גיי זה מגניב סרטון תגובה ויראלי למושיקו

0
0

בימים האחרונים הרשת לא הפסיקה לעסוק בשיר אחד בשם "לצאת מהארון", או בשמו היותר מוכר – מושיקו. היו גם מעטים שאמרו שזה דווקא די מצחיק, אבל הרוב טענו שהטקסט של השיר הומופובי ופוגעני. עכשיו סוף סוף יש גם סרטון תגובה ויראלי – מושיקו שבור את הארון

קשה היה לפספס את הסערה האחרונה ברשת: שיר בשם "לצאת מהארון", שיותר מוכר בתור "מושיקו", על שם גיבור השיר שביצע המתמודד מאור גמליאל, בריאליטי המוזיקלי "הכוכב הבא" – הצליח להרגיז הרבה מאד אנשים. עכשיו אחרי התלונות הרבות בגין תוכן הומופובי, שהוגשו לרשות השנייה, טורי דעה וכמובן המון פוסטים ובאזז ברשתות החברתיות – מגיע סרטון התגובה הוויראלי. הגיע הזמן.

את הסרטון שנקרא הגרסה הנכונה – מושיקו שבור את הארון – יצרו דון שאול ועידו כהן, והוא זכה עד כה לאלפי צפיות ושיתופים.

"הרעיון לסרטון בעצם הגיע בגלל שראיתי שהאודישן הזה של הכוכב הבא, הצליח להכעיס הרבה גייז", אומר דון שאול. "הרבה אנשים נעלבו והרבה נפגעו והתלוננו מהקטע הזה ששודר בכוכב הבא, והגעתי למסקנה שזה לא עוזר לאף אחד. להיות שלילי, זה לא תורם ולא עוזר. אז חשבתי מה אני יכול לעשות כדי להעלות לכולם את מצב הרוח, ולהסיט את תשומת הלב מהשלילי – ולהתמקד בחיובי", מוסיף שאול. "זה משהו שאני גם עושה בחיים שלי, אני עוזר לחברה לבסס את הפוטנציאל שלהם וזאת הדרך שלי לבטא את עצמי ולעזור גם לקהילה ולחברים".

-איך היו התגובות שקיבלת?

"האמת כל התגובות היו מדהימות. לא קיבלתי תגובות רעות. בעיקר הרבה תמכו ואמרו שזאת הדרך הנכונה לעשות מחאה, על ידי יצירה של משהו ולשים את תשומת הלב על החיובי".

– היו גם כאלה שטענו שזה לא שיר פוגעני ושזה בסדר לצחוק על הקהילה, מה דעתך?

"כל אחד והדעות שלו. תמיד יהיו כאלה שיתבאסו וגם כאלה שלא. בתכלס, מה שבאמת משנה זה שהשיח הציבורי עזר לנו ליצור סרטון מרים לקהילה הגאה, והופך אותה ליותר מקובלת בעיני".

 

 

LEAVE YOUR COMMENT

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *