Home סיפורים אישיים האגסים של יונתן , כותב זכות העמידה .
האגסים של יונתן , כותב זכות העמידה .

האגסים של יונתן , כותב זכות העמידה .

0
0

האגסים של יונתן , כותב זכות העמידה .

בר, חברי הטוב, טלפן אלי ביום ראשון בערב למרות שנפרדנו רק במוצאי שבת (למעשה היה זה כבר השחר של יום ראשון) ולא ממש הבנתי למה הוא ממהר להשיג אותי במיוחד שהוא יודע שחזרתי לצבא, לבסיס הסגור בו אני משרת, וכי במקרה הטוב אצא הביתה בשבת הקרובה.
"דורי." כך הוא נוהג לקרוא לי, שמי הוא דור. "יונתן אגסי מופיע ביום שישי בגלאם. מה דעתך?" שאל.
"וואלה בר?" תהיתי. בר והחברים אחרים יודעים עד כמה אני דלוק על יונתן.
"כן. כן. אמיתי לגמרי." החזיר בר.
"תקנה כרטיסים גם לי?" שאלתי, אם כי קינן במוחי הספק אם בכלל אצא הביתה בסוף השבוע.
"ברווווווררר!" החזיר בר החמוד.
בר הוא בחור כיפי. תמיד במצב רוח טוב, למרות שהוא די מבואס מהתפקיד השולי שתקעו לו בשירות הצבאי. הוא אמנם אינו חייל קרבי, אלא מן פקיד שמרגיש שהוא די מתבזבז בשירות בקריה, אבל הוא ממלא תפקידו בנאמנות.
בר די כהה, חלק, בעל עיניים כהות עם ריסים עצומים שמשווים לעיניו יופי מיוחד. את בר הכרתי באחד הביקורים במועדון גייז. יצא לנו לרקוד יחד ואפילו התמזמזנו באחד המעברים. כאשר הצעתי לבר שנלך למציצות בשירותים, הוא אמר בכנות שאמנם די בא לו עלי, אבל הוא ממש שונא להזדיין במקומות כאלה.
שבוע לאחר מכן נפגשנו ויצאנו יחד לבלות. היה נורא כיף. הכנסנו לגוף כמויות אלכוהול לא מעטות, ובר התגלה לי כאחד שיודע לשתות טוב ממני, מה גם שאני נזהרתי כיוון שהגעתי עם הרכב של הורי.
כשיצאנו מהפאב דווקא בר הוא זה ששם לב שלא הרחק חונה ניידת משטרה. "הם בטח עושים בדיקת אלכוהול." הזהיר אותי.
אמנם לא שתיתי הרבה, אבל לא היה לי שום קנה מידה לדעת אם שתיתי הרבה מבחינת הינשוף המשטרתי הבודק, ולכן, במקום לנסוע לכיוון ביתו של בר, נכנסנו בינתיים למושב האחורי של הרכב שלי והתחלנו להתמזמז.
מהר מאוד הסרנו את החולצות והתחלנו ללקק אחד לשני את החזה, ואת הפטמות. בר חלק בחזה וכל כך כיף ללקק לו ולנגוס לו את פטמותיו הבולטות. אני שעיר מעט, אבל בר אוהב לשחק לי בשיער החזה, וגם יורד לפטמות שלי, וזה נורא מחרמן.
הנחתי את היד על המפשעה של בר, והרגשתי את עוצמת הפלדה. הוא החל לפרום את מכנסי, שלף לי את הזין ובלי להמתין קירב את שפתיו לכיפת הזין שלי שהזדקר במהירות והחל למצוץ לי בהתלהבות. נשענתי על המושב של הרכב בעוד בר יורד לי ובולע את הזין שלי עמוק לתוך גרונו.
הוא הטיב לבלוע את הכלי שלי לכל מלוא אורכו המשמעותי. "זה טוב, אתה נפלא." פלטתי בין הגניחות כאשר ידי מלטפת את שיער ראשו השחור. בר מצץ לי מעולה. הרגשתי את הנשיפות שלו על הביצים השעירות שלי. הוא שיחק באצבעותיו באשכי כשהוא מכדרר אותם בעוד שפתיו מוצצות את הזין שלי בתאווה.
"אני גומר מאמי!" קראתי והשפרצתי נתזים של שפיך ישר לתוך פיו וגרונו של בר. הוא השתעל מעט, נחנק קלות, אסף את מירב השפיך שלי לתוך פיו, התרומם, קירב את שפתיו לשפתי, הצמיד אותן, נשק לי ותוך כך העביר את השפיך שלי לתוך פי.
פרצתי בצחוק והתזתי את השפיך על גופנו, בעוד הזין שלי ממשיך לפלוט ולהרטיב את מכנסיי ותחתוניי. הסרתי אותם לגמרי, והורדתי גם את מכנסיו ותחתוניו של בר. הוא לבש חוטיני מגניב שלא הצליח להכיל את החבילה המנופחת שלו. תפסתי בחוט האחורי שעבר בין ישבניו, משכתי אותו בחוזקה וקרעתי אותו.
"יה בנזונה!" פלט.
לא התפניתי לענות או להתנצל. הלשון שלי הייתה כבר תקועה בחור ישבנו והתחלתי ללקק אותו כשאצבעותיי משחקות בזין ובאשכים שלו.
בר גנח, נאנח, עודד אותי להמשיך. "יופי דורי, תמשיך, תמשיך, זה ממש טוב." עודד אותי.
הייתי כל כך חרמן, כל כך רציתי לדעת את בר, להכין אותו היטב, וול דאן, בתקווה שייתן לי להתפרק אחר כך בתוכו. בר שכב על הבטן, עכוזיו הנפלאים פונים כלפי מעלה, ובעוד לשוני חופרת בחור התחת שלו שלחתי את ידי מתחת לגופו ומשכתי בזקפתו הזקורה לתפארה והרגשתי שהזין שלו פולט חומרי סיכה שהרטיבו את מושב רכבי. הייתי כבר רגיל להחזיר את המכונית לפנות בוקר הביתה עם כתמי זרע מרוחים על הריפוד, ולרוב הייתי שוכח לנקותם.
"מאמי, אין לי בעיה שתגמור, אבל בבקשה, אל תמלא את המושב בשפיך שלך." ביקשתי, בלי להפסיק ללקק את החור והעכוזים הסקסיים של בר. "מצידי תגמור על החולצה שלי." הצעתי ותחבתי אותה מתחת לזין של בר.
בר גנח, נאנח, ועודד אותי. לא הפסקתי לרדת לו לחור הישבן, לביצים ומפעם לפעם שאבתי לו את כיפת הזין. לפתע הוא רטט ומילא את החולצה שהקרבתי בשפיך שלו, ואחר כך הסתובב ונשק לי.
בדיוק כשהתחלתי לשפשף חזק את הזין שלי בתקווה לבצע חדירה, בר צעק לפתע, "הניידת הסתלקה. בוא נזוז לפני שתחזור!" והבנתי שזיון כבר לא ייצא לי הלילה.

במשך כל השבוע השתדלתי למלא פקודות כנדרש ולא להסתבך בריתוק שבת חלילה. אמנם השמועות על כוננות הילכו באוויר וכבר חשבתי לארגן מישהו שיחליף אותי אבל לשמחתי לא היה צורך ובחמישי בערב הגעתי הביתה.

בליל שבת בר, אני ועוד אחדים מחברנו התכנסנו בכניסה לגלאם, מצפים לצפות באגסי הנערץ.
הדוחק היה רב. הרבה בחורים צעירים ברובם, ויפים בחלקם צבאו על הדלתות בצד כמה עלמות חן שלרוב הגיעו עם חבר או ידידה. פגשתי כאן אפילו את גנית שלמדה איתי עד כיתה יוד. היא נראתה בחברת מישהי. 'בטח לסבית' חשבתי, כאילו שאני לא שרוט.

בר היה במצב רוח מעולה. למרות שהייתי די עייף ושפוך מכל השבוע הוא עודד אותי ואמר לי שהלילה סוף סוף נראה בלייב את אגסי האחד והיחיד. עוד לפני שהגענו תידלק בר את עצמו היטב מתלונן, ובצדק, שהאלכוהול במועדונים נורא יקר. הוא חיבק אותי ומפעם לפעם חטף נשיקה מפי, התנהגות שדווקא די חירמנה והדליקה אותי.

על הלוחות מסביב נראה יונתן אגסי חשוף חזה, סקסי ושעיר עם פטמות נהדרות, כשהוא מחייך את חיוכו האלוהי. חיוך שמזכיר את פרדי מרקורי מהלהקה האגדתית 'קווין'.
"בטוח שנראה גם את החבילה שלו?" שאלתי את בר.
"אמנם העברת לי למייל הרבה תמונות של אגסי בעירום, אבל אני משוכנע שהלילה נראה את הדבר האמיתי." החזיר לי, וחטף עוד נשיקה מעל שפתיי.

יונתן אגסי הוא לא סתם עוד חשפן מהשורה. מזה כחמש שנים כוכבו דורך בסרטי הפורנו של גייז, במיוחד מאז גילה אותו לוקאס האגדי. יונתן הופיע בהמון סרטי סקס והוא שובה לב בביצועיו שואבי הישבנים והשפתיים. יש לו גוף מהמם, זין נהדר – מתרומם אל על וישר כסרגל – ביצים גדולות ועמוסות מעדנים שמושפרצים בגאון ברוב הסרטים בהם הוא מככב. הישבנים האגסיים של יונתן כל כך סקסיים ונראים כעובדים במרץ רב ובמהירות אדירה כשהפין שלו תקוע בישבנים אחרים בעוד הוא מזיין עם כל הלב. גם כשחודרים ליונתן עושה רושם שהוא אוהב את החדירה ונהנה ממנה.
אהבתי ועודני אוהב להתבונן בתמונות המגניבות שלו, באתרים בהם הוא מככב וכמובן בסרטים הנפלאים שלו שתמיד גורמים לי לזקפה אדירה, ולרוב לאוננות והשפרצה נהדרת.
עתה סוף סוף אראה את יונתן על אמת.
נכנסנו פנימה. הסלקטור שעיקר תפקידו היה למנוע דחיפות בדק, פשפש, ואפילו מזמז אותי ואת בר.
"אם לפחות היה חתיך…" אמר בר באכזבה. לבסוף היינו כולנו בתוך המועדון. המוסיקה הרעימה בקולי קולות וקשה היה לנו לשמוע זה את זה. ניסינו לשמור על חבורה מלוכדת אך עקב הצפיפות זה לא תמיד התאפשר.
הלילה חלף, המוסיקה ניגנה, אנחנו קיפצנו, שתינו, צחקנו, נהנינו, והתמזמזנו עד שהגיע תורו של יונתן הגדול לעלות לבמה ולהיחשף בפני הגייז הרעבים לגופו ובפני יתר המתבוננים. אין לי ספק שגם בנות בלעו את גופו היפה בעיניים כלות, שלא לדבר על הזין המקסים שלו, אם כי עבורן הוא בבחינת: "מנגד תראה את הארץ ואליה לא תבוא."

היינו די קרובים לבמה. האורות התחלפו. החליפו צבעים. ריצדו מול עיננו הצמאות. המוסיקה שיחקה לידיו או לגופו של אמן הפורנו ואנחנו התחרמנו עוד ועוד.
"וויי בר, איך שעומד לי." גנחתי באזנו והעברתי עליה לק של לשון רטובה.
בר אחז בכף ידי והניח אותה על מפשעתו. עמד לו חזק.
המאבטחים עלו על הבמה, אבל המוזיקה המשיכה כרגיל, ופתאום הוא עלה, לא שמתי לב תחילה וכאשר הבחנתי בו התקדמתי לבמה, ידיד אחר שלנו כבר היה שם ועמדנו לידו.
יונתן אגסי עמד באמצע, נענע את ישבני האגס שלו ולפתע קרע מעליו את המכנס הקצרצר ונשאר בתחתוני חוטיני מצוירים בדוגמת דגל אמריקה. יונתן עמד על הבמה והרטיט את ישבניו במשך שלוש וחצי דקות וכל אותו זמן האנשים צעקו בטירוף. אחר כך בעודו עומד על הבמה הוא ירד על ארבע ונתן לאנשים לגעת בו. רציתי להגיע ליונתן, לגעת בגוף הסקסי שלו, אבל הצפיפות מנעה זאת. תחת זאת הכנסתי את היד למכנסיו של בר והתחלתי ללטף ולצבוט לו את הישבנים.
"עומד לי בטירוף בר." הצלחתי לצעוק לתוך אזנו.
"ומה אתה חושב אצלי?" החזיר לי, תחב את ידו עמוק לתוך תחתוניי ונגע במוט הזין הזקור שלי.
"אוחחחח… כמה טוב." עודדתי אותו.
בינתיים יונתן הוריד קצת את תחתוניו ואחר כך קרע אותם מעליו, נפנף בהם, נעמד, הראה לכולם מה יש בין רגליו (הפעם LIVE), וזרק את התחתונים לקהל.
הצלחתי לתפוס את התחתון של יונתן ולהסניף אותו, והגשתי אותו אל אפו של בר כדי שגם הוא ייהנה מריח אשכיו של המלך, אבל מישהו הושיט יד וחטף ממני את התחתון.
יונתן התקרב ושוב נתן לכולם לגעת בו. הייתי מרותק לזין הזקור שלו, לביצים הגדולות, העמוסות כל טוב. בחנתי בשקיקה את החזה שלו, מת לנגוס את פטמותיו הנפלאות.
יונתן ירד שוב על ארבע, אנשים בקרבת הבמה ליטפו אותו, החליקו ידיים על ישבני האגס שלו, מעטים הצליחו לגעת בזין המלכותי שלו.
"תראה, תראה את ישבני האגס הסקסיים שלו!" צרחתי לבר, מנסה לגבור על צרחות ההמון שכל כך אהב את העכוזים של יונתן.
לפתע יונתן נישק נשיקה די רטובה אבל מאוד קצרה מישהו שעמד לידי, נופף לקהל המשולהב והצורח וירד מהבמה אל מאחורי הקלעים כשהוא ערום.

בהמשך המסיבה יונתן הסתובב כשהוא לבוש מלווה בצלם, הצטלם מידי פעם, כנראה לאתר שלו, שוחח עם כמה אנשים כשכל המון החרמנים צובא סביבו ולפתע נעלם. הוא את שלו עשה – הדליק וחירמן את כולנו.
בר אמר שרביד, אחד החברים שהיה איתנו, מזמין אותנו אליו לדירה. אמר שהוריו נסעו למלון בים המלח וחוץ מאחותו שבטח ישנה הלילה אצל החבר שלה, הדירה עומדת לרשותנו. בר, אני ורביב נסענו ברכב של הורי לבית של רביב. בדרך עצרנו בפיצוציה והצטיידנו באלכוהול ובכמה נשנושים להעביר את מעט השעות שנותרו ללילה.
השתרענו על הספות הרכות בסלון המשפחתי. רביב הכניס ל- DVD דיסק של פורנו גייז ותוך דקתיים צפינו בשלשה שרירנים מתמזמזים ומוצצים זה לזה. לפתע הוא נזכר, החליף את הדיסק ועל מסך הטלביזיה הענק ראינו את יונתן אגסי באורגיה מטורפת.
תוך שניות התפשטנו שלשתינו מהבגדים ולאחר שבר העביר בין כולנו את בקבוק הוודקה שקנינו בפיצוציה, התחלנו להתחרמן, להתמזמז ולמצוץ זה לזה כשאנחנו שוכבים על השטיח במין משולש.
רביב נראה מאוד נערי – פני ילד. מתגלח אולי פעם בשבוע. הוא נער מחונן ולומד באוניברסיטה מתמטיקה ופיזיקה, וזכה בינתיים לדחיית שירות. עיניו ירוקות ועורו בגוון לבן ורוד, חלק בכל הגוף. סביב הזין החמוד שלו ישנה פלומה צנועה של שיער שטני. שיער ראשו די ארוך עם תלתלים שטנים זהובים שגולשים על כתפיו. מאחור הוא נראה כנערה. רביב פסיבי ומאוד אוהב זין בישבן. בר ליקק את הישבן של רביב. אני ליקקתי את ישבנו של בר ותוך זמן קצר בר החל לדפוק את רביב בישבן כשאני מכניס את הזין שלי לחור הישבן של בר ומזיין אותו. זיון בשלישיה. על המרקע המשיכה האורגיה של יונתן אגסי עם עוד כמה גברים שווים. כלים ענקיים ועבים, ביצים עמוסות, תשוקה וזיעה והרבה שפיך שהמטירו הכלים לרבות הזין המקסים של אגסי.
רביב ביקש לפתע שבר ואני נעשה עליו דאבל. בר היסס תחילה, אם כי הוא אוהב אתגרים. האצתי בבר להיענות לרצונו של רביב כי רציתי לחכך את הזין שלי ושל בר בישבנו של רביב.
כיוון שהזין שלי ארוך מזה של בר, נשכבתי על הגב, רביב נשכב על בטני כשפניו מול פני. בר אחז בזין שלי והשחיל אותו לחור הישבן הנערי הצחיח כל כך של רביב, ומיד אחר כך צרף את הזין שלו לזה שלי והתחיל לדהור בתוך הישבן של רביב כשהוא מחכך את הישבן של רביב ואת הזין הרעב שלי.
התנשפתי מהמשקל שעלי, בר התנשף בחוזקה ממהירות תנועות החדירה שלו, ורביב הביט לתוך עיני, חייך ושתל מפעם לפעם נשיקות חטופות על שפתי. אחזתי בזין הקטן של רביב ושפשפתי אותו בידי במרץ, בעוד בר ממשיך לזיין אותו בישבן. מפעם לפעם ראיתי את פניו של בר מציץ לעברי, מתנשף, אך מחייך ומרוצה.
הצצתי במסך הטלוויזיה ובדיוק ראיתי את אגסי משפריץ מלוא השפיך על גופו של טל נאור החתיך.
"איזה כוכבי פורנו ישראלים חתיכים!" קראתי, מתלהב.
הזין של רביב החל להתיז והרטיב את הבטן שלי בשפע גדוש של זירעונים שממש לא התאים לביצים הקטנות שלו. בר הוציא את הכלי הנפוח שלו מהישבן של רביב, נעמד מעל שנינו ושלח שפריץ אדיר, כמו מתז מים מצינור גינה, שעף על הפרצוף שלי ועל עורפו של רביב. המשכתי לדפוק את הישבן של רביב מלמטה וגמרתי בישבנו כשאני רוטט, אוחז בפניו ומדביק נשיקות לשפתיו.
נשכבנו זה ליד זה מחובקים, די תשושים, צופים באגסי שאך זה מכבר גמר, נפנה, הותיר את ישבני האגס שלו מול פנינו ונעלם, כפי שנעלם הלילה אל מאחורי הקלעים במועדון הגלאם.

LEAVE YOUR COMMENT

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *