו איש איש את ציודו וצעדנו לעבר המגורים, לחדר שלי.

בחדר שלפתי שוקולד מהארון.

"זה כשר לפסח ?" שאל.

"זה טעים" השבתי.

ג'קי נטל מהשוקולד. הוא נשכב בגבו על המיטה. היה לבוש במכנס הקצר.

הורדתי את חולצת הטי שלבשתי ואת המכנסיים ונותרתי בתחתונים הסקסיים. הסתובבתי כך שג'קי לא יוכל להתעלם מהתחתונים הסקסיים שלי.

"מה זה ?" צחק.

"תחתוני דפוק אותי" התכופפתי כשאני מראה לו את חור הישבן שבלט מהתחתון.

"אתם ההומואים תהרגו אותי" צחק.

עליתי על המיטה אוחז בידי קונדום. נשכבתי ב- 69 מול החבילה של ג'קי כשהישבן בפתוח שלי הבולט מתוך התחתון הסקסי מול פרצופו. התכופפתי אל הזין שלו, אחזתי בו והתחלתי לימצוץ לו. הוא גנח. שיחק עם אצבעותיו בחור הישבן שלי אבל לא השחיל לשון לתוכו. גנחתי בקול, בעיקר על מנת לחרמן אותו.

כאשר הזין שלו עמד לתלפיות כעמוד ענק המתרומם אל על, עם כיפה סגולה, ענקית ולוהטת, הוצאתי קונדום שגילגלתי במורד הזין, התרוממתי עם התחתון הסקסי ודרך החור באזור הישבן ירדתי עם חור הישבן שלי אל הזין הזקור של ג'קי ובתנועות מישגל, למעלה ומטה, התחלתי להחליק את הזין הענק אל תוך החור שלי.

עליתי וירדתי על הזין האדיר. העמקתי עד קצה הזין. הרגשתי כאילו הזין יוצא לי מהגרון. זה כאב אבל גרם גם עונג רב. ג'קי דחף עם הישבן שלו מלמטה.

הייתי ממולו. פני מול פניו. הזין שלי עמד. מפעם לפעם הוא שלח אצבעות וצבט לי את כיפת הזין.

"תרים ידייים סביב העורף" ביקשתי, רוצה להתחרמן מיערות העד שבבתי השחי שלו.

הוא נענה.

עליתי וירדתי לג'קי על הזין בעוד אחת מידי משפשפת את הזין שלי.

"נראה אותך יורה לפרצוף שלי" איתגר אותי.

"עדיף שתירה קודם לתוך הישבן שלי" החזרתי לו והמשכתי לרוץ, מעלה מטה, על הזין של ג'קי.

מפעם לפעם שלחתי יד מנסה להגיע לאשכים שלו ולעורר אותם להטיס את הזרעונים אל הטיל. הרגשתי שאני מלטף לו את שיער הביצים. הוא ציחקק ממגע ידי. הבנתי שאני קולע בנגיעות שלי, מה שיגרום לו ליגמור מהר.

כל העת הבטתי ביערות העד ובעיניים של ג'קי, במין חיוך קטנטנן, בעוד ידי רצה על הזין שלי, בכיוון השפרצה לפרצופו של ג'קי.

ג'קי היה גבוה ממני. גוף נאה. שרירי. חזה נאה, חלק, עם פטמות כהות, רחבות ומגניבות. מעט שיער שחור ירד לו מהטבור אל המיפשעה, כאן התאחד ליער השיער השחור. השפתיים שלו די בשרניות. עיניים שחורות, כהות, גדולות עם ריסים ארוכים ויפים. חיוך קסום שחשף טורי שיניים צחורות.

שיפשפתי חזק, לא מסיר עיני מהעיניים הגדולות, היפות של ג'קי.

"אני גומר" צעקתי לעברו ומהזין שלי נורה צרור שפיך שפגע לו באזור העיניים והפנים.

הוא ניגב את השפיך שלי בסדין. אפילו לא ביקש מגבת.

אחר הוא קם, סובב אותי לעמדת דוגי, פתח לי את העכוזים לרווחה, השחיל את הזין העבה לתוכי והתחיל לדפוק אותי בפראות עד שהרגשתי את מסע הזרעונים במעופם בתוך הזין שלו שבישבני שהתעצם בעת הגמירה.

הוא הסיר את הקונדום המלא וסחט את תוכנו על פרצופי. אחר ניגב, שוב בסדין שלי, את הזין, הפנה אלי את גבו ותוך דקות מעטות נרדם במיטתי.

בבקר ג'קי התעורר במיטה שלי.

"נרדמתי כאן" אמר.

"נו, היית הרוג אחרי כל העבודה בליל הסדר" ניסיתי להסביר.

הוא הלך להשתין. כשחזר הייתי בטוח שיפרוש. הוא המתין עד שאשוב מההשתנה. שכבנו יחד עירומים.

ג'קי התחיל לשחק לי בזין ולעורר אותו. לפתע כרע ממולו והתחיל לימצוץ לי.

"תזיין אותי ?" שאל , ביקש.

"מהההההההההה ?" לא האמנתי למשמע אזני.

LEAVE YOUR COMMENT

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *