Home סיפורים אישיים הזיון שלי בבסיס משמר הגבול
הזיון שלי בבסיס משמר הגבול

הזיון שלי בבסיס משמר הגבול

0
0

שמי אלון. לפני זמן לא רב השתחררתי משירות צבאי, הייתי חובש בחיל הרפואה. מזה מספר חודשים אני שורץ בדירת ההורים, אי שם בעיר קטנה בצפון הארץ, די משתעמם וממלצר על מנת להעביר את הזמן ולחסוך מעט, ובעיקר חולם על מעבר לתל – אביב, ללמוד משחק ולגור סופסוף בעיר ללא הפסקה. אני דו-מיני, בארון, ועדיין מתלבט באשר לזהות המינית שלי. אני יוצא עם בחורות. היו לי גם חברות אחדות ואנחנו גם שוכבים, אבל מפעם לפעם מתרועע עם בחורים למשחקי מין. במסגרת עבודת המלצרות שלי, יוצא לי להכיר בחורות ולעתים הניצוצות יוצרים מפגש שלרוב מסתיים בשעמום או מכסימום בסטוץ חד פעמי, שגם הוא לא תמיד שווה במיוחד.
ההיכרות המינית שלי עם בנים החלה בחטיבה. היה לי חבר בכיתה שבאופן מקרי הגענו למשחקי בולבולים שהביאו תוך זמן קצר למפגשים שבועיים של מציצות הדדיות. זה היה בכיתה ט', למיטב זכרוני, באחד משיעורי הספורט רני ישב מולי באולם הספורט וכל החבילה שלי ברחה לי מהתחתונים והזין שלי עמד. רני הביט כמהופנט בחבילה שלי ובמיוחד בזין, קשה היה לו להסתיר את הזין שפרץ אצלו במכנס הספורט. הזין שלו נראה ענקי, לפחות בהשוואה לזין שלי. לאחר השיעור הוא חיפש את קירבתי ושאל אם בא לי שנמצוץ זה לזה. תחילה הייתי בהלם. גם במבוכה רבה. אבל רני היה נורא חתיך ונורא בא לי לגעת לו בזין, במיוחד אחרי שראיתי אותו עומד. הלכנו לאיזה מקום בתחום בית הספר שרני הכיר, שנינו היינו לבושים בבגדי ספורט. במכנסיים קצרים. רני מיהר להפשיל את המכנסיים. הזין שלו היה חצי עומד הוא שפשף מעט. "רוצה להתחיל?" שאל. הסתכלתי כמהופנט על הזין היפה והארוך של רני, על שק האשכים החלק שהיה משוך למטה ועל תלולית שיער הערווה השחור בשיפולי הבטן. הושטתי את כף היד ובדחילו ורחימו חבקתי לו את הזין בכף ידי והוא השמיע אנחה "אוחחחח" שנורא חרמנה אותי. התחלתי לשפשף לו. הזין קפץ לדום מתוח. "יאללה אלון, תמצוץ" הורה לי. ירדתי על הברכיים. הסנפתי את המפשעה שלו עמוק לנחיריי והכנסתי את כיפת הזין הסגולה שלו בין שפתיי. "אוחחחח. זה טוב" עודד אותי.


הזין של רני היה מלוח מהזיעה שנטפה במהלך שיעור הספורט, אבל היה לי מאוד טעים ומיוחד. הריח שעלה מהמפשעה שלו, ריח של עור מזיע משולב במעט ריח שתן ושפיך, ממש גירה אותי. התחלתי ללקק לו עם לשוני את הכיפה ולמצוץ לו אותה בין שפתיי והוא כל הזמן גנח ונאנח. "תשחק לי בביצים, אלון" הורה לי ואני לחצתי לו די בחוזקה את שק האשכים. "איי" צעק והפליק לי סטירה קלה על פניי "בעדינות טמבל. אלה ביצים." פרצתי בצחוק, כאילו הוצאתי שתי ביצים מהמקרר שלא בעדינות. עידנתי את האחיזה ועברתי ללקק את הביצים. הוא המשיך לגנוח והכה בפניי עם מוט הזין הקשיח שלו. הצליף בי שוב ושוב ואני התחרמנתי יותר ויותר. יד אחת שלי השחלתי לתחתון ושפשפתי את הכלי שלי שנעמד. רני גמר כעבור דקות ומילא את הפרצוף שלי בשפיך שלו שזרם על פניי, על שפתיי, לתוך פי והמשיך לגלוש על מכנס הספורט שלי. "בנזונה" פלטתי למרות שדי נהניתי ללקק את השפיך שלו. "עכשיו תורך" קבע. הפעם הוא כרע על ברכיו ואני הכנסתי את הזין הרעב שלי לתוך פיו. "טובבבבבב" משכתי, נהנה ממגע השפתיים. לראשונה בחיי הזין שלי נהנה ממגע של אחר. הוא ליקק לי את הזין, את הכיפה, את האשכים שלי וביקש שאדפוק לו חזק את הפה ואני התחלתי בתנועות של קדימה ואחורה, כשרני דחף אצבע לחור הישבן שלי והחזיר לי בדפיקת אצבע בישבן. הרגשתי בשמיים. חוויית זיון השפתיים והגרון של רני הזכירה לי סרטי פורנו, אליהם הצצתי מפעם לפעם במחשב שלי כשאני מאונן, אבל התחושה הייתה פי מאה נעימה יותר מתחושת האצבעות שלי. רק האצבעות שלי. גמרתי לרני בתוך הפה כשאני משחרר שאגה "אני גומר" והוא תפס בזין שלי בחוזקה במציצת שפתיים ולא נתן לי לצאת, כך שממש מילאתי לו את הגרון. הוא נחנק מעט אך גם צחק ובלע את מלוא השפיך שלי. "איך?" שאל אותי כשהוא מניח יד על כתפי כשיצאנו מהמקום. "מעולה" חייכתי אליו.
מפגשי המציצות עם רני, חזרו על עצמם כמעט בכל יום שישי לאחר תום יום הלימודים שהסתיימו בשיעור הספורט המזיע, אך נוטף ההורמונים. מידי פעם שיכללנו את הביצועים ובעיקר אהבתי כשמצאנו התאמה בתנוחת 69 ובמקביל עינגנו זה לזה את הזין, הביצים וחור הישבן. נורא בא לי על רני. נורא רציתי לזיין אותו, אבל לא העזתי להציע. שמעתי אותו לא פעם מקלל מישהו "יה חתיכת הומו מזדיין" ודי חששתי מהתגובה הצפויה, אם אציע שנעבור לפסים של זיון. בשישי אחד רני הבריז לי. המתנתי לו כרבע שעה ומשלא בא הסתלקתי. ביום ראשון התלוננתי בפניו. הוא הסביר לי שיש לו עכשיו חברה והוא מנסה להשכיב אותה וחושש שהמפגשים בינינו יחלישו את התשוקה שלו. כך זה הסתיים לפתע.
מפעם לפעם התרועעתי עם בנים, פה ושם גם עם בנות, גם לסקס. משך כשלש שנים, גם חלק מתקופת השירות הצבאי, היה לי חבר יזיז שהיינו נפגשים בעיקר בסופי שבוע ואני אהבתי לקרוע לו את הישבן. היינו חברים טובים. לא רק לסקס. יצאנו יחד לבלות והתרועענו די הרבה. אבל גם קשר זה הסתיים כאשר הוא התחרפן וירד מהפסים.
מצאתי נחמה במפגשי סקס, פה ושם, עם בחורים אחרים או עם בנות שהכרתי.
בשירות הצבאי לא היה לי סקס עם חיילים אחרים, אף כי שרתו עמי כמה חתיכים שווים ומעטים אפילו היו הומואים מוצהרים. ככל הנראה, הרצון שלי להישאר בארון מנע ממני את הקרבה אליהם. באחד השבועות, בעת השירות ,לקחו חיילים מהמרפאה בה שירתי לעשות אבט"ש בבסיסים שונים. לי יצא להיות בבסיס משמר הגבול אי שם. עימי שמר תומר, גם הוא מהמרפאה שלנו. משמרות השמירה היו ארוכות ומתישות. תומר ואני היינו מתחלפים כאשר אחד היה שומר בפילבוקס והשני על גג המבנה הסמוך. השעמום בעת השמירות, משימה שלא היינו רגילים אליה כמעט מאז הטירונות, די הרג אותנו. נזכרתי שאחד החובשים בבסיס , שהיה הומו מוצהר, סיפר פעם שראה את תומר במסיבת גייז. מלבד זאת לא ראיתי סימנים לכך שתומר אכן גיי. עתה, באחת השמירות, כאשר מצד אחד השעמום אכל אותי ומן הצד האחר הייתי די חרמן, החלטתי לנסות את תומר ולבדוק אם יכול לצאת משהו מיני בינינו.
הביאו אלינו לעמדה את ארוחת הצהריים ברכב. כיוון שאני הייתי בעמדה הנמוכה הותירו אצלי גם את המנה שיועדה לתומר. קראתי לו שירד לקחת את האוכל. שנינו היינו בלבוש צבאי מלא. בגדי ב' (עבודה), עם אפודים ונשק. תומר ירד. הצעתי לו שיישאר לאכול איתי. "ומה אם יבואו לבדיקת שמירה?" חשש.
"בחייך, כרגע הביאו את האוכל. הסיכוי שכבר יבואו קלוש. מה גם שאתה תמיד יכול להגיד שעכשיו ירדת." הוא השתכנע ואכלנו יחד. הבטתי בו כל זמן הארוחה. הוא עמד ממולי, נשען על הקיר. מפעם לפעם העברתי יד על המפשעה שלי. הוא עקב אחריי. "מה אתה מגרבץ כל הזמן?" שאל לפתע, אחרי שתיקה ארוכה.
"לא מגרבץ. סתם חרמן. יודע כמה זמן לא זיינתי?" אמרתי ותקעתי מבטים בעיניו. הוא לא ענה, אבל ראיתי שהעיניים שלו מתרוצצות. פתחתי את המכנסים שלי וגיליתי את התחתונים. משכתי אותם מטה. שיער הערווה שלי נגלה. תומר הביט. עיניו עברו בסקרנות מפניי אל המפשעה. היו לו עיניים יפות. ירוקות עם ריסים מאוד ארוכים. אני זוכר שבבסיס שלנו פגשתי אותו כמה פעמים בלבוש מינימאלי. היה לו גוף חטוב ומעוצב. הוא היה גולש גלים חצי מקצועי. גר בכפר ויתקין , ליד מכמורת, ובנערותו, לדבריו, היה מבלה הרבה יותר שעות בים מאשר בבית הספר. החיטוב שלו לא היה כשל מתאמן בחדר כושר, אלא קצת שונה. במיוחד היו לי ישבנים מוצקים, בולטים, מחודדים ובולטים. בהחלט ישבנים מזמינים.
שלפתי את הזין שלי מחוץ לתחתון. הזין היה חצי עומד. תומר הביט בי. בלע את הרוק. יכולתי לראות שהזין שלו מפלס את הדרך לקראת הצדעה, כך במתווה המכנס. הושטתי יד ונגעתי לו במפשעה. "אני רואה שגם אתה חרמן" חייכתי. הוא לא התנגד. הפעם אחזתי לו בזין, דרך המכנס, בעוצמה רבה יותר. "אחחח" פלט. התקרבתי עם הזין שלי והעברתי אותו על מכנסיו. מעט מהנוזל שנפלט לי מהזין הותיר פס רטוב דקיק על המכנס שלו. ראיתי שהוא פותח את המכנסיים שלו. הבנתי שאנחנו מתקדמים. קיוויתי שזה יהיה הרבה מעבר לאוננות של זה מול זה. גם הוא הוריד מעט את התחתון. שיער שחור כפחם, סמיך, בצבץ עם שביל שנראה עולה כלפי מעלה. הוא הוציא את הזין שמיד הזדקר. היה לו זין נהדר. ארוך משלי ובעיקר מאוד עבה. כיפה ענקית. מראה הזין שלו גרם לכלי שלי להתמתח מלוא קומתו. קומה קטנה מזו של תומר, אבל הזין שלי היה רעב.
לפתע אחז בי קצת חשש, שמא יתפסו אותנו בזמן שמירה ובתנוחה מאוד לא מקובלת. הצצתי מבעד החרכים והבנתי שחוץ מתומר וממני איש לא 'משתין בכיוון שלנו'. החלטתי לא לעצור- לזרום. התכופפתי מטה, כך עם האפוד שלחץ על איברי, תפסתי בידי את הזין של תומר והתחלתי למצוץ לו את הכיפה הענקית. "אוחחחחחחח" גנח. משכתי בשתי ידיי את המכנסיים והתחתונים כלפי מטה ונגעתי לתומר בעדינות באשכים הגדולים. מאז לחיצת האשכים של רני, אז בחטיבה, למדתי להתייחס לביצים בכבוד יתר. תומר גנח. ליטפתי לו את הביצים ועוררתי אותן. ידי גלשה לאחור אל עבר הישבנים שלו. נגעתי לו בקדמת חור הישבן והוא גנח בעוצמה. 'תומר הוא גיי', חשבתי. 'סטרייט לא היה נותן לי בקלות לגלוש לחור ישבנו' הייתי בטוח. חזרתי למצוץ לו. ינקתי לו את כיפת הזין כשאני משחק בין האשכים לבין חור הישבן. דחפתי לו אצבע לתוך החור והתחלתי לדפוק לו את החור עם האצבע. הוא החל להתנועע בתוך הפה שלי עם הזין העבה והקשוח. אחזתי עם שתי כפות ידיי בישבנים המוצקים שלו. אותם ישבנים שכל כך נהניתי לצפות בהם ולפנטז עליהם. עתה הם כל כך קרובים אליי. במגע ידיי. בזמן שהוא החל לדפוק לי את הפה עם הכלי העצמתי שלו, יכולתי להרגיש את שרירי העכוזים עולים ויורדים בקצב. נורא רציתי ללקק לו את הישבנים, להכניס את הלשון שלי עמוק פנימה, להכין את הדרך לזיון הישבן של תומר. "אני חושב שתגמור טוב יותר ברימינג" הצעתי לו כשאני משחרר את הזין הרעבתן שלו מבין שפתיי. הוא נענה לאתגר. הסתובב והיפנה אלי את הישבנים המקסימים שלו. "איזה תחת נפלא" שיבחתי אותו והחלקתי את ידי על העכוזים, תוך טפיחת סטירות קלות עליהם. פשקתי לתומר את העכוזים, קירבתי את הפנים שלי עמוק לתוך הישבן. עלה משם ריח מעורב שהזכיר לי את הריח שחשתי לראשונה כשמצצתי לרני, לראשונה בחיי. הלשון שלי התקשתה להגיע לנקודת העינוג בגלל הישבנים הבולטים של תומר, אבל לא ויתרתי. מצאתי את הנקודה והתחלתי ללקק לו בעוצמה, בעונג, במלוא התשוקה. יד אחת שלי נשלחה קדימה, אחזה בזין הזקור שלו, כאן פגשתי את היד של תומר, ושתי הידיים, שלו ושלי, החלו להתרוצץ לאורך הזין שלו כשאני ממשיך ללקק לו את הישבן, לירוק לתוכו ושוב ללקק . "אני גומררררררר " הוא צעק ומילא את קיר הפילבוקס בכמויות אדירות של שפיך שזרם במורד הקיר אל הרצפה.
לא רציתי שתומר יסתובב עם פניו אליי. רציתי שהישבן שלו יישאר בתנוחה כלפיי על מנת שאוכל לחדור לתוכו, הפעם עם הזין הרעב שלי. מיד התרוממתי ובעודו רוטט ונאנק מזרמי השפיך שפלט, חיבקתי אותו מאחור והתחלתי לשפשף את הזין הזקור שלי על העכוזים שלו.
"עכשיו תורי" לחשתי על אוזנו, מעביר ליקוק לשון רטוב עליה. הוא נעמד בפישוק רחב ולאט לאט החדרתי את הזין שלי לתוך ישבנו בתנועות משגל איטיות אך נמרצות, שהלכו וגברו ככל שהזין שלי מצא את התנוחה הנכונה במנהרה של תומר. שנינו גנחנו ונאנחנו בתנועות המשגל שהרצתי בתוך ישבנו. כל כך בא לי להפשיט אותו. המכנסיים שלו היו מופשלים, אבל הוא היה עם אפוד. גם אני לא הסרתי את האפוד אם כי פתחתי אותו, על מנת שיאפשר לי להתקרב לישבן של תומר, קרוב ככל הניתן. רציתי לאחוז לו בחזה. לשחק לו בפטמות, לחוש את חום גופו, אבל פרט לזין שלי שחדר לתוכו במרץ, לביצים שלי שהכו שוב ושוב על ישבנו ומעט ליטופי ידיים, כל יתר איבריי ואבריו היו מכוסים בבגדים.
"רוצה שאגמור לך על הפנים?" הצעתי כאשר הרגשתי שהאשכים שלי בעמדת רתיחה. "רוצה מאוד אבל זה יטנף לי את כל הבגדים" אמר מה שצפוי היה. חיבקתי את תומר מאחור, הגברתי את קצב הזיון, רטטתי וגמרתי לו בתוך הישבן בסדרה של כמה פליטות.
שלפתי את הזין. תומר הסתובב אליי. הסרתי בעדינות את הקונדום מהזין שלי. הוא היה רווי בזרע. עשיתי קשר בקצה. "רוצה?" צחקתי. גם תומר צחק. לפתע שמענו קולות. שנינו מיהרנו לרכוס את המכנסיים. לא ידעתי איך להיפטר מהגומי רווי השפיך. פתחתי כיס באפוד של תומר והכנסתי את הקונדום רווי הזרע שלי לתוכו. תומר מיהר להעלות לגג הבניין. על כתמי השפיך של תומר שהיו על הרצפה פיזרתי מעט חול.
לא יודע להסביר מדוע הסקס עם תומר היה חד פעמי. אמנם חזרנו לבסיס שלנו כעבור ימים אחדים, אבל לא הייתה מניעה לכך שניפגש לסקס גם בבסיס האם שלנו. תומר כנראה היה מאוכזב מכך שאני, האקטיבי, סירבתי לכך שגם הוא ידפוק אותי, ואני, הייתי סתם אדיש ואולי לא חרמן במידה שאחזה בי שם בבסיס משמר הגבול, אי שם.

LEAVE YOUR COMMENT

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *