Home סיפורים אישיים סקס חזק ברוטשילד – זכות העמידה
סקס חזק ברוטשילד – זכות העמידה

סקס חזק ברוטשילד – זכות העמידה

0
0

פגשתי את לייזי בארומה. הוא סיפר לי שהוא כבר שבוע ימים ישן באוהל שהקים בשדרות רוטשילד. לייזי מבית די עשיר ואני משוכנע שהוא בהחלט מסוגל לגמור את החודש. ההורים שלו רכשו לו דירת סטודיו בפלורנטין וברור שבעיות דיור אין לו. ללייזי גם אין בעיה של גידול ילדים, שעדיין אין לו.
"אני בהחלט בעד המחאה, מה גם שהאווירה ברוטשילד מיוחדת וכיפית." הסביר את הסיבה לפריסת האוהל בשדרה המוצלת. "אולי תבוא לבלות איתי איזה לילה אחד?" הציע, "מבטיח שתהנה מהפסטיבל." ניסה לשכנע. אני צופה בפסטיבל רוטשילד בטלוויזיה וערב אחד אפילו עברתי שם והתעכבתי מעט. נכון, אינני איש של מחאות חברתיות וממש לא בא לי להקים אוהל מתחת לאפם של העשירים המתגוררים בשדרה. אבל החלטתי להיענות להצעתו של לייזי ולבלות איתו לילה אחד, במקום עם המזגן הביתי שלי. להחליף את השינה באווירת הלחות הדביקה שבשדרה. בדרך הצטיידתי במזון ובשתיה שקניתי לא רחוק מהשדרה וכעבור דקות מעטות, לאחר שלייזי כיוון אותי לאוהל שלו, ראיתי אותו עומד לידו ומנפנף לי.
"אתה לבד?" תהיתי. "חשבתי שכאן יש צפיפות דיור." אמרתי כשהתחבקנו.

לייזי אהב את האוכל הקנוי שהבאתי. ישבנו ב"מרפסת" האוהל שלו וסעדנו, תוך כך שהוא מכיר לי את השכנים שלו. ממש מולנו היה האוהל של דידי ושי. ממש צעירים. נראו לי בכלל תלמידי תיכון. צעירים ויפים. הם היו לבושים בבגדים מינימליים ושניהם גירו אותי מאוד. בלבי קיוויתי שאצטרף לאוהל שלהם ולאו דווקא לזה של לייזי. 'לו רק יכולנו לישון כפיות, הזין שלי תקוע בשי והשדיים של דידי נצמדים לגבי' דמיינתי. לדידי הכוסית יש שדיים מהממים וגם שי נראה בהחלט גבר כלבבי. חזה חטוב. חלק. פטמות בולטות ומכנסיים קצרים שבקושי מכסים על חבילה ענקית שנחבאת בתוכם.
"עומד לך, עידו." אמר לי פתאום לייזי. נו… לך תסביר לו שהזוג הצעיר ממש מחרמן אותי. ובאמת הזין עמד לי במכנסיים הקצרים שלא ממש מסתירים את המתחולל בתוכם. התחלתי להבין שרוטשילד זה לא רק מאהל מחאה אלא גם מאהל לסקס.

"בוא נסתובב קצת." הציע לייזי כאשר סיימנו לאכול. בהחלט הייתי מוכן להשתחל לאוהל של שי ודידי, אבל כאורח מנומס נגררתי אחרי לייזי למרכז הארועים. האוהל של לייזי, שהגיע למאהל בשלב מאוחר יחסית, היה די מרוחק ממרכז העניינים. אבל פסענו בשדרה עד שהגענו לקבוצת אמנים ששרו וניגנו ובהחלט האווירה התחממה והייתה נעימה. מהמאהל עלו ריחות, קולות, שיחות, ויכוחים, שירה, נגינה ובהחלט מין אווירת פסטיבל ללא תוכן מוגדר. הכרתי חברים של לייזי. חלקם חדשים ש"רכש" כאן במאהל המחאה. חלק היכרתי מפגישות אחרות. הבנתי כי לא מעט גייז הגיעו כאן למחנה.

בשתיים לפנות בוקר, לאחר שמיצינו את את כל הפתרונות האפשריים למדינה טובה יותר, פרט לאחד שולי – מהיכן מביאים את הכסף (אולי מהברון רוטשילד?), לאחר שלגמנו לא מעט משקאות, ובעיקר בירות, לייזי גרר אותי לאוהל להעביר את מעט הלילה שנותר, במחיצתו. שנינו התפשטנו ונותרנו רק בתחתונים. היה די חמים ומחניק ולח. מהאוהל הסמוך של שי ודידי עלו קולות מחרמנים. יכולתי לחוש איך שי ממזמז את דידי שהפליאה להשתמש בקולה ולעודד אותו. קולות הציחקוק שלה נשמעו למרחוק.
"לאן הבאת אותי, לייזי?" התלוננתי וגרמתי לו לחבק אותי ולהיצמד אליי. כף היד של לייזי נכנסה לי לתחתונים והוא החל לשחק לי בביצים כשברקע נשמעות הגניחות של דידי.
"את גדולה, דידי!" שמעתי את שי נאנק והבנתי שהאשכים שלו זוכים ליד ענוגה, כפי שלייזי מענג את האשכים השעירים שלי, ואולי לשיקשוק ביצים בפה שלה. הגוף שלי פיזית היה עם לייזי, אבל האזניים והחשק היו עם שי ודידי באוהל הסמוך. לייזי שיחק לי בזין הזקור. אהבתי את מגע ידו, במיוחד כאשר פינטזתי כאילו אני נמצא בין שי הסקסי לדידי המהממת.
"ככה זה כל לילה?" שאלתי את לייזי.
"ככה זה כל לילה וכל הלילה." השיב, "הם ישנים ביום ומזדיינים כמו שפנים כל הלילה. משגעים פה את כולם." כאילו התלונן.
"וקראת לי רק אתמול?" הפעם אני התלוננתי.
"בנזונה, עידו!" הפשיט לי את התחתונים, "קראתי לך כי אני רוצה שתקרע אותי." נשק לי על שפתיי.
"וואו…" שמעתי את שי מתרגש בסמוך כשהוא גונח מהנאה.
"איך אתה יכול לחיות בתוך הקולות המחרמנים האלה?" שאלתי את לייזי, שעה שכבר מיזמזנו בלהט זה את זה.
"הם גורמים לי לאונן הרבה בזמן שהם גומרים." השיב, מה שהיה כל כך צפוי.
"ואין לך מישהו משלך?" התעקשתי.
"בערב השני היה פה חן, החייל שהיכרתי לפני חודש. אז הוא דפק אותי והלך לישון בבית, כי למחרת היה חייב לחזור לבסיס." הסביר, "עד שפניתי אליך."
"לו רק ידעתי שכל כך לוהט כאן…" עניתי, מבכה את הימים שחלפו בלעדיי בקן התשוקה הלוהטת.

לייזי עבר כבר לתנוחת 69 ותפס לי את כיפת הזין בין שפתיו. זיפי השיער על פניו עיקצצו לי את הזין והאשכים וגרמו להאצת תחושת החירמון. די נחנקתי מהמחנק באוהל הקטן אבל הייתי חייב להשיב לו כגמולו, מה גם שקולות המישגל שעלו מהאוהל הסמוך המריצו את האדרנלין וחירמנו אותי בטירוף. דידי התחילה ממש לשאוג. היה ברור שהזין, הענק שיערתי, של שי חוכך לה את הכוס ומטלטל את גופה, מה שהמריץ אותי למצוץ את הזין של לייזי. גם לייזי התחיל ליגנוח. ידעתי שלייזי קולני בסקס. הוא אפילו מפטפט הרבה. ממריץ. משלהב. ואני עדיין הייתי רק בשלב של מציצה. דווקא רציתי להיות תקוע לו עם הזין שלי בישבן בזמן ששי ודידי משתגלים, כאן ממש, מעבר ל"קיר" האוהל הדק, אך האטום ויזואלית, לצערי. לייזי מצץ לי במלוא החשק והתשוקה. הלשון שלו טיילה מפעם לפעם על שק האשכים שלי או התרכזה בליקוק נקודתי בחור הישבן. אני מצצתי לו בחשק רב. רציתי שיגמור ראשון, על מנת שאוכל להתרכז בעיקר בזיון הישבן שלו.

את לייזי היכרתי בקיץ שעבר בבריכה. נפגשנו במקלחות והמבטים ששלחנו זה לגופו של זה, די הבהירו לשנינו שאנחנו מעדיפים גברים. האמת, אני זוכר שהתחיל לעמוד לי ולייזי, ללא בושה, מבלי שהכיר אותי כלל אמר לי "עומד לך."
"עומד לי עליך." לא התבלבלתי ותוך שניות מצאנו את עצמנו מתמזמזים בתא השירותים הסמוך. במפגש הראשון הוא רק מצץ לי, אבל הבנתי שיש לבחור זוג שפתיים שאסור לוותר עליהן. וכך נפגשנו מפעם לפעם. לייזי הוא בחור די נאה. שיער שחור, עיניים כחולות ושפתיים מאוד בשרניות. החזה שלו מטופח ושרירי, תוצאה של השקעה מתמדת במכון כושר ובשחיה. הזין הענק של לייזי, מתנת אל שכל אקטיבי היה מת לקבל, די מתבזבז, בהיותו פסיבי.

"לא בא לך לזיין?" שאלתי אותו פעם. אמנם אני לרוב אקטיבי אבל לפעמים מוכן לקבל זין בישבן, במיוחד מכלים עוצמתיים, כאלה שלא פוגשים יום יום. בדיוק אחד כזה יש ללייזי.
"אותך כן." השיב, אבל הסתובב ומסר את הישבן שלו, על מנת שאחדור פנימה. יותר לא דיברתי איתו על זיון הדדי. היה ברור שאני האקטיבי ורק אני מזיין.

"אני גומר!" צעק לייזי בקול שהשתלב בקולות הזיון מפיה של דידי ואני קלטתי את השפיך שלו בפה שלי. הוא רטט. שנינו הזענו בכמויות. על אף שבכל דירה הייתי נמלט קודם למקלחת לחטוף ריענון, כאן האמצעי הכל כך פשוט כביכול, ממש אינו בהשג יד. הייתי חרמן. לא הייתי מוכן לוותר על הזיון, מה גם שקולות הסקס של דידי ושי רק הציתו את האווירה המחשמלת. מחוץ לאוהל שמעתי קולות משוחחים ומישהו ששמע כנראה גם את השאגה של לייזי 'אני גומר' וגם את קולות וחירחורי הזיון של דידי ושי אמר לחבריו:
"ממש בית זונות כאן!" וכולם צחקו.
"דיור אולי לא יצא מזה, אבל לפחות הזיונים בחינם." החזיר מישהו אחר.

בלעתי את השפיך העסיסי שהזין של לייזי ירה לתוך פי. לא רציתי לירוק כך בתוך האוהל, בעודי אורח, והקולות שבחוץ, ממש לא הזמינו אותי לירוק בסמוך. לייזי לא ויתר על הזיון שכה ייחל לו. הוא נצמד אליי והחל לנשק אותי, כאשר יד אחת שלו משחקת לי בזין ובביצים ומכינה אותם לקראת חגיגת הזיון בישבן שלו.
"אני מחכה לך, עידו." נשק לי והסתובב, שכב על הבטן ומסר לי את הישבן שלו לחדירה. עליתי על לייזי. שנינו נשמנו בכבדות. היינו לחים ודביקים. הזין שלי עמד בעוצמה. ירדתי מעט לאחור ורגליי יצאו אל מחוץ לאוהל, כאשר התחלתי ללקק ללייזי את חור הישבן הקסום. הוא גנח, נאנח בקול. לא הסתיר את ההנאה ושיתף בקולות את האוהלים השכנים. אני הבנתי שמגורי האוהלים מתחלקים ביניהם לא רק בוויכוחים ובמזון, אלא גם בחוויות הסקס. לייזי גנח בעוד הלשון שלי תקועה לו בחור.
"עידו, אני רוצה זין!" צעק כמעט בקול. ואני התעלמתי והמשכתי ללקק לו את החור, מרכך אותו בלשוני עם הרבה רוק ומתק שפתיים, מכין את המקום לקלוט את הזין העוצמתי שלי. "די עידו, בבקשה ממך, אני זקוק לזין שלך!" התחנן. ואני בשלי. ואז עליתי על גבו, דחפתי את הכלי שלי לפתח החור ובתנועות אגן מיוזעות התחלתי לדפוק ללייזי את הישבן. הוא גנח, נאנח, נאנק אך קרא לי, כדרכו: "יופי, עידו, זה נפלא! תמשיך, תמשיך…!" דפקתי בחוזקה את הישבן של לייזי, כאשר מהאוהל הסמוך יכולתי לשמוע את דידי:
"מאמי, אני רוצה סיבוב נוסף."
"כזאת נימפומנית עוד לא פגשתי." צעק לייזי מתחתיי, "היא עוד תהרוג את הילד." ריחם על שי.
"מה שתגידי!" שמעתי את שי ותוך שניות קולות המישגל של שניהם ניסרו בחלל האוהלים הישנים. מישהו צעק:
"יאללה, שפנים! מספיק להזדיין!" וקולות צחוק נשמעו מכל עבר. שי לא ויתר. הוא דפק את דידי בעודי חודר לישבנו של לייזי.
"נראה מי יגמור קודם…" שמעתי את לייזי.
"ומי תרצה?" החזרתי לו.
"בטח שהם! רוצה אותך בתוכי עד הבוקר!" עודד אותי לזיון ארוך. המשכתי לפמפם את הישבן של לייזי בעוד דידי ושי מנסרים בקולות החרמנות שלהם את האויר המחניק ברוטשילד.
"אני לא יכול יותר…" שמעתי את שי שכנראה גמר, כי לאחר מספר חירחורים קולו נדם. אני המשכתי לזיין את לייזי וגמרתי בישבנו כשאני נצמד אליו מאחור ונותן לזין שלי לשחרר קילוחי זרע בישבן הלוהט של לייזי.
"זיון טוב, לייזי…" החמאתי לו.
"מעולה!" השיב לי. נשכבנו מחובקים. לייזי מיהר להרדם.

הרגשתי צורך להשתין. ממש לא בא לי להיגרר לשירותים הכימיים שהציבו במרחק די ניכר מהאוהל של לייזי. לבשתי תחתונים ויצאתי אל מחוץ לאוהל. רוח קלילה ונעימה נשבה על פניי. בניגוד לרעש ולקולות שהיו כאן עד לפני זמן קצר, לריחות האוכל והזיעה, היה הכול שקט, רגוע ונינוח. בעודי עומד מחוץ לאוהל, מתבונן סביב להיכן אלך להשתין, יצא שי מהאוהל שלו. הוא היה עירום כביום היוולדו. הזין שלו אמנם כבר לא עמד , אבל נראה כנקניקיה עבה המשתלשלת מטה. אהבתי את המראה שלו. הוא הביט בי.
"גם אתה צריך להשתין?" קרא את צרכיי.
"הממממ…" הינהנתי לחיוב.
"בוא." אמר ושנינו צעדנו, הוא בעירום ואני בתחתונים, אל מעבר לרחוב וליד עץ במדרכה הוא החל להשתין ואני בעקבותיו. הרחוב היה שומם. איש לא נראה בסביבה. הרגשתי רגשות אשם, אם כי אמרתי בליבי 'אם שי הדייר הקבוע יכול, אז למה אני לא?' בהתכווני להשתנה כך סתם ברחוב. נראה לי ששי כלל לא היה מוטרד מכך.
בדרך חזרה לאוהל שאלתי את שי: "מחר אוכל להצטרף לאוהל שלכם?" כאשר לא התכוונתי ברצינות, אף כי מאוד רציתי.
"אין בעיה. אם תרצה לקבל את הזין שלי, רק תבקש…" נופף מולי בכלי העוצמתי שלו. ואני? אני בעצם רציתי לזיין. ממש לא התחשק לי לחזור מאוויר הלילה הצלול למחנק באוהל, אבל העייפות הכריעה אותי. נשכבתי צמוד ללייזי שנחר בחוזקה.

LEAVE YOUR COMMENT

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *